SEO kaina – Nuo 99 eur!

Nustatydami internetinės rinkodaros biudžetą ir ieškodami SEO kompanijos, pastebėsite, kad SEO paslaugos kaina yra visur.

Viena SEO įmonė ima 500 eur per mėnesį, kita – 200 eur, bet kaip sužinoti kokai yra tiksli seo kaina ?

Kai verslas nusprendžia samdyti SEO bendrovę, tai dažnai daroma norint užpildyti jūsų verslo įgūdžių ar kompetencijos tuštumą.

Tai yra svarbus sprendimas, nes jūsų verslo augimas gali priklausyti nuo paieškos rinkodaros kampanijos sėkmės. Taigi, jei nėra vidinių ekspertų, kurie padėtų jums įvertinti potencialias įmones ir šiek tiek gąsdinančią SEO kalbą, kaip verslas gali pradėti suprasti, kokių SEO paslaugų jiems reikia?

seo paslaugos kaina

Kokia SEO kaina?

Daugelis SEO kompanijų siūlys mėnesines ar metines sutartis, kurios sudaromos pagal mėnesio kalendorių.

Atkreipkite dėmesį, kad SEO paslaugos Kaune ir SEO paslaugos Vilniuje, kainos skirsis negu pvz Klaipėdoje.

Kasyraseo.lt savo strategijas kuriame prieš kelis mėnesius ir bent kartą per mėnesį apmąstome savo darbą, rezultatus ir pažangą. Dviejų krypčių bendravimas tarp SEO įmonės ir kliento yra labai svarbus norint pasiekti kuo geresnių rezultatų.

Svarbu pažymėti, kad nors mes siūlome mėnesinius planus, mes nesiūlome visiems tinkančių vieno mėnesio SEO kaina paketų, nes toks požiūris į SEO nėra pats efektyviausias. Daugelyje kitų bendrovių siūlomų mėnesinių paketų bus nurodytas nustatytas paslaugų skaičius ir tipas, pavyzdžiui, parašyti straipsniai, gautos atgalinės nuorodos ir optimizuoti puslapiai. Tokio tipo „raktai“

Saugokitės visų bendrovių, kurios žada sukurti nurodytą kiekį atgalinių nuorodų per mėnesį, ypač todėl, kad atgalinių nuorodų, nukreipiančių į jūsų svetainę, kokybė ir tinkamumas yra žymiai svarbesni už kiekį. Nors mūsų planuojamos užduotys ir SEO darbai yra planuojama kas mėnesį organizuoti ir supaprastinti darbo eigą, mūsų strategijos neapriboja tokio tipo „surinkti“ mėnesio paketai. Mūsų Seo paslaugos yra pritaikytos taip, kad mes visada dirbame ties tuo, ką žinome, kad bus didžiausia IG.

 

SEO kaina pagal valandinį tarifą

SEO kaina valandos įkainiai dažniausiai yra 50–250 eur per valandą. Jei jūsų verslas uždirba tik kelis šimtus dolerių per mėnesį iš internetinių pajamų, nesitikėkite, kad greitai pasikeis 1 000 eurų per mėnesį SEO išlaidos. Jei norite mokėti už SEO valandą, gali būti protinga samdyti konsultantą arba samdyti agentūrą, kuri atliktų SEO auditą, o tada prireikus sumokėti valandinį tarifą už konkrečias SEO paslaugas.

Tačiau jei jums reikia tokio tipo tiesioginių rezultatų svetainėje, kurioje esama labai nedaug, tikriausiai būtų naudinga , jei pradėtumėte savo SEO pastangas papildyti mokama reklama, pvz., „ Google Ads“ kampanija . Nesijaudinkite; „OuterBox“ taip pat siūlo keletą pirmaujančių šalies „ AdWords“ valdymo paslaugų, todėl pasikalbėkite su mumis apie tai, kaip galime padėti jūsų kampanijai būti kuo sėkmingesnei.

Kokia yra reklama internete kaina?

Siekdamas skaidrumo, norėčiau pasidalinti realaus pasaulio pavyzdžiu. Raktinių žodžių tyrimas rodo, kad vidutiniškai 500 žmonių kiekvieną mėnesį „Google“ ieško tikslios užklausos „kiek kainuoja SEO“. Tai yra priežastis, kodėl nusprendėme parašyti šį straipsnį! Šis klausimas kelia nemažą painiavos, ypač tiems, kurie yra ankstyvoje tyrimo stadijoje. Deja, nėra lengvo atsakymo.

Trumpas atsakymas yra tas, kad Seo paslaugos kaina svyruoja nuo 50 eur per valandą iki 250 eur  per valandą, priklausomai nuo jūsų samdomos SEO agentūros . SEO žinomas Neilas Patelis neva ima iki 5000 eur tik už pradinę valandos trukmės konsultaciją. Visa tai nereiškia, kad jūsų kaimyno dukra gatvėje, kuriai „gera kompiuteriai“, nesiūlys to padaryti už 200 eur per mėnesį, o gi, ji netgi gali žinoti, ką daro! Mes taip pat nesakome, kad Neilas Patelis gali būti nevertas tos 5 000 eur kainos (įspėjimas apie spoilerį: jei nesate „Fortune 500“ įmonė, jis greičiausiai nėra).

Nesvarbu, kuo galiausiai pasitikite teikdami SEO paslaugas savo verslui, kiek SEO kainuoja, priklauso nuo daugelio kintamųjų, įskaitant:

 • Bendras techninis jūsų svetainės ir TVS (turinio valdymo sistemos) tinkamumas svetainės turiniui. Pavyzdžiui, „OuterBox“ yra pagrindinis elektroninės prekybos svetainių kūrimo teikėjas , o mūsų klientams sukurtos svetainės yra skirtos viršyti „Google“ ir kitų paieškos sistemų algoritmų reikalaujamus lūkesčius. Turint galvoje techniškai pagrįstą svetainę, sukurtą SEO ir geriausios el. Prekybos praktikos požiūriu, daug efektyviau ir efektyviau optimizuoti. Daugumai TVS šioje srityje labai trūksta (žiūrint į tave, Magento ).
 • Esamas matomumas atliekant natūralią paiešką. Jei pradedate nuo visiškai naujos svetainės, kurioje nėra jokių domenų autoritetų ir nėra reitingų, apie kuriuos turėtumėte kalbėti, tikėkitės mokėti daugiau arba ilgiau laukti apčiuopiamų rezultatų.
 • Esamas prekės ženklo žinomumas ir ekspozicija. Žr. Ankstesnį punktą.
 • SEO paslaugos kaina teikiančios įmonės kompetencijos lygis. Tai ypač pasakytina apie jūsų pramonę ir jos nišą.
 • Verslo tikslai ir uždaviniai. Tai apima vaidmenį, kurį numatote atlikti natūralų srautą iš paieškos sistemų, tokių kaip „Google“ ir „Bing“, siekdami šių tikslų.
 • Varzybos. Bendras konkurencingumas skirsis priklausomai nuo jūsų pramonės ir raktinių žodžių rinkinio, į kurį turite nukreipti
 • Skubumas. Seo paslaugos kaina ir efektyvumas reikalauja laiko, todėl greitesni rezultatai reikalauja daugiau laiko ir išteklių.
 • Tikslinė auditorija ir demografiniai rodikliai. Ar norite vykdyti nacionalinę ar pasaulinę SEO kampaniją, ar esate vietinis verslas, veikiantis ribotoje geografinėje vietovėje? Tai gali turėti įtakos jūsų SEO kampanijos kainai.

El. prekybos SEO kaina faktai, kuriuos reikia žinoti:

 • eCommere“ SEO paslaugos paprastai yra brangesnės
 • JAV SEO kompanijoms vidutiniškai 150–300 EUR per valandą
 • Tikėtis sumokėti 2 000–10 000 EUR per mėnesį
 • Saugokitės SEO agentūrų, neturinčių el. Prekybos patirties
 • Planai kainuoja brangiau, įskaitant turinio kūrimą / rašymą
 • Tikėkitės papildomų mokesčių už nuorodų kūrimo paslaugas

Kas įtakoja SEO paslaugos kainą?

 • SEO įgūdžių rinkinys ir kompetencija

  Tie, kurie turi realių žinių ir gilių galimybių, paprastai turi įrodytus rezultatus, todėl gali reikalauti didesnių tarifų.

 • Vieta lemia kainodarą

  Akrono mieste, OH, „OuterBox“ pridėtinės išlaidos yra žymiai mažesnės nei, pavyzdžiui, NYC veikiančių SEO agentūrų, o tai padeda mums sumažinti kainas, nepaisant įrodytų įgūdžių ir patirties. Tai gali būti kriterijus, į kurį norite atsižvelgti.

 • Tikslinės auditorijos kalbos kompetencija

  Pavyzdžiui, kai samdote pigią SEO paslaugos kaina kompaniją, įsikūrusią Indijoje, iš pradžių gali pasirodyti puiki idėja, įsitikinkite, kad jūsų pasirinkta įmonė tvirtai suvokia anglų kalbą, jei planuojate optimizuoti savo svetainę angliškai kalbantiems žmonėms. Tai galioja bet kuriai kalbai.

 • Rinkodaros kompetencijos lygis jūsų nišoje

  Pavyzdžiui, mūsų specializacija „OuterBox“ yra el . Prekybos SEO ir potencialių klientų generavimas SEO svetainėms. Ieškokite įmonės, turinčios patirties dirbant jūsų pramonėje, tačiau būkite pasirengę mokėti papildomai už tą patirtį. Jūsų rezultatai bus verti.

Vietinė SEO kainodara

Aukščiau užsiminėme, kad vietinės SEO kampanijos teoriškai gali būti labiau prieinamos nei bandymas reitinguoti šalies mastu pagal tą patį raktinių žodžių rinkinį, tačiau geografinė tikslinė sritis yra tik vienas kintamasis, turintis įtakos kainai. Vietinės SEO kainos vis dar priklauso nuo tų pačių kintamųjų, kuriuos palietėme aukščiau. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, skaitykite daugiau apie mūsų vietines Seo paslaugos kaina!

SEO paslaugų kainos ir bendrosios išlaidos

Jei esate pasirengęs samdyti SEO įmonę ar net tiesiog SEO konsultantą, kuris atliktų konkrečias SEO paslaugas, kai kurios SEO įmonės siūlo „a la carte“ paslaugas arba bent jau gali būti pasirengusios pritaikyti savo mėnesinius planus savo poreikiams patenkinti. „OuterBox“ mes siūlome unikalius kiekvieno mėnesio paketus, pritaikytus kiekvieno kliento poreikiams ir pramonei. Savo strategiją ir rekomenduojamas finansines investicijas grindžiame tuo, kas, kaip mes žinome, greičiausiai pajudins adatą, tačiau mes taip pat būtinai atsižvelgsime į visus konkrečius klientų poreikius ar užklausas tose mėnesio strategijose.

Kai tik rekomenduojama pritaikyti strategiją ir mėnesines išlaidas, nusprendžiame, kad jūsų pinigai dirbtų taip sunkiai, kaip planuota.

Jei nustatysime, kad bet kurios konkrečios kliento užklausos yra mažesnio „SEO prioriteto“ nei rekomenduojamos SEO strategijos ir suplanuotos užduotys, apie tai bendraujame atvirai. Mes vis tiek tenkinsime kliento prašymus, tačiau gali būti, kad tai bus atskira kaina. Tokiu būdu mes užtikriname, kad mes pateiksime rezultatus, kurių tikisi klientas, tenkindamas visus specialius prašymus.

Tiesą sakant, šis visiškas skaidrumas neapsiriboja kainodara ir yra vienas iš mažiau žinomų darbo su „OuterBox“ pranašumų.

Kaip sužinoti, ar SEO kainos yra vertos?

Paprastai tariant, jūs gaunate tai, už ką mokate naudodamiesi SEO, tačiau prieš renkantis SEO įmonę reikia atlikti tam tikrą patikrinimą. Štai keli patarimai:

Rezultatai

 • Ieškokite patikrintų rezultatų. Ieškokite atvejų analizės ir paprašykite svarstomų bendrovių pateikti keletą realių jų sėkmės pavyzdžių. Jei jie stengiasi pateikti jums kokių nors sėkmės istorijų ar nesiryžta, tikėtina, kad jiems nesiseka.

Klientai domisi Seo paslaugos kaina

 • Klausykite buvusių klientų. Skaitykite atsiliepimus tiek jų, tiek trečiųjų šalių svetainėse. Turėkite omenyje, kad net ir geriausios įmonės kur siūlo didelę seo paslaugos kainą (SEO ir kt.) Visada turės keletą neigiamų atsiliepimų, todėl imkitės daugiausiai druskos. Vietoj to ieškokite visuotinių tendencijų ir, jei matote pasikartojančias raudonas vėliavas, turėtumėte judėti toliau.
 • Kalbėkitės tiesiogiai su komanda. Paprašykite paskambinti su tikraisiais darbuotojais, kurie tvarkytų jūsų SEO sąskaitą, arba pasikalbėkite su tuo, kuris prižiūri SEO skyrių. Nenuostabu, kad norite šiek tiek daugiau sužinoti apie žmones, kuriuos mokėsite už darbą savo svetainėje, ir kokias strategijas jie gali įgyvendinti, kad pagerintų jūsų paieškos rezultatus, ypač kai einate su teisėtesne agentūra.

Šešelinė marketingo kaina

 • Išmokite pastebėti šešėlinę strategiją. Skaitykite apie „juodos kepurės SEO“ ir įsitikinkite, kad kuri nors iš pardavėjų su jumis aptariamų strategijų neatrodo pažeidžianti nė vienos „Google“ gairės. „OuterBox“ mes esame griežtai „white hat“ SEO kompanija, o tai reiškia, kad dirbame laikydamiesi „Google“ taisyklių siekdami užtikrinti, kad jūsų svetainė niekada nebūtų baudžiama už atliktą darbą. Tai būtų visiškai neproduktyvu!
 • Išbandykite keletą ir palyginkite. Apsvarstykite galimybę įsigyti atskiras SEO audito paslaugas iš kelių bendrovių ir palyginkite tų auditų išvadas. Galite sumokėti šiek tiek papildomai „get-go“ metu, tačiau turėsite daugiau galimybių pasirinkti geriausią kompaniją. Pasirinkę SEO kompaniją, su kuria norėtumėte dirbti, pasidalykite tais atradimais su savo nauja SEO įmone, kad įsitikintumėte, jog visi vertingi atradimai, už kuriuos sumokėjote, bus atitinkamai panaudoti.

Mūsų kliento rezultatų pavyzdys – srauto padidėjimas 200%

Saugotis! Deja, darant prielaidą, kad tos įmonės, kurios ima daugiausiai mokesčių, turi turėti didžiausią patirtį ar „geriausias SEO paslaugos kaina yra retai praktiškas požiūris. Jei esate atsakingas už SEO įmonės pasirinkimą savo verslui, kad ir kokia būtų kaina, pasirinkite įmonę, kuri labiausiai pasitiki jų galimybe pateikti IG biudžetu, kurį jūsų verslas nusprendžia skirti SEO paslaugoms.

Vis dar turite klausimų apie SEO kainą?

Tikimės, kad šis straipsnis padės išaiškinti kai kurias painiavas ir kad mes suteikėme jums teisę priimti labiau pagrįstą sprendimą apie SEO įmonę, kuri geriausiai tinka jūsų verslui. Jei turite klausimų ar norite aptarti savo svetainę su SEO ekspertu, paskambinkite mums dabar telefonu  arba paprašykite toliau pateiktos kainos.

 

SEO paslaugos kaina eshop

Optimizuojamas puslapis eshop https://futuresnutrition.de/ -straipsniai ir papildomi backlinkai.Optimizuojamas e-shop, seo kaina priklauso nuo atiliktų darbų.

Parašykite komentarą

Call Now Button+37067022892