SEO Klientų rezultatai 2021

Aprašau paskutinius optimizuotus SEO projektus, čia bus pateikta tik dalis mano projektų, kurie buvo optimizuoti ir pateikti seo rezultatai.

Pradėta “Turinio Optimizavimo strategija” – seo rezultatai kalba už save.

Buvo sukuriami ~30 naujų seo tekstų ir per trumpą laiką pavyko pasiekti nuo 0 iki 60 paspaudimų iš Google !

Toliau matomas tik augimas ir didžioji dalis tekstų gerai konvertuojantys produktus.

google webmaster

 

Naujo projekto optimizavimas – Ecom

Puslapis beveik be lankytojų iš Google, buvo paruoštas ir peroptimizuotas: Sutvarkyta „Schema“ , „turinio optimizavimas“

Konkurencija labai didelė todėl ir augimas nėra greitas, bet svarbiausia stabilus augimas.

SEO1

Elektorninės parduotuvės produkto SEO

Lėtas, tačiau stabilus augimas konkurencingoj nišoje, kurioje paieškoma virš 1000 paieškų per mėnesį, Google.lt puslapyje.

seo vietos

Atliktas peroptimizavimas

Testavimas padarytas optimizavimas, po rezultatų pamažėjimo atlikras peroptimizavimas, dėl ko pakilo rezultatai ir toliau augo: Kiek susidūriau su SEO specialistais… jie atlieka optimizavimą ir palieką kaip buvo, tačiau niekada negrįžta ir nepataiso jei dėl to, krenta pozicijos… Aš asmeniškai visada seku kiekvieną raktinį žodį ir jo rezultatus ar po peroptimizavimo įvyko pasikeitimai, deja daugelis Lietuvoje SEO ekspertų to nedaro .

seo augimas

 

Elektroninės parduotuvės rezultatai

pateikiami rezultatai, po peroptimizavimo: konkurencingi raktiniai žodžiai, tačiau su SEO testavimu ir teisinga strategija rezultatai pasiekė geras vietas.

1seo robot reitinai
1seo robot reitinai

Naujai sukurtas puslapis tarpinis variantas

Atlikti seo teksto optimizavimai, ištaisytos klaidos puslapyje. Po pakeitimų puslapis pakilo į viršų ir čia tik tarpiniai rezultatai.

serp robotas

Atliekame SEO ir puslapiems anglų kalba

Angliškas puslapis – amazon affiliate. Klientas buvo nusivylęs rezultatais, bet tereikėjo surasti SEO klaidas ir peroptimizuoti straipsnį, kad Google.com iškart suindeksuotų puslapį pagal norimą raktinį žodį.

amazon seo lietuva

 

Puslapis optimizuotas – Vietinėje nišoje

Raktinis žodis susijęs su paslaugomis konkrečiame mieste – Kaune:

Kelios dienos nuo optimizavimo iškart rezultatai ir kilimas: Tai galime atlikti SEO tam tikram raktiniam žodžiui. Nesvarbu tai Vilnius, Kaunas, Klaipėda ar kitas miestas, mes galime pasiūlyti seo kokybę.
Paslaugos.lt

 

doneseo6

SEO pabaigai

Tai tik dalis kaip gali atrodyti seo rezultatai, tai spręskite patys ar verta, jei domina daugiau galite susisiekti su manimi per kontaktus.

 

Atsiliepimai

Rekvizitai Atsiliepimai

Pateikiami SEO rezultato atsiliepimai

Parašykite komentarą