10 ir daugiau geriausių filialų rinkodaros „WordPress“ temų 2021 m

Filialų marketingas yra vienas iš paprasčiausių būdų pradėti uždirbti pinigus internete. Susieję su dalyvaujančiomis paslaugomis, produktais ar pasiūlymais, galite uždirbti komisinį mokestį už kiekvieną savo nurodytą klientą.

Nors galite pridėti šias pajamas generuojančias filialų nuorodas į bet kurią „WordPress“ svetainę ir temą, specialiai šiam tikslui sukurtos temos pasirinkimas turi daug privalumų. Vienas bendras šių filialų „WordPress“ temų bruožas yra tas, kad dėl jų labai lengva publikuoti profesionaliai atrodančias apžvalgas. Šios apžvalgos gali išryškinti geriausius ir blogiausius kiekvieno elemento aspektus, kartu su kitomis naudingomis funkcijomis, tokiomis kaip produktų palyginimas, įvertinimas žvaigždutėmis, vaizdo ir vaizdų galerijos ir daug daugiau.

Kiti bendresni šios kolekcijos temų bruožai yra visiškai reaguojantis dizainas, gausybė temų parinkčių ir tinkinimo valdiklių, taip pat keletas komplektuojamų aukščiausios kokybės papildinių. Kai kurios iš šių filialų temų yra prieinamos kelių šablonų teminių klubų veikloje, taigi, jei esate rinkoje daugiau nei vienos temos, būtinai patikrinkite jas.

Pasirinkdami specialiai sukurtą filialų temą, turėtumėte padidinti savo „WordPress“ svetainės tikimybę, kad ji taps sėkminga.

„REHub“ buvo sukurtas siekiant užimti pirmąją vietą, kai kalbama apie pinigų uždirbimo temas „WordPress“. „REHub“, turėdamas daugybę produktų pateikimo funkcijų, leidžia lengvai pridėti atsiliepimus, palyginimus ir kitas produktų demonstravimo funkcijas į „WordPress“ svetainę.

Nesvarbu, ar jūs rodote produktus griežtai filialų pagrindu, ar taip pat parduodate savo daiktus iš savo svetainės, „REHub“ yra puikus pasirinkimas. Taip yra dėl to, kad visiškai palaiko du pagrindinius „WordPress“ el. Prekybos papildinius: „WooCommerce“ ir „Easy Digital Downloads“. Naudodamiesi bet kuriuo iš šių dviejų papildinių, šalia savo atsargų galite išvardyti produktus, kuriuos reklamuojate kaip filialus, kad užtikrintumėte maksimalias pardavimo ir pinigų uždirbimo galimybes.

„REHub“ filialų tema yra gana lanksti ir galite sukonfigūruoti savo svetainę įvairiais formatais. Tai apima įprastą tinklaraščio maketą, internetinės parduotuvės formatą arba žurnalo maketą. Tai reiškia, kad vis dėlto norite skelbti turinį, neturėtumėte turėti problemų dėl šios temos.

Ši tema apima daugybę su filialais susijusių papildinių, įskaitant vieną produktų palyginimo lentelėms kurti, taip pat kitą, skirtą jūsų siunčiamų filialų nuorodoms tvarkyti. Ši antroji parinktis leidžia lengvai stebėti paspaudimus, kuriuos gauna jūsų nuorodos, taip pat greitai pakeisti vietą, kur jie nukreipia vartotoją, iš vienos centrinės informacijos suvestinės.

Produktų palyginimo lentelės, kurias galite pridėti prie savo įrašų ir puslapių, yra labai rekomenduojamos visiems, skelbiantiems apžvalgas. Šios lentelės leidžia jūsų lankytojams labai lengvai pamatyti įvairius siūlomus variantus ir parinktis, neišeinant iš jūsų svetainės ir kitur. Tai puiku, nes gali padėti nepraleisti svarbiausių paskutinio paspaudimo persiuntimų.

Dėl visiškai modernaus dizaino ir daugybės su filialu susijusių funkcijų „REHub“ verta išbandyti, jei planuojate gauti pajamų internete, tiek iš dalies, tiek iš filialų komisinių.

Daugiau informacijos / atsisiųsti demonstracinę versiją

„Zox News“ yra naujienų ir žurnalų stiliaus tema, idealiai tinkanti sukurti turtingą turinį turinčią filialų svetainę.

Jei jūsų filialų marketingo strategija apima aukštos kokybės turinio sukūrimą, kurio tikslas – pritraukti daug skaitytojų per paieškos sistemas, „Zox News“ tema užtikrins, kad jūsų svetainė būtų tinkamo tipo. Dėka daugybės straipsnių šablonų, kiekvieną kartą paskelbdami naują turinį savo svetainėje, galite pasirinkti išdėstymą, kuris geriausiai tinka jūsų naujausiam įrašui.

Jei peržiūrėsite „Zox News“ demonstracinę versiją, galėsite pamatyti, kaip galėtų atrodyti jūsų dukterinės marketingo svetainės pagrindinis puslapis. Kadangi tai yra naujienų ir žurnalų „WordPress“ tema, jūsų svetainė gali atrodyti panašiai kaip populiarios ir gerai žinomos žiniasklaidos priemonės. Tai reiškia, kad jūsų pagrindiniame puslapyje bus sklaidos kanalas, kuriame bus rodomi naujausi ir populiariausi straipsniai iš jūsų svetainės su pateiktais vaizdais ir fragmentais, kurie paskatins jūsų lankytojus spustelėti ir peržiūrėti visą straipsnį.

Kai norite gauti pajamų iš savo svetainės naudodamiesi filialų nuorodomis, galite naudoti skelbimų sritis, norėdami savo svetainėje rodyti reklamjuostes ir kitą reklaminį turinį. Taip pat galite naudoti pridedamą „Reviewer“ papildinį, kad paskelbtumėte išsamias apžvalgas savo svetainėje, kurioje gali būti partnerių nuorodų į vietas, kur jūsų skaitytojai gali įsigyti jūsų vertinamų elementų. „Zox News“ taip pat palaiko garso ir vaizdo turinį, taigi, jei norite paskelbti vaizdo įrašų apžvalgas savo svetainėje, tai paprasta šia tema.

Jei norite, kad jūsų dukterinė svetainė atrodytų kaip naujienų ar žurnalų išparduotuvė, „Zox News“ turėtų būti jūsų trumpasis sąrašas.

Daugiau informacijos / atsisiųsti demonstracinę versiją

„Typer“ sukurta tinklaraščiams ir kelių autorių turinio svetainėms kurti naudojant „WordPress“.

Nesvarbu, ar jūs tik kuriate turinį savo dukterinei svetainei, ar turite rašytojų komandą, kuriančią straipsnius ir kitokio pobūdžio turinį, „Typer“ gali būti geras pasirinkimas. Kiekvienas jūsų tinklaraščio ar žurnalo tinklalapio autorius ar registruotas vartotojas gauna savo stilingą profilio puslapį. Šiame puslapyje yra ne tik jų autorių biografija ir nuorodos į jų socialinės žiniasklaidos profilius, bet ir naujausi jų įrašai. Nors daugelyje geriausių į turinį orientuotų marketingo temų yra toks turinio šablonas, „Typer“ šią funkciją pateikia labai stilingai.

„Typer“ pakete yra ne tik vartotojo profilio puslapio šablonai, bet ir keli skirtingi pagrindinio puslapio išdėstymai, iš kurių galite pasirinkti. Tarp variantų yra optimizuota pamokų skelbimui. Dėl šios priežasties, jei jūsų filialo svetainė bus sutelkta į dalijimąsi instrukcijomis ir kitomis pamokomis bei įtraukdama persiuntimo nuorodas į tuos straipsnius, verta patikrinti „Typer“ ir jos peržiūros bei vadovėlių šablonus.

„Typer“ taip pat turi į keliones orientuotą svetainės demonstracinę versiją, kuri šią temą paverčia gera kelionių tinklaraščio ar panašaus tipo svetainės kūrimo galimybe. Naudodamiesi straipsnių šablonais, kuriuose pateikiami dideli antraštės vaizdai, į kelionių tinklaraštyje publikuojamus straipsnius galite lengvai įtraukti keletą patrauklių fotografijų iš savo kelionių.

Siekdamas užtikrinti, kad jūsų turinys ne tik puikiai atrodytų, bet ir būtų lengvai skaitomas, „Typer“ tikrai gerai veikia tiek su neseniai atnaujintu „WordPress“ redaktoriumi, tiek su populiariu „Elementor“ puslapių kūrimo įskiepiu. Dėl to jūs galite visiškai kūrybiškai kontroliuoti, kaip atrodo jūsų straipsniai, padėdami jums užtikrinti, kad jūsų filialo svetainė išsiskirtų iš konkurencijos savo unikaliu dizainu. Jei norite savo svetainėje rodyti iššokančiuosius langus, norėdami reklamuoti filialų pasiūlymus arba išplėsti savo el. Pašto sąrašą, „Typer“ turi pagrindines galimybes, kad tai atliktų.

Tinkamas pasirinkimas tinklaraščiams ir bendros paskirties kelių autorių tinklaraščiams. „Typer“ turi daugybę stilingų straipsnių šablonų.

Daugiau informacijos / atsisiųsti demonstracinę versiją

„Blabber“ yra „WordPress“ filialų marketingo tema, skirta tinklaraštininkams ir internetinių žurnalų svetainėms.

20 svetainių demonstracinių elementų biblioteka, prie kurių galite naudotis naudodamiesi „Blabber“, padeda tai padaryti tikra daugiafunkcine filialų marketingo „WordPress“ tema. Tarp „Blabber“ demonstracinių versijų yra techninių tinklaraščių, kelionių svetainių, žaidimų portalų ir maisto tinklaraščių dizainas. Turėdami tiek daug galimybių, kad ir kokį turinį skelbtumėte, ir bet kuriomis temomis, yra didelė tikimybė, kad „Blabber“ turi paruoštą dizainą.

Peržiūrėję „Blabber“ demonstracines versijas pamatysite, kad visi jie turi stilingus pagrindinius puslapius, kuriuose gali būti pateikiami naujausių skirtingų kategorijų tinklaraščio įrašų kanalai. Taip pat yra vietos skelbimams ir kitam turiniui, iš kurio gaunama pajamų, skelbti pagrindiniame puslapyje ir pačiuose straipsniuose. Tiesą sakant, turėdami gerą pasirinktinių valdiklių pasirinkimą, galite į savo straipsnius įterpti platų papildomo turinio asortimentą, įskaitant tuos, kuriuose yra partnerių nuorodų.

„Blabber“ buvo sukurtas taip, kad būtų galima visapusiškai pasinaudoti naujausios „WordPress“ redaktoriaus versijos privalumais, kad galėtumėte lengviau publikuoti straipsnius, suformatuotus tinkamai jūsų nišai ir auditorijai. Dėl to į savo straipsnius galite įterpti įvairių blokų asortimentą, kad jie atrodytų įdomiau. Vis dėlto nereikia naudoti numatytojo „WordPress“ redaktoriaus, nes ši filialų marketingo tema yra suderinama su „Elementor“ puslapio kūrimo įrankiu. Naudodami „Elementor“ galite atidaryti iš anksto sukurtą turinį ir maketus, tada juos redaguoti, kad atitiktų jūsų pageidavimus. Jei pasirinksite „Blabber“, kiekvienas turinys, kurį paskelbsite savo tinklaraštyje ar internetiniame žurnale, gali būti unikalaus dizaino.

Be pajamų gavimo iš savo svetainės naudodamiesi filialų nuorodomis, taip pat galite naudoti „Blabber“ el. Prekybos palaikymą, kad gautumėte pajamų iš savo svetainės kitais būdais. Taigi, jei norite parduoti produktus kartu su partnerių pasiūlymais, „Blabber“ tikrai gali tai padėti.

„Blabber“ taip pat turi gerą socialinės žiniasklaidos integraciją, kad padėtų išplėsti savo žinias populiariausiuose tinkluose.

Daugiau informacijos / atsisiųsti demonstracinę versiją

„Zeen“ yra šiuolaikinė naujienų ir žurnalų „WordPress“ tema, kuri ką tik buvo atnaujinta ir atnaujinta.

Siekdami užtikrinti, kad „Zeen“ išliktų konkurencinga alternatyvių marketingo „WordPress“ temų kategorijoje, jos kūrėjai neseniai išleido svarbų atnaujinimą, kurio metu prie parinkčių bibliotekos buvo pridėta daugiau svetainių demonstracinių versijų, patobulintas vaizdo įrašų fonų palaikymas ir daug daugiau. Jei ieškote temos su moderniu iš anksto sukurtų šablonų ir išdėstymų rinkiniu, „Zeen“ gali atitikti jūsų reikalavimus.

Naujausiame atnaujinime, kaip ir daugiau svetainių demonstracinių versijų, buvo optimizuota „Zeen“, kad būtų galima greičiau įkelti. Todėl, jei norite patenkinti paieškos variklius užtikrindami, kad jūsų puslapiai būtų įkeliami per jų rekomenduojamas laiko skales, „Zeen“ verta patikrinti. Taip pat galite naudoti tokias funkcijas kaip tingus įkelimas, kad pagreitintumėte savo svetainę ir teiktų teigiamą vartotojo patirtį.

Nors „Zeen“ yra supakuotas su iš anksto parengtais išdėstymais ir šablonais, jūs neapsiribojate tik demonstracinio turinio naudojimu. Kadangi „Zeen“ turi savo individualiai sukurtą turinio redaktorių, integruotą į jo pagrindą, galite sukurti savo pasirinktinius straipsnių išdėstymus. Taigi, jei turite konkrečią idėją, kaip jūsų dukterinės marketingo turinys turėtų būti patrauklus jūsų auditorijai ir generuoti daugiau paspaudimų bei pajamų, galite naudoti puslapių kūrimo priemonę savo straipsniams pateikti taip, kaip norite.

Taip pat kaip puslapių kūrimo įrankis, „Zeen“ gali būti …

Parašykite komentarą