40 geriausių skaitmeninės rinkodaros institutų Delyje

Ieškote geriausių skaitmeninės marketingo institutų Delyje NCR? Čia mes kuravome gerai ištirtą ir patogų geriausių skaitmeninės marketingo mokymo institutų Delyje sąrašą. Šiame informaciniame amžiuje skaitmeninė marketingas kasmet eina didesnius šuolius. Daugelis įmonių ir prekės ženklų savo verslą turi internete, įskaitant elektroninės prekybos portalus ir restoranus.

Todėl skaitmeninės marketingo profesionalų paklausos šuolis yra gana ryškus. Norėdami patenkinti šią padidėjusią paklausą rinkoje, skaitmeninės marketingo institutai atsirado mažesniuose miestuose, taip pat metro miestuose, pavyzdžiui, Naujajame Delyje.

IAMAI baigė 2014 m. Ataskaitą, kurioje nurodė interneto vartotojų skaičių Indijos miestuose. Remiantis ataskaita, Mumbajus, turintis 16,4 mln. Interneto vartotojų, yra didžiausias miestas, kuriame daugiausiai interneto vartotojų, po to seka Delis su 12,15 mln. Ir Kolkata – 6,27 mln.

interneto vartotojų Indijoje
Šaltinis: IAMAI-IMRB I-Cube 2014 išvados

Indijoje vykstant skaitmeninės marketingo bumui, vis daugiau įmonių prisitaiko prie šios skaitmeninės marketingo strategijos, kad pasiektų savo skaitmeninės marketingo tikslus, todėl auga kvalifikuotų skaitmeninės marketingo specialistų poreikis. Per pastaruosius 5 metus Delyje atsirado daugiau nei 200 skaitmeninės marketingo mokymo institutų. Atidžiai peržiūrėję, mes pasirinkome 40 geriausių skaitmeninės marketingo mokymo institutų Delyje (jokia ypatinga tvarka)

Naujasis Delis, būdamas Indijos sostine, akivaizdu, kad skaitmeninės marketingo darbo perspektyvos čia yra labai paklausios. Norėdami padaryti geresnę skaitmeninės marketingo karjerą, vis daugiau žmonių dabar dalyvauja profesionaliuose skaitmeninės marketingo kursuose Delyje.

Dabar kyla akivaizdus klausimas – kurie iš jų yra geriausių skaitmeninės marketingo mokymo institutų Delyje? ir „Kas yra skaitmeninės marketingo kursų mokesčiai Delyje? “

Skaitmeninės marketingo kursų įkainiai Delyje

Vidutinis kursų mokestis Delyje yra Rs. 32 000. Tai skiriasi nuo Rs. 20 000 iki Rs. 70 000, priklausomai nuo kurso tipo.

Turite atsiminti, kad mokymosi kokybė ne visada priklauso nuo instituto, studentas taip pat turėtų skirti laiko ir pastangų tam, kad išmoktų skaitmeninės marketingo. Turėtumėte atsižvelgti į šiuos kriterijus, kad pasirinktumėte geriausią skaitmeninės marketingo institutą Delyje, atsižvelgdami į savo karjeros tikslą.

Susijęs skaitymas: Skaitmeninės marketingo kursų mokesčiai Indijoje

Tinkamo skaitmeninės marketingo instituto pasirinkimo kriterijai tau:

 • Instituto reputacija – apžvalgos įvairiose platformose, vaizdo įrašai ir kt
 • Kaip ilgai institutas veikia rinkoje.
 • Žiniasklaida, apdovanojimai, instituto susiejimas ir kitos citatos visame internete
 • Trenerių profilis.
 • Pramonės atnaujinta kurso programa
 • Demonstracinė klasė (internetiniai vaizdo įrašai, įrašyti internetiniai seminarai, tiesioginis internetinis seminaras arba demonstracija klasėje)
 • Alumni profilis
 • Praktikos įrašai
 • Kursų mokesčiai, kursų trukmė, EMI yra ar nėra, pinigų grąžinimo politika, įvairūs pažymėjimai.
 • Paskelbkite mokymų palaikymo ir žinių lentelę.
 • Karjeros konsultavimo pagalba, lankstumas suteikiamas praleistoms pamokoms ar silpniems studentams
 • Instituto vieta.
 • Treniruočių būdas – internetas arba klasė. Nors daugelis studentų nori klasių kursų, tačiau vis tiek naudojant naujausias technologijas ir įrankius, internetiniai mokymai taip pat yra puiki galimybė, kur galite gauti vaizdo įrašų eigą per modulius ar tiesioginius internetinius mokymus, vykstančius dėstytojų vedami per internetinį seminarą / „zoom“ / „Skype“, ir dalyvauti bet kurioje vietoje per nešiojamąjį kompiuterį arba išmanusis telefonas.
 • Kurso trukmė, laikas / dienos ir lankstumas
 • Praktinės praktikos ar realių kliento projekto užduočių apimtis

Geriausių skaitmeninės marketingo institutų Delyje sąrašas

Šiame įraše mes žiūrime 40 geriausių skaitmeninės marketingo institutų Delyje sąrašą be jokios konkrečios tvarkos.

1. „Manipal ProLearn“

„Manipal Global Education Services“ firmos vardo sparnas „Manipal ProLearn“ turi daugybę kursų įvairiose srityse. Skaitmeninės marketingo sektoriuje jie turi kursus Skaitmeninė marketingas, „Java“ kūrėjas, „Android“ programų kūrimas, „Full Stack“ kūrėjas ir Projektų valdymas.

Mokestis: skiriasi nuo vieno kurso iki kito, kiekvienam mokant nemokamą demonstracinę klasę

Tipas: ir internetinės, ir neprisijungusios klasės

Adresas: P-18, 2 aukštas, Pandav Nagar, Acharya Niketan turgus, Mayur Vihar Phase1, šalia Mayur Vihar 1 metro stoties, Naujasis Delis

Kontaktinis numeris: 9910733669

Interneto svetainė:
manipalprolearn.com

# 2. Avyud akademija

Patyręs ir jaunatviškas įspūdžių derinimas šiame fakultete suteikia studentams skaitmeninės marketingo mokymosi, kuriame daugiausia dėmesio skiriama asmenims. Kursai skaitmeninės marketingo šone apima skaitmeninė marketingas, SEO, internetinė reklama, PPC, TVS ir elektroninė komercija kartu su socialinės žiniasklaidos marketingas. „Avyud Academy“ yra žinomas vardas tarp geriausių skaitmeninės marketingo institutų Delis NCR.

Mokestis: priklauso nuo kurso

Tipas: internetinės ir neprisijungusios klasės

Adresas: 92F, trečias aukštas, Munirka kaimas, Munirka, Delis – 110067

Kontaktinis numeris: +91 11 40116832

Interneto svetainė: avyud.com

# 3. Deli kursai

Šis institutas yra mėgstamas studentų ir karjeros entuziastų dėl gana biudžetinių kursų mokesčių. Deli kursų vietų padalijimas yra gana populiarus tarp verbuotojų, todėl jūs turite daug šansų patekti į aukščiausios klasės įmonę. Kursai šiame institute apima SEO, socialinės žiniasklaidos optimizavimas, skaitmeninė marketingas, PPC ir kt.

Mokestis: Rs. 20 000

Tipas: internetiniai ir klasės užsiėmimai

Adresas: 404, Chabra kompleksas, 8 pastatas, Patparganj Rd, Veer Savarkar blokas, Shakarpur, Dayanand kolonija, Shakarpur, Delis – 110092

Kontaktinis numeris: +91 9990716846, +91 9990128280

Tinklalapis: delhicourses.in

# 4. Tiesiog skaitmeninis

Jei mažas kursų mokestis buvo patrauklus ankstesniame institute, „Simply Digital“ turi USP, kad dėstytojai sveikintųsi iš elito institutų, tokių kaip IIM ir IIT. Ekspertai gali lankyti užsiėmimus asmeniškai arba per internetinius mokymo modulius. Kursai čia apima interneto svetainių kūrimas ir projektavimas, PPC, SEO ir kt. Tai tarp gerų skaitmeninės marketingo institutų Delyje.

Mokestis: priklauso nuo kurso

Tipas: Šiuo metu tik klasėje

Adresas: 97/1, 1 aukštas, Sri Aurobindo Marg, virš CCD, Adchini, Niu Delis, Delis 110017, Indija

Kontaktinis numeris: +91 78270 68882

Svetainė: simplydigital.in

# 5. Skaitmeninė Vidya

Nepaisant to, kad ji buvo įkurta tik 2009 m., Ji tapo viena iš pirmaujančių skaitmeninės marketingo institutų Delyje, Indijoje. Jame yra mokymo modulių, skirtų ne tik studentams, bet ir dirbantiems specialistams. Kursai čia apima atvykstamoji marketingas, SEO, SMO, „Analytics“, el. pašto marketingas ir kt.

Mokestis: Rs. 49 000 (be PVM)

Tipas: neprisijungus ir internete

Adresas:

1 centras: 1001, 10 aukštas, „Tower-1“, „Pearls Omaxe“ pastatas, „Netaji Subhash Place“, Pitampura, Niu Delis – 110034.

2 centras: B-32, 3 aukštas, šalia metro stulpelio Nr. 6, Lajpat Nagar 2, šalia Lajpat Nagar metro stoties, Naujajame Delyje.

Kontaktinis numeris: + 91-80100-33033 arba + 91-11-47597475

Svetainė: digitalvidya.com

# 6. Indijos skaitmeninė akademija

Įkurtas 2012 m., Vėliau 2015 m. Jis buvo perduotas „Digital Vidya“ skėtis. Šis institutas parengė studentus, kurie dabar dirba elitinėse pasaulio įmonėse. Studentus rengia profesionalai, turintys realios patirties dirbant su pasaulinio garso prekių ženklų skaitmenine marketingas. Kursai šioje akademijoje apima „Google AdWords“, SEO, CDMA ir kt.

Mokestis: Rs. 39 000 (be PVM)

Tipas: Daugiausia internete

Adresas: B-32, 3 aukštas, Lajpat Nagar, Delis-110024.

Kontaktinis numeris: + 91-80100-33033

Svetainė: digitalacademyindia.com

# 7. EduPristine

Šio skaitmeninės marketingo mokymo instituto, esančio Naujajame Delyje, dėmesio centre yra praktika. Siekdamas užtikrinti praktiką, institutas taip pat suteikia minkštųjų įgūdžių, kurie padeda studentams pereiti į profesionalus. Kursai šiame institute apima Socialinės žiniasklaidos marketingas, augimo įsilaužimas, kanalų marketingas, rinkos automatizavimas, minkštųjų įgūdžių mokymai ir kt.

Mokestis: Rs. 33 000 (galite naudotis EMI)

Tipas: Internetinis ir neinternetinis mokymas

Adresas: 1 ir 3 aukštai, „Regal“ kino kompleksas, „Connaught Circus“, Hanumano kelio rajonas, „Connaught Place“, Niu Delis, Delis 110001, Indija

Kontaktinis numeris: +91 1800 200 5835

Svetainė: edupristine.com

# 8. Deli interneto marketingo mokykla (DSIM) [Acquired by Digital Vidya]

Profesionalai ir studentai gali lankyti skaitmeninės marketingo kursus šiame institute. Delyje yra keli centrai, išskyrus centrus Kolkata, Hyderabad ir Bangalore. DSIM taip pat turi puikių darbo vietų pasiūlymų gerose įmonėse, iš kurių daugelis grįžta į institutą kaip mentoriai. Kai kurie kursai apima svetainių planavimas ir tobulinimas, „Google AdWords“, „Google Analytics“, socialinės žiniasklaidos marketingas ir kt. Atkreipkite dėmesį, kad šis institutas suteikia skaitmeninės marketingo magistro laipsnį.

Mokestis: Rs. 56 450 (be PVM)

Tipas: Internetas ir klasė

Adresas: 3 aukštas, pastatas Nr. 29 ,, Paschim Vihar pratęsimas, Rohtak Road, priešais metro stulpą Nr. 196, šalia Paschim Vihar (rytų) metro stoties, Paschim Vihar, Delis, 110063, Indija.

Kontaktinis numeris: +91 88002 90309

Svetainė: dsim.in

# 9. NIIT

Prekės ženklas, kuris egzistuoja ilgą laiką, NIIT siūlo sertifikuotus skaitmeninės marketingo kursus kartu su diplomų kursais. Darbuotojai neatsilieka nuo NIIT paveldo ir labai rūpinasi mokydami studentus ir specialistus, kurie pasirenka programą. Kursai NIIT apima skaitmeninės marketingo pagrindai, internetinė strategija ir planavimas, „Google“ sertifikatai, SEO ir socialinės žiniasklaidos marketingas.

Mokestis: Rs. 37 500 (galite naudotis EMI)

Tipas: Daugiausia klasėje

Adresas: 487/35-A, išorinis žiedinis kelias, Peera Garhi, Delis 110015, Indija

Kontaktinis numeris: +91 11 2525 8066

Svetainė: niit.com

# 10. HiAim

Šio skaitmeninės marketingo instituto USP yra 100% paskirties vieta ir daugiausia dėmesio skiriama lanksčiam laikui. „HiAim“ turi apie 9 sertifikatus įvairiuose skaitmeninės marketingo kursuose. Kursai čia apima „AdWords“ pagrindai, marketingas mobiliesiems, vaizdo marketingas, žiniatinklio analizė, filialų marketingas ir kt.

Mokestis: priklauso nuo kurso

Tipas: Daugiausia klasėje

Adresas: 292, 3 aukštas, Satya Niketan Road, Opp. Venkateswara koledžas, Moti Bagh, Delis, 110021, Indija

Kontaktinis numeris: +91 92120 14014

Svetainė: hiaim.co

# 11. Skaitmeninė mantra

Viena didžiausių skaitmeninės marketingo mokyklų Delyje yra „Digital Mantra“. Jei norite mokytis klasėje, galite pasirinkti institutą. Pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kad studentai …

Parašykite komentarą