5 prekės ženklai, įvaldę įtakojančios rinkodaros meną

„Influencer“ marketingas šiemet buvo didžiulė, ir ši tendencija ateinančiais metais ne tik augs, bet ir sprogs. Apklausos mums tai sako 84% marketingo specialistų sako, kad jie yra suinteresuoti pradėti įtakingų kampanijas ateinančiais metais, o 88 proc. vartotojų pasitiki internetinėmis apžvalgomis taip pat, kaip ir iš lūpų į lūpas.

Jei norite neatsilikti, jums reikia savo paties influencerio strategiją.

Kur dar geriau pasisemti įkvėpimo, nei iš prekės ženklų, kurie jau dabar daro influencerio žaidimą teisingai. Daugelis prekės ženklų turi gerą įtakos strategiją, tačiau kai kurie išmuša jį iš parko. Tai yra tie, kuriuos norite sekti, kuriuos norite atidžiai stebėti ir kuriuos norime jus supažindinti.

Ko galite išmokti iš šių prekių ženklų ir jų įtakojančių marketingo strategijų? Atkreipkite dėmesį į tendencijas. Šioms kompanijoms sekėsi puikiai, tačiau joms įgyvendinti nereikėjo didžiulių vardų įtakotojų. Kai kurie iš šių prekių ženklų, kurie patys yra gana dideli, sužinojo, kad kuo didesnė įtaka jų rinkai, tuo geresni rezultatai.

Šie prekės ženklai naudojo panašius žmones, tokius kaip tinklaraštininkai ir asmenybės, kurios aktyviai dalyvauja socialiniuose tinkluose, tačiau nėra gana įžymios. Mikro-influenceriai ir tikri žmonės yra tai, ką pamatysite šiais metais vykdydami „influencer“ rinkodarą.

Pateikiame keletą prekių ženklų, įvaldžiusių influencerių marketingo meną, pavyzdžių.

Bigelow arbata

Bigelow yra vienas iš labiausiai pripažintų vardų arbatos pramonėje. Didėjant amatų kavos ir arbatos namams, Bigelow nusprendė, kad jiems reikia kažko, kas sukeltų daugiau dėmesio jų klasikinėms arbatoms maisto prekių parduotuvių lentynose.

Kaip jie tai padarė?

Jie pažvelgė į klientų ratą, kuris greičiausiai pasirenka specialybę, ir sugalvojo, kaip juos pasiekti. Jų tikslas buvo kreiptis į juos emociniu lygiu, susisiekiant su klientais per gyvenimo būdo tinklaraštininkus ir reklamuojant sveikus arbatos gėrimo aspektus.

Prekės ženklas pardavimus padidino 18,5% per savo tinklaraštininkų įtakotojų kampaniją, iš kurių viena įtakingiausių buvo Ashley Thurman iš „Cherished Bliss“. Savo tinklaraštyje Ashley reklamavo prekės ženklą, demonstruodama receptus, įskaitant receptą su limonado ledo kubeliais, kurie buvo laiku pritaikyti sezonui.

Galų gale „Bigelow“ prekės ženklą reklamavo kelios tinklaraštininkės, kurios pelnė savo skaitytojų pasitikėjimą ir iškėlė Bigelow vardą į jaunesnės tūkstantmečio auditorijos priešakį.

Frankas Body„Frank Body“ yra Australijos odos priežiūros įmonė, gaminanti natūralius grožio produktus, daugiausia dėmesio skirdama tam, kad klientai jaustųsi sveiki ir gražūs net tomis dienomis, kai tai kelia iššūkį.

Bendrovė 2013 m. Pradėjo nuo vieno firminio produkto – kavos šveitimo. Frankas Body išsiuntė šveitimo pavyzdžius viso pasaulio grožio tinklaraštininkams ir influenceriams. Vos per keletą metų Franko kūnas nuo pavyzdžių pristatymo tapo pasauline sėkme, kurios vertė 20 milijonų dolerių.

Tai yra tinkamo mikroįtakos jėga.

Neilgai trukus Frank Body tapo „Instagram“ sėkme, kai pasirodė grožio tinklaraštininkų, tinklaraščių tinklaraštininkų, modelių ir sportininkų vaizdai.

Buickas

Kai galvoji apie Buicką, galvoji ir apie gražų majoras prekės ženklas, tiesa?

Taigi, kodėl toks didelis vardas turėtų naudoti mikroįtakos strategiją, labiau tinkančią mažam ir vidutiniam verslui?

Kadangi jie žino, ką reikia daryti su influenceriais, mikro strategijos duoda gana įspūdingų rezultatų.

Savo kampanijoje „Pinboard to Dashboard“ Buickas kreipėsi į „Įtakos, Kurie daugiausiai stebi „Pinterest“ ir paprašė sukurti lentą, kurioje būtų parodytas jų asmeninis stilius ir gyvenimo aistros. Kas iš tikrųjų sulaukė „Pinfluencers“ dėmesio? Laimėta lenta būtų pasirinkta ir naudojama kaip įkvėpimas atnaujinto bendrovės „Encore“ modelio spalvų gomuriui ir interjero dekoravimui.

Tai, ką Buick padarė čia, buvo pripažinti, kad naujų automobilių pirkimo rinka labai skyrėsi nuo jų tradicinio praėjusių metų kliento. Jiems reikėjo naujo požiūrio, kuris pritrauktų jaunesnę automobilių pirkėjų auditoriją.

Atsižvelgiant į tai, kad daugiau nei ¾ „Pinterest“ vartotojų yra 45 ir jaunesni, tai buvo puikus būdas „Buick“ pasiekti rinką, kuri domisi grožiu ir prabanga, kuri taip seniai siejama su prekės ženklu.

Blizgiau

„Glossier“ yra grožio prekės ženklas, kuriam seka kultas, kuris atsitiko taip, tikėdamas kiekvieno savo kliento, kaip galimo įtakotojo, galia. Ką ši mintis padarė jų prekės ženklui?

Jie sako, kad 90 proc. Gaunama ne iš mokamos marketingo, o veikiau veikiančių ir įsitraukusių gerbėjų. Taip, jūs teisingai perskaitėte. Devyniasdešimt procentų.

Taigi, kaip jiems tai padaryti? Kaip jie įtraukia tinkamus influencerius, kad paskatintų pardavimą savo tikslinėje rinkoje? Koncepcija paprasta. Jie kreipiasi į juos, pateikia nemokamus pavyzdžius ir leidžia likusiam darbui atlikti savo produktų kokybę.

Tai, kad „Glossier“ sukūrė tokį kultą, reiškia, kad išsiunčiant teisingiems tinklaraštininkams tik keletą produktų pavyzdžių prieš juos išleidžiant, tinkamiems tinklaraštininkams bus sukurtas didelis džiaugsmas.

Ko galime pasimokyti iš Glosjė sėkmės? Jei tikite prekės ženklu ir teikiate išskirtinius produktus bei paslaugas, galite pasitikėti savo sekėjais, kurie yra efektyviausi pajamų didinimo veiksniai.

GelbėjimasŠis natūralių vaistų prekės ženklas ieškojo būdo paskatinti pardavimą. Jie pasirinko „influencerių“ rinkodarą, bet pasirinko tradiciškesnį kelią.

„Rescue“ kreipėsi į įtakingus tinklaraštininkus natūralios sveikatos pramonėje ir paprašė jų pasidalinti savo asmeninėmis istorijomis ir patirtimi, susijusiais su „Rescue“ streso malšinimo produktais. Vartotojai asmeninius pasakojimus siejo su padidėjusiu pasitikėjimo jausmu. Kai „Rescue“ kreipėsi į mikroįtraukėjus, jie žinojo, kad jų tikslinė rinka klausosi, kurie pateko į aukso kasyklą.

Norėdami pasaldinti puodą, „Rescue“ paprašė influencerių pasidalinti pirkiniu, gauti vieną nemokamą kuponą savo tinklaraščio įrašuose. Jei yra vienas dalykas, kuris stipriai kalba vartotojams, tai yra pasitikėjimo ir vertės derinys.

Kaip viskas pavyko? Prekės ženklas sulaukė 133 milijonų socialinės žiniasklaidos parodymų ir 258% padidino savo „Instagram“ stebėjimą, o tai rodo, kad jiems pavyko įsitraukti į naują rinką, kuri tiesiog sėdėjo ten jų laukdama.

Iš „Rescue“ sužinome, kad visada, visada yra nauja rinka, nauji klientai, kuriuos galime pasiekti. Viskas, ko mums reikia, yra tinkama strategija prisijungti.

Pagal įtaką

Pažvelgus į šias sėkmės istorijas, pastebime vis didėjančią didelių vardų įtakotojų vengimo tendenciją tiems, su kuriais vartotojai gali susieti asmeniškai. Vartotojai pasitiki įtaką darančiais žmonėmis, kad gali pažvelgti ir galvoti „tai galėčiau būti aš“ arba „aš tai matau savo gyvenime“.

Tai puiki žinia mažam ir vidutiniam verslui, norinčiam augti naudojant „influencer“ rinkodarą. Jums nereikia didžiulio reklamos biudžeto. Jums tereikia susisiekti su savo auditorija ir kreiptis į ją asmeniškai. Mikro įtakininkai yra nauja marketingo priemonė ateities.

Parašykite komentarą