50 butų rinkodaros idėjų, kurios pakeis jūsų nuomą: „Market Apartments“

2020 m. Birželio 23 d. 16:50 Išleido Isabella Housel

Paskutinį kartą keistas: 2021 m. Sausio 25 d. 15:00 val

Skaitymo laikas: 17 minučių

Buto marketingas prasideda ir baigiasi kūryba. Turint tiek daug internetinių ir neprisijungusių parinkčių, gali būti sunku žinoti, nuo ko pradėti. Kai butai sėdi laisvoje vietoje, tai gali būti didžiulė nesėkmė jums ir jūsų komandai. Maža to, susirasti gerus gyventojus ir nuomininkus dažnai gali būti sunku. Tačiau yra įvairių butų marketingo idėjų, kurias galite naudoti užimdami laisvą vienetą! Naudodami tinkamus buto reklamavimo metodus, galite greitai ir efektyviai užpildyti laisvas vietas. Pradėkite nuo žemiau pateiktų patarimųir pradėkite mažinti laiką, kurį jūsų įrenginiai lieka tušti.

1. Tinkinkite savo svetainę

Pradėkite savo buto reklamą iškart pritaikydami savo svetainę! Daugybė daugiabučių namų daugiabučių svetainių atrodo labai panašiai. Dizainas gali atrodyti kartojamas, o informacija nėra specifinė tai konkrečiai bendruomenei. Tinkindami savo svetainę, kad butai būtų unikalūs, svetainė tampa asmeniškesnė ir jūsų bendruomenė išsiskiria iš visų kitų.

2. Atnaujinkite „Google“ mano verslą

„Google“ mano verslas audrina vietinį SEO pasaulį, nes jis ir toliau yra vienas iš geriausių būdų padidinti jūsų svetainės lankomumą. Tačiau ar žinojote, kad galite reguliariai skelbti įrašus savo GMB? Tai gali veikti panašiai kaip socialinė žiniasklaida ta prasme, kad įprasti jūsų įrašai gali suteikti perspektyvos jūsų bendruomenei. Maža to, jūsų GMB bus pirmas dalykas, kurį matys daugelis perspektyvų ieškodami interneto. Tai yra būtinas žingsnis tiems, kurie užsiima butų marketingas.

3. Pasinaudokite „Yelp“, „Bing“ ir „Apple Maps“

Ar jūsų nuosavybė naudoja daugiau vietinių įrašų nei tik GMB? Pasinaudokite įvairiais sąrašais, kurie yra ranka pasiekiami, pvz., „Yelp“, „Bing“ ir „Apple Maps“! Pridėję savo nuosavybę kiekviename iš jų, galėsite padidinti srautą iš įvairių šaltinių. Vietinio SEO pasaulis yra toks svarbus, nes jis iš esmės sudaro didžiąją dalį dabartinio paieškos pasaulio. Reguliariai atnaujinkite savo vietinius įrašus, kad įsitikintumėte, jog jūsų nuosavybė pakelia jūsų vietinį SEO į kitą lygį!

4. Išsiųskite virtualius informacinius biuletenius

Seniai praėjo dienos, kai vaikščiojo nuo durų iki durų, kad kiekvienam gyventojui padovanotų skrajutę! Reguliarus naujienlaiškis gali būti puikus būdas informuoti dabartinius gyventojus ir būti patenkintais viskuo, kas vyksta. Gyventojai tikrai vertina, kad yra nuolat informuojami apie tai, kas vyksta jų bendruomenėje! Dabartinio gyventojo pasitenkinimo padidinimas yra vienas iš geriausių būdų pagerinti lizingą. Kai gyventojai pasijus kaip namie jūsų bendruomenėje, jie liks. Kai jie toliau lizinguos, turėsite mažiau nerimauti ir mažiau susirasti naujų nuomininkų! Dabartinis gyventojų pasitenkinimas yra didžiulis butų marketingo aspektas.

El. Paštu siųsti naujienlaiškius

5. Patikrinkite savo svetainę

Ar jūsų svetainę peržiūrėjo butų marketingo ekspertai? Gali būti, kad jūsų svetainė neveikia tinkamai. Techniniai jūsų svetainės aspektai gali tiesiogiai paveikti jos našumą paieškos sistemose. Lėtai ir nuodugniai naršydami savo svetainę galėsite atlikti esminius patobulinimus.

6. Pagerinkite savo socialinę žiniasklaidą

Kur šiuo metu yra jūsų turtas naudojant socialinę žiniasklaidą? Ar dažnai rašote ir naudojatės puikiomis jo funkcijomis? Taip, tiesa, socialinė žiniasklaida gali būti varginantis užsiėmimas, tačiau nenusiminkite. Tai ne tik puikus būdas pažvelgti į jūsų bendruomenę, bet ir gali padidinti jūsų potencialius klientus! Sukurkite kūrybinių įrašų idėjas, kurios pagerins jūsų butų rinkodarą ir pritrauks naują auditoriją.

7. Atsakykite į savo atsiliepimus

Parodykite kitas perspektyvas, kurios jums rūpi, kaip reaguojate į savo bendruomenę! Anksčiau šiame straipsnyje minėjau, kad jūsų „Google“ mano verslas ir kiti vietiniai įrašai yra jūsų potencialių klientų centras. Kadangi šie įrašai yra vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos matys potencialūs klientai, tai taip pat reiškia, kad bus rodomos ir jūsų apžvalgos. Pateikite savo perspektyvoms informaciją, kurios jiems reikia norint pasitikėti savo komandos bendravimu.

8. Nuosavybės vaizdo įrašai

Galbūt esate susipažinę su virtualiais turais, bet ar girdėjote apie nuosavybės vaizdo įrašus? Nuosavybės vaizdo įrašas yra įspūdingas būdas parodyti viską, ką gali pasiūlyti jūsų bendruomenė. Tai užtruks virtualias keliones dar vienu žingsniu ir suteikia galimybę perspektyvoms pažvelgti į jūsų fantastišką bendruomenę. Nuostabus dalykas, susijęs su nuosavybės vaizdo įrašu, yra tai, kad jis kviečia potencialius asmenis mėgautis visa patirtimi. Vaizdo įrašai suteikia emocinį ryšį, kuris yra nepakeičiamas ir nerandamas beveik jokiu kitu butų marketingo aspektu.

9. Gyventojų įvykiai

Panašu, kad dauguma žmonių nemėgsta į renginius eiti vieni. Dažniausiai žmonės natūraliai pakvies draugą ar šeimos narį dalyvauti su jais renginyje. Tai ne tik natūralus būdas gauti gyventojų nukreipimus, bet ir suteikia daugiau galimybių jūsų gyventojams pareikšti savo gyvenamąją vietą! Kai gyventojai vykdo savo kasdienybę ir kalba apie savo gyvenamą vietą, jūsų gyventojai gali išgarsėti! Gyventojų pasitenkinimas ir išlaikymas sukuria grandininę reakciją, kad būtų galima geriau išsinuomoti.

Vedančiųjų nuolatinių renginių vedėjas

10. Buto žinutės

Ar dar rašote savo gyventojams žinutes? Buto žinutės yra vienas greičiausių ir paprasčiausių būdų reguliariai bendrauti su savo gyventojais. Tai greita, efektyvu, o rezultatai yra visiškai verti investicijų. Naudodamiesi daugiabučių žinučių siuntimo programa, galite greitai informuoti gyventojus apie artėjančius renginius ar naują informaciją. Tai taupo laiką ir turi daug didesnę tikimybę

11. Atnaujinkite aukštų planus

Kada paskutinį kartą jūsų turtas atnaujino aukštų planus? Ar turite naujausią ir geriausią versiją? Naudojant šiuolaikines technologijas, grindų planai gali būti komplektuojami su specialiomis funkcijomis, kurios padaro juos įspūdingai tikslius ir įtraukiančius. Priešingai, daugelį aukštų planų sunku perskaityti, todėl bet kokiam perspektyvai beveik neįmanoma gauti įžvalgų, kurių jie ieško. 3D aukštų planai yra žingsnis nuo visko dėl akivaizdžių priežasčių! Turėdami 3D aukštų planus, galite pademonstruoti tikrovišką vietovės vaizdą, kuris padės perspektyviausiems žmonėms labiau pasitikėti savo nuosavybe.

12. „Google Ads“

Ar jūsų turtas investuoja į „Google Ads“, ar tai, kas paprastai vadinama PPC? PPC reiškia mokėjimą už paspaudimą ir tai metodas, kuris sudaro „Google Ads“. PPC yra vienas geriausių būdų reklamuotis internete, nes mokate tik tada, kai lankytojas spustelėja jūsų skelbimą. Tokia reklamavimo strategija gali būti naudinga jūsų nuosavybei įvairiais būdais. Tai gali panaudoti visą jūsų pardavimo kanalą, sumažinti jūsų išlaidas ir išlaikyti aukštas „spustelėkite iki pardavimo“ konversijas. Tai sakant, PPC tikrai yra vienas iš protingiausių butų marketingo būdų!

13. Atnaujinkite virtualius turus

„Apartment 3D“ virtualios ekskursijos yra stiprus ir efektyvus būdas pakelti savo turtą į kitą lygį. Jie suteikia perspektyvų su visa patirtimi, kuri yra įtraukianti ir įtikinama. Daugeliui savybių įdomu, ką jie gali padaryti, kad geriau pasirodytų „Gen-Z“, atsakymas suteikia jiems pramogas ir informaciją. Svarstydami, kaip geriau parodyti savo butą, susitelkite į emocijų ir technologijų derinimą!

14. Darnus prekės ženklo naudojimas

Ar jūsų svetainės spalvos yra vientisos ir nuoseklios? Galbūt atėjo laikas tiksliai susiaurinti jūsų nekilnojamojo turto prekės ženklą! Jūsų prekės ženklas yra matomas jūsų svetainėje, per jūsų socialinę žiniasklaidą, vietinius sąrašus ir dar daugiau. Taigi nepaprastai svarbu išsamiai apibūdinti spalvas, kurias naudojate, ir savo išvaizdą bei savijautą. Tai padės perspektyvoms aiškiai atpažinti jūsų turtą. Tai taip pat padės jaustis labiau organizuotam, todėl tai tikrai naudinga!

Stiprus rišlus prekės ženklas

15. „Facebook“ skelbimai

Reklamuokitės „Facebook“! „Facebook“ reklama turi daug naudos iš auditorijos, kurią galite pasiekti, ir paspaudimų rodiklių. Geriau taikydami ir platesnę auditoriją mobiliesiems, galite greitai padidinti savo nuosavybės supratimą. Nors skelbimas „Facebook“ apskritai yra naudingas, skelbimai leidžia pasiekti kur kas daugiau žmonių nei kitaip. Jūs netgi galite vėl prekiauti žmonėmis, kurie jau peržiūrėjo jūsų puslapį!

16. Naudokite interaktyvų turinį

Nuobodaus turinio laikas jau praėjo. Genas Z’ersas nori trumpo, interaktyvaus turinio, kuris pritrauktų jų dėmesį per kelias akimirkas. Interaktyvus turinys gali apimti 3D virtualias ekskursijas, nuosavybės vaizdo įrašus, kūrybinius socialinės žiniasklaidos įrašus ir kt. Ši pagrindinė bet kokio interaktyvaus turinio linija skirta sutelkti dėmesį į perspektyvų teikimą, kuris pritrauktų jų dėmesį.

17. Pristatykite savo komandą

Socialinių tinklų privilegijos apima begales galimybių susipažinti su perspektyvomis, koks yra jūsų turtas iš tikrųjų! Skirkite kelias akimirkas ir pristatykite savo turto valdymo komandą. Nebijokite parodyti savo veido socialiniuose tinkluose. Tai taip pat gali padėti jūsų dabartiniams gyventojams geriau jus pažinti. Žmonės natūraliai vertina jiems pažįstamas galimybes, todėl nebijokite padėti žmonėms pažinti jūsų komandą!

18. Priimkite virtualius atvirus namus

2020 m. Buvo daug netikėtumų, ir vienas iš nuolatinių iššūkių buvo prisitaikymas prie virtualių paslaugų poreikio. Nors atviri namai vis dar yra puiki idėja, padedanti perspektyvoms pažinti jūsų turtą, likusiems metams tai gali būti ne pati geriausia idėja. Apsvarstykite galimybę surengti virtualią atvirų durų dieną! Galite jį priglobti per „Zoom“ ir leisti žmonėms užsukti į jiems tinkamą laiką. Atvirų durų metu galite parodyti įvairius savo turto aspektus ir padėti perspektyvoms sužinoti, kodėl jūsų turtas yra jų svajonių namai.

19. Pradėkite persiuntimo programą

Ar šiuo metu turite nukreipimo programą? Persiuntimo programos gali būti veiksmingas ir produktyvus būdas įgyti naujų perspektyvų. Padedami savo gyventojų, jums nereikės daug ieškoti naujų perspektyvų! Tinkamą persiuntimo programą savo bendruomenei galite nustatyti įvairiais būdais. Galėtumėte pasiūlyti paskatą grynaisiais pinigais, o gal ir nuolaidą kito mėnesio nuomai. Apsvarstykite galimybę skrajutes platinti aplink savo bendruomenę, kad gyventojai būtų motyvuoti rasti jus, naujus nuomininkus!

Pradėkite persiuntimo programą, kad padėtumėte reklamuoti butą.

20. 3D pateikimas

Ar jūsų turtas nuomojamas? 3D atvaizdų pateikimas savo svetainėje bus labai svarbus norint gauti potencialių potencialių klientų tipą. 3D vaizdai yra neįtikėtinas būdas parodyti potencialiems klientams, kaip atrodo jūsų turtas, dar net nebaigus jo statyti. Tai suteikia jums fotorealistinį vaizdą ar vaizdo įrašą, kuris atgaivins skaitmeninį modelį ….

Parašykite komentarą