# 6 Advokatų kontorų svetainių skaitmeninės rinkodaros strategijos

Šiuolaikiniame XXI amžiaus pasaulyje jūsų verslo marketingo pagrindas yra skaitmeninė marketingas. Nė viena įmonė nesistengia šiandieniniame pasaulyje, kol ji nepakartojamai ir tinkamai demonstruojama internete. 97% vartotojų, ieškančių paslaugos, eina į paieškos sistemą, kad ją surastų. Bet kuri įmonė ar verslas, kuris nesinaudoja skaitmeniniu pasauliu, yra paliktas. Panašiai kaip ir visos kitos verslo kategorijos, advokatų kontoros taip pat remiasi skaitmenine marketingas, kad augtų šiame sparčiai besivystančiame pasaulyje. Veiksminga skaitmeninis Marketingas priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant unikalią ir patrauklią svetainę, socialinės žiniasklaidos naudojimą ir aukštos kokybės svetainės turinį. Susiliejus visiems šiems veiksniams, atsiranda galinga traukos jėga, kuri traukia klientus link firmos. Kad suprastumėte visus svarbiausius ingredientus skaitmeninė marketingas teisininkams, ketiname aptarti šešis advokatų kontorų skaitmeninės marketingo strategijos. Taigi sėdėk tvirtai ir skaityk toliau.

Visų pirma, neįtikėtina advokatų kontoros svetainė:

Jūs atspėjote tai teisingai; skaitmeninės marketingo smegenys yra svetainė. Nė vienas šiuolaikinis verslas nėra baigtas be saugios ir informatyvios svetainės. Jūsų svetainė yra pirmasis ir svarbiausias informacijos apie jūsų įmonę šaltinis jūsų klientams. Kai klientas domisi jūsų advokatų kontora, jis greičiausiai bandys ieškoti jūsų paieškos sistemoje. Ar jis nenusivils pamatęs, kad jūsų įmonė net neturi savo svetainės? Žinoma, jis nusivils.

75% žmonių įmonės kokybę vertina pagal jos interneto svetainės išvaizdą. Jūsų advokatų kontoros svetainių dizainas turėtų būti jautrus ir patogus naudoti. Būtinai greitai atsakykite į dažniausiai užduodamus klausimus. Taip pat puiki idėja teikti tiesioginį klientų aptarnavimą savo advokatų kontoros svetainės lankytojams. Samdyti klientų palaikymo agentus gali būti brangu, tačiau ilgainiui tai verta.

Jei ieškote, kas galėtų padaryti jūsų advokatų kontoros svetainių dizainą už jus, justlegalmarketing.com jus apėmė! Mes galime suprojektuoti gražias ir greitai reaguojančias svetaines advokatams, taip pat galime sukurti advokatų kontorų svetainę jūsų advokatų kontorai.

Internetinė marketingas advokatų kontoroms

Norint padaryti puikų pirmąjį įspūdį jūsų advokatų kontoros svetainės lankytojams, jūsų svetainė turi būti greita. 47% interneto gyventojų linkę spausti „atgal“ mygtuką, jei svetainė neįkeliama per 3 sekundes. Tai kartu su tuo, kad internete netrūksta teisininkų svetainių, jūs negalite sau leisti leisti lankytojui grįžti ir ieškoti kitų advokatų svetainių. Jums nereikės jaudintis dėl savo svetainės greičio, kai justlegalmarketing.com yra jūsų žinioje. Mūsų internetinių marketingo ekspertai, dirbantys advokatų kontorų svetainėse, įsitikina, kad nė vienas lankytojas nesusigundys grįžti, kai tik jis įžengs.

Išnaudokite visas socialines medijas:

2020 m. Sausio mėn. Internete yra apie 2,96 mlrd. Nuolatinių socialinės žiniasklaidos vartotojų. Tai didžiulė platforma, kurioje galite reklamuoti bet ką savo naudai. Taigi kodėl gi nenaudojant šios platformos reklamuojant savo advokatų kontorą? Kaip premija, jūsų advokatų kontoros SEO visuma bus įtraukta į jūsų įmonės aktyvias socialinės žiniasklaidos paskyras.

Vienas didžiulis socialinės žiniasklaidos pranašumas yra tai, kad galite bendrauti su esamais klientais ir naujais potencialiais klientais dar prieš jiems įžengiant į jūsų įmonę.

Kai tiesiogiai atsakote į klientų užklausas tiesioginiais pranešimais, tweetais ir komentarais, priverčiate juos jaustis kaip namuose. Jie automatiškai sukuria jausmą, kad jūsų įmonė yra draugiška klientui ir atsakinga darbe.

Efektyvus SEO naudojimas:

Paieškos sistemos optimizavimas (SEO) – tai procesas, kuriuo optimizuojamas jūsų tinklalapis, jo puslapiai ir turinys taip, kad jis būtų rodomas aukščiau paieškos sistemos paieškos rezultatuose. Geriau paieškos sistemoms optimizuota svetainė bus rodoma viršuje, kai vartotojas paieškos sistemoje ieškos paslaugos ar produkto.

Dėl daugybės konkurencijos ir paslaugų, kurias šiandien galima įsigyti, nėra lengva užduotis užimti savo svetainę geriausiuose paieškos sistemos rezultatuose. Bet leiskite man pasakyti, iš tiesų būtina investuoti į savo advokatų kontoros SEO. Jei neinvestuosite į savo advokatų kontoros SEO, jūsų potencialus klientas net negalėtų pasiekti jūsų svetainės. Todėl šie potencialūs klientai pateks į jūsų konkuruojančias firmas, ir jūs nenorite, kad taip atsitiktų. Jūsų svetainėje yra elementų, kuriuos reikia optimizuoti paieškos sistemoms, pvz., Vaizdai, vaizdo įrašai, žymos, tinklaraščio turinys ir kt. Jei ieškote, kas padarytų jūsų teisininkas SEO jums, justlegalmarketing.com yra čia, kad dar kartą jums tarnautų. „JustLegal“ marketingas gali atlikti visus jūsų madingus mažiausius SEO triukus už jus, jums nereikalaujant to padaryti.

Skelbkite aukštos kokybės turinį savo advokatų kontoros svetainėje:

Vienas efektyviausių būdų parodyti savo patirtį ir darbo kokybę klientams yra naudingo ir kokybiško turinio paskelbimas savo svetainėje. Jei pasirodys, kad jūsų turinys yra naudingas skaitytojams, jie supras, kad jūsų įmonė nėra niekinga. Šie skaitytojai ateityje gali tapti jūsų klientais.

Žingsnis į rinkodarą el. Paštu:

Ar žinote ką nors, kas nenaudoja el. Pašto? Šiomis dienomis jums bus sunku rasti ką nors be el. Pašto adreso. Štai kodėl el. Pašto marketingas yra labai svarbi jūsų advokatų kontoros augimui. Yra keli būdai, kaip galite reklamuoti savo įmonę el. Paštu. Galite paprašyti savo svetainės lankytojų užsiprenumeruoti jūsų el. Pašto naujienlaiškius. Taip pat galite pasiūlyti jiems nuolaidas ar kitas akcijas, kad priviliotumėte prenumeruoti jūsų el.

Jei jums reikia skaitmeninės marketingo teisininkams, susisiekite su mumis

Niekada nėra bloga idėja leisti profesionalams tvarkyti tai, su kuo kovoji. Visada galite samdyti profesionalą ir pasikliauti juo skaitmeninės marketingo paslaugos teisininkams kaip ir pati justlegalmarketing.com.

Parašykite komentarą