9 paprastos, bet galingos tinklo rinkodaros profesionalų rinkodaros paslaptys

9 paprastos, bet galingos tinklo marketingo profesionalų marketingo paslaptys

Ar jaučiatės nepatenkinta savo darbo kryptimi? Ar manote, kad yra geresnis būdas užsidirbti pragyvenimui … kad turite daugiau pasiūlyti?

Geros naujienos yra tai, kad yra geresnis būdas, bet jis labai skiriasi nuo to, ko išmokote mokykloje … tai vadinama tinklo marketingas.

Tinklo marketingas nėra tobula … ji tiesiog geresnė.~ ~ Erricas Worre’as – Tinklo marketingo profesionalas

Tinklo rinkodarą galima apibendrinti kaip verslo galimybę tiems, kurių rankos yra ribotos. Žmonės, kurie norėtų visą gyvenimą gyventi ne visą darbo dieną.

Kai kurios žinomiausios kompanijos Amerikoje, įskaitant „Avon“, „Mary Kay Cosmetics“ ir „Tupperware ALL“, patenka į tinklo marketingo skėtį.

Atskleidimas – kai kurios šio puslapio nuorodos yra partnerių nuorodos, o tai reiškia, kad aš galiu gauti komisinį atlygį, jei nuspręsite įsigyti mano rekomenduojamą produktą ar paslaugą.

Laiko patikrintos ir patikrintos tinklo marketingo profesionalų marketingo strategijos

Atraskite 9 laiko patikrintas paslaptis, kurias šiandien naudoja geriausi pinigų uždirbėjai tinklo rinkodaroje.

# 1 – Tinklo marketingo profesionalai žino savo tikslinę rinką

PRIVALOTI suprasti savo auditoriją, kuri geriausiai tinka jūsų smulkaus verslo galimybėms. Turite palaikyti ryšį su jų poreikiais, ten labiausiai norisi pokyčių. Turite žinoti, kas skatina juos gerinti savo gyvenimą.

Žinojimas apie žmones, kurie norėtų gyventi kitokį, labiau patenkintą gyvenimą, padės jums sėkmingai vykdyti rinkodarą tinkle.

2 – Jie turi savo „Kodėl“

Tai labai svarbu. Tai yra pagrindinė jūsų varomoji jėga, priežastis, KODĖL nusprendėte judėti ir tapti tinklo marketingo specialistu.

Tai gali būti šeimos, finansinė laisvė ar net laiko laisvė. Įsitikinkite, kad jis yra stiprus ir turite jį užrašyti toje vietoje, į kurią galėsite pažvelgti tomis dienomis, kai greičio viršūnės atrodo už kiekvieno kampo.

Jei jūsų „Kodėl“ nėra pakankamai didelis, kad galėtumėte jus vairuoti, tada apgailestauju jums pranešti. Statistika teigia, kad tikimybė tęsti toliau NĖRA jūsų naudai.

# 3 – Tinklo marketingo specialistai NEVEIKIA šeimos ir draugų

Vienas iš pirmųjų dalykų, kurį turite padaryti daugeliui tinklo marketingo kompanijų, kai prisijungiate prie jų, yra paprašyti sudaryti VISŲ savo šeimos ir draugų sąrašą, kad galėtumėte susisiekti su jais naudodamiesi savo namų verslo galimybėmis. Šis vardų sąrašas yra žinomas kaip jūsų šiltoji rinka.

Blogiausia, ką jūs kada nors galėjote padaryti dėl savo asmeninio gyvenimo ir draugystės, būtų padaryti jūsų būsimus susitikimus nepatogius.

Siūloma palikti savo draugus ir šeimos narius trumpam, bent jau tol, kol geriau suprasite tinkamą tinklo marketingo paiešką ir įdarbinimą.

Jei turite patyrusio tinklo marketingo specialisto palaikymą ir palaikymą, eikite į tai.

Norėdami atidaryti ir mokyti akį, vadovaukitės aukšto energijos ir autoritetingo tinklo marketingo kvietimo proceso nuoroda – čia bus atskleista slapta tinklo marketingo profesionalų formulė!

Kad tai būtų aišku, NIEKADA NEVILKKITE, maldaukite, nekaltinkite ir net nemėginkite įtikinti nieko, ypač savo šiltos rinkos, prisijungti prie jūsų galimybės.

Kai nusprendžiate, kad laikas tinkamas ir jūsų požiūris yra pagrįstas, tinklo marketingo profesionalai siūlo sužinoti, ar jūsų šeima ar draugai yra atviras pasinaudoti savo namų smulkaus verslo galimybėmis.

Tinklo marketingo profesionalas niekada vytis savo šeimos narius ar draugus bandant įtikinti, kad tai yra geriausia galimybė kirsti jų kelius nuo rato išradimo.

# 4 – Jie vienu metu pasirenka TIK marketingo strategijų porą

Neapsikraukite bandydami įgyvendinti per daug marketingo projektų vienu metu. Kaip ir bet kurį tinklo marketingo verslą, reikia įveikti mokymosi kreivę, todėl būkite kantrūs ir laikykitės ten.

Tai yra įprasta vieta nusiminti, tačiau jūsų sėkmė bus iškovota atkaklumu ir atkaklumu.

Sužinokite, ką daro kiti sėkmingi tinklo marketingo profesionalai, ir pasimokykite iš jų sėkmės. Tai padarę imsite imituoti sėkmingo marketingo specialisto elgesį ar mąstymą. Galų gale tai gali lemti didesnį sėkmės lygį.

1 patarimas – Jei pakeliui susidūrėte su kelio bloku, nebandykite patys susitvarkyti, kreipkitės pagalbos į savo liniją.

# 5 – „Network Marketing Pro“ NIEKADA nenustoja mokyti savęs

Jūs privalote skirti laiko kasdien dirbti su savimi.

Geriausi lyderiai ir didžiausią pajamas uždirbantys žmonės šiandieniniame tinklo marketingo pasaulyje taip pat yra geriausiai besimokantys.

Šie tinklo marketingo profesionalai yra aistringi skaitytojai, kasdien atliekantys savęs tobulinimo ritualą. Jei tyrinėtumėte kurį nors iš šių lyderių, pastebėtumėte, kad jie turi nemažą knygų skaitymo lentyną.

Paprasčiau tariant, jei pažvelgsite į bet kurį žmogų, kuris uždirbo didelę pinigų sumą šioje tinklo marketingo srityje, būsite tikri, kad jie kasdien dirba savo asmeninio tobulėjimo srityje ir turi biblioteką, kuri ją paremtų.

2 patarimas – Jei norite pastebimai padidinti tinklo marketingo pastangų augimą, turite nuolat tobulinti savo žinias. Skaitykite sėkmės knygas, tyrinėkite internete socialinės žiniasklaidos strategijas ir tinklo marketingo patarimus. Be to, bet kokios kitos temos, kad galėtumėte pasisekti.

# 6 – Rinkodaros profesionalai įtraukia socialinę žiniasklaidą į savo kasdienę verslo veiklą

Ar vis dar skeptiškai vertinate socialinės žiniasklaidos marketingo galią, padedančią padidinti jūsų verslo poveikį? Buvo teigiama, kad socialinė žiniasklaida netrukus gali pritraukti DAUGIAU srauto į jūsų svetainę nei SEO.

Jei jūsų internetinis verslas neturi socialinės žiniasklaidos programos, kuri padėtų skleisti žinią apie jūsų verslą, tada jūs nepraleisite.

Bet kurios geros marketingo strategijos pagrindas būtų įtraukti socialinę žiniasklaidą į savo kasdienę verslo veiklą. Yra daug vietų, kur galima pradėti kurti jūsų verslo santykius … viena gera vieta pradėti būtų sutelkti dėmesį į „Facebook“ grupes jūsų nišoje.

# 7 – Tinklo marketingo profesionalai išlieka nuoseklūs

Tinklo marketingo nuoseklumas yra būtinas. Sukurkite planą, užsirašykite jį kaip „Darbų sąrašą“ ir likite nuoseklus. Savo veiksmuose PRIVALOTI būti nuoseklus … be nuoseklių veiksmų jūsų verslas žlugs.

Skelbiant turinį, svarbiausia yra nuoseklumas. Ne tik dėl geresnių SEO reitingų, susijusių su pagrindinėmis paieškos sistemomis, bet ir tada, kai jūsų sekėjai pamatys jus skelbiantys tam tikru laiku, jie to tikisi. Jei norite, kad jūsų sekėjai išliktų ištikimi, PRIVALOTI išlikti nuoseklūs.

Net jei nematote norimų rezultatų savo tinklo marketingo versle, nenuleiskite rankų. Kai kurios dienos bus sunkesnės nei kitos … turėkite omenyje, kad praktiškai kiekvienas tinklo marketingo profesionalas vienu ar kitu metu turėjo minčių apie abejones, tačiau jie vis tęsė tai, kas priveda prie kito mano patarimo.

# 8 – jie niekada neišeina!

VIENINTELIS būdas, kuriuo jūs niekada nesugebate patirti tinklo rinkodaroje, yra metimas. Tai gali skambėti klišė, bet tai tiesa. Vienu ar kitu metu sėkmingas šių dienų tinklo marketingo specialistas turėjo minčių mesti rūkyti, bet to nepadarė, todėl jie yra ten, kur yra dabar … GERIAUSIAS PAJAMAS UŽDIRBANTYS!

Tinklo marketingas užtrunka, tačiau būkite tikri, kad rezultatai netrukus paseks!

# 9 – Tinklo marketingo profesionalai teikia naudos savo perspektyvoms

ATSARGIAI klausykitės … mes, kaip tinklo marketingo specialistai, esame žmonių versle „Žmonės neįstoja į verslą – jie prisijungia prie Tavęs!“

Esu tikras, kad jūsų gyvenime yra kažkas, kas jums patinka, pasitikite ir į kurį atkreipiate dėmesį. Jei šis asmuo pasakytų, kad naudoja tam tikrą produktą, kuris padės jums atsikratyti kelių paskutinių nepageidaujamų svarų, ar nenorite jo palikti, jei jums būtų pasakyta, kad jis pasieks tai, ko trokštate?

Norėdami pereiti prie reikalo … vienas svarbus būdas padidinti skaitytojų pasitikėjimą būtų vertybe pagrįsto turinio teikimas, kuris gali būti naudingas jūsų auditorijai.

Pateikdami šią vertingą informaciją sukursite kerinčią įtaigą, dėl kurios jūsų auditorija pradės troškulį daugiau.

Vien šis veiksmas sukurs pasitikėjimą ir savo ruožtu skaitytojai pradės jus pamėgti ir žiūrėti į jus kaip į savo nišos autoritetą.

PARDAVIMAS, kaip sakoma marketingo pasaulyje. Jei girdėjote apie atrakcionų rinkodarą, žinosite, kad viena iš taisyklių, kuriomis grindžiama atrakcionų marketingas, yra vertė, siekiant per daug pasiekti skaitytojų lūkesčių.

Baigiamieji komentarai apie tinklo marketingo profesionalų marketingo paslaptis

Tai, kad skaitote šį straipsnį, man rodo, kad ieškote bet kokių priemonių, kad galėtumėte išplėsti savo smulkųjį verslą, ir aš jums ploju. Nenusileiskite nė vienai iš šių marketingo profesionalų paslapčių … kiekvienas čia paminėtas patarimas yra pagrindas didybei.

turėkite omenyje šiuos marketingo patarimus ne sukurti nenumatytą perspektyvų / potencialių klientų skaičių. Kuriant bet kokį verslą, įskaitant tinklo marketingo verslą, reikia laiko vystytis … tai nebus sėkmė per naktį.

Jei skaitytumėte daugiausiai pajamų uždirbančių mūsų pramonės istorijas, pastebėtumėte, kad dauguma turėjo sunkumų ir sunkumų. Dauguma tinklo marketingo profesionalų užfiksavo monumentalių nesėkmių savo versle, kol galų gale užklydo į tai, kas jiems naudinga.

Horizonte yra gerų žinių … GALIMA tinklo marketingo sėkmė! Jei imtumėtės vieno iš pasiūlymų ir pradėtumėte jį įgyvendinti šį vakarą, jūs kardinaliai pakeisite savo mažą verslą visam laikui.

PASTABA: Didžioji šios informacijos dalis buvo gauta iš Erico Worre’o knygos 7 žingsniai norint tapti tinklo marketingo specialistu

Gaukite savo kopiją DABAR >>

Laiko patikrintas ir patikimas tinklo marketingo kvietimų scenarijus - atskleista Erico Worre'o formulė!


Žymos: tinklo marketingo tinklo marketingo paieškos tinklo marketingo patarimai Smulkiojo verslo patarimai

Parašykite komentarą