9 Profesionalios „LinkedIn“ tinklo alternatyvos

Yra daugybė tinklų svetainių, tokių kaip „Quora“, ir socialinių tinklų, tokių kaip „Facebook“ ir „Twitter“. Tačiau kalbant apie profesionalų tinklų kūrimą, garsiausia svetainė yra „LinkedIn“.

„LinkedIn“ tapo didžiausia pasaulyje profesionalių internetinių svetainių svetainė, turinti daugiau nei 562 milijonus narių daugiau nei 200 šalių ir teritorijų visame pasaulyje.

Straipsnyje mes sudarėme profesionalias „LinkedIn“ tinklo alternatyvas:

Nr. 1 „AngelList“

dsim-vaizdas

„AngelList“ yra populiariausia „LinkedIn“ alternatyva. Tai paprasta naudoti ir veiksminga platforma, padedanti susieti ieškančius darbo su daugybe organizacijų, norinčių nemokamai pasamdyti specialistus, turinčius tikslinių įgūdžių. Ši svetainė yra išskirtinai efektyvi, lengvai naudojama ir saugi.

Tai taip pat vieta, kur norite surinkti lėšų savo startuoliui ar investuoti į startuolį, taip pat samdyti profesionalus savo startuoliui.

# 2 galimybė

dsim-vaizdas

„Opportunity“ yra pirmoji paslauga, kuri naudojasi moksliniu požiūriu, kad sukurtų tinkamus pardavimo potencialius klientus, darbo galimybes, kandidatus į darbą, plėtotų verslo ryšius per algoritmą.

Profesionalus piršlybų algoritmas nagrinėja duomenų taškų pasikeitimą, įskaitant vietą, pramonės rūšį, įgūdžių rinkinius ir kitus signalus iš viso interneto.

„Opportunity“ taip pat siūlo pažinčių algoritmą ir yra nemokamas naudoti.

# 3 Susitikimas

dsim-vaizdas

Svarbi „LinkedIn“ alternatyva profesionaliems tinklams yra „Meetup“. Tai suteikia daug galimybių susitikti su bendraminčiais tiek profesionaliai, tiek asmeniškai.

Tai leidžia vartotojams planuoti įvykius naudojant bendrą platformą. Tai skatina žmones kartu daryti, tyrinėti, mokyti ir išmokti dalykus, kurie padeda jiems gyventi.

# 4 Švelnus

dsim-vaizdas

„Sumry“ yra pirmoji ir geriausia įžangos priemonė pasaulyje. Norint sukurti geresnius ryšius, naudojama jūsų unikali istorija.

Tai padeda jums sukurti darbo portfelius ir atnaujinti darbą internete. Tai pabrėžia jūsų išsilavinimą, kompetenciją, atestatus, darbo patirtį ir taip pat pateikia rekomendacijas iš asmenų, kurie galbūt dirbo su jumis ankstesniame darbe.

Kai tik susirandi dominantį darbą, tai suteikia galimybę būti supažindintas su įmone dar prieš oficialiai siunčiant jiems paraišką.

# 5 „Jobcase“

dsim-vaizdas

„Jobcase“ pateikiama šiek tiek giliau nei „LinkedIn“, rodant tikrąjį profilį.

Tai leidžia jums sukurti platų aplanką, kuriame būtų parodyta jūsų išsilavinimo informacija ir darbo patirtis, taip pat pageidaujamas atlyginimas, darbo sąlygos, norintys persikelti ar ne, ir asmeninės savybės.

Ja naudotis galima nemokamai ir galite tiesiogiai užsiregistruoti arba prisijungti naudodami „LinkedIn“, „Facebook“ ar „Google“ paskyrą.

# 6 „Viadeo“

dsim-vaizdas

„Viadeo“ yra profesionali tinklo platforma, kurios nariai yra verslo savininkai, verslininkai ir vadovai. Ji turėjo 64 milijonus narių, 2 700 000 įmonių ir 30 000 grupių.

Jis siūlo asmeninio profilio talpinimą, internetinės adresų knygos saugojimą, padeda palaikyti ryšį su kontaktais ir daugeliu kitų paslaugų. Tai yra populiariausia profesionali alternatyva Prancūzijoje, tačiau ji neapsiriboja Prancūzija.

# 7 Pasamdytas

dsim-vaizdas

„Hired“ yra dvipusis turgus, derinantis šaunias kompanijas su talentingais technologijomis ir siūlantis nemokamą profilio talpinimą profesionalams.

Jis renka informaciją, pvz., Pagrindinį profilį, informaciją apie tai, ko ieško kandidatai, ir atnaujina informaciją, o tada vadovaujasi tam, kad galėtų rasti geriausią tam kandidatui tinkantį algoritmų ir procesų rinkinį.

# 8 Xing

xing

„Xing“ yra į karjerą orientuota Europos tinklų svetainė, leidžianti profesionalams naudotis mažo pasaulio tinklu. Ji turi narių iš daugiau nei 200 šalių ir turi daugiakalbę sąsają, kuri padeda kurti tinklus kultūriškai skirtingame pasaulyje.

Ji siūlo asmeninius profilius, grupes, diskusijų forumus, renginių koordinavimą ir kitus įprastus socialinės bendruomenės bruožus.

# 9 „Data.com Connect“

dsim-vaizdas

„Data.com Connect“ sukurta pagal unikalią koncepciją; jame pateikiamas tikslinių įmonių, nurodytų verslo kataloge, asmenų kontaktinis numeris ir el. pašto adresas.

Tai yra nemokama galimybė naudoti ir gauti naujausius kontaktinius duomenis apie bet kokio verslo žmones nuo nuolatinių narių iki vyresniųjų vadovų.

Dalijimosi mygtukas

Meistrai
Skaitmeninis Marketingas

profesionalams ir darbo ieškantiems asmenims

Sužinokite, kaip reklamuoti verslą internete, kaip tai daro ekspertai ir agentūros.
Mokykitės iš tikrų praktikų, ne tik iš trenerių.

Žiūrėkite DSIM auklėtinius, švenčiančius paskutinę partijos dieną

Žiūrėti demonstraciją

Parašykite komentarą