Bitkoinai – Ką reikia žinoti

Bitkoinai yra žinomi kaip pirmoji decentralizuota skaitmeninė valiuta, iš esmės tai monetos, kurias galima siųsti internetu. 2009 m. gimė bitkoinas. Kūrėjo vardas nežinomas, tačiau šiam asmeniui buvo suteiktas Satoshi Nakamoto slapyvardis.

Bitkoinai privalumai

Bitkoinų sandoriai atliekami tiesiogiai iš asmens asmeniui per internetą. Nereikia banko ar kliringo centro, kuris veiktų kaip tarpininkas. Dėl to sandorių mokesčiai yra per daug mažesni, jais galima naudotis visose pasaulio šalyse. Bitkoinų sąskaitos negali būti įšaldytos, išankstinių sąlygų joms atidaryti nėra, tas pats ir dėl limitų. Kasdien vis daugiau prekybininkų pradeda juos priimti. Už juos galite nusipirkti viską, ko tik norite.

Kaip veikia „Bitcoin”.

Į bitkoinus galima keisti dolerius, eurus ar kitas valiutas. Galite pirkti ir parduoti kaip ir bet kurią kitą šalies valiutą. Norėdami saugoti savo bitkoinus, turite juos laikyti vadinamosiose piniginėse. Šios piniginės yra jūsų kompiuteryje, mobiliajame įrenginyje arba trečiųjų šalių svetainėse. Siųsti bitkoinus labai paprasta. Tai taip pat paprasta, kaip išsiųsti elektroninį laišką. Už bitkoinus galite įsigyti praktiškai bet ką.

Kodėl verta įsigyti bitkoinų?

Bitkoinais galima anonimiškai pirkti bet kokias prekes. Tarptautiniai mokėjimai yra itin paprasti ir labai pigūs. Taip yra todėl, kad bitkoinai iš tikrųjų nėra susieti su jokia šalimi. Jiems netaikomas joks reguliavimas. Smulkios įmonės juos mėgsta, nes nėra jokių kredito kortelių mokesčių. Yra asmenų, kurie perka bitkoinus tik investavimo tikslais, tikėdamiesi, kad jie pakels savo vertę.

Bitkoinų įsigijimo būdai.

1) Pirkti biržoje: asmenims leidžiama pirkti arba parduoti bitkoinus svetainėse, vadinamose bitkoinų biržomis. Tai jie daro naudodami savo šalies valiutą arba bet kurią kitą turimą ar patinkančią valiutą.

2) Pervedimai: asmenys gali tiesiog siųsti bitkoinus vieni kitiems savo mobiliaisiais telefonais, kompiuteriais arba interneto platformomis. Tai tas pats, kas siųsti grynuosius pinigus skaitmeniniu būdu.

3) Kasyba: tinklą užtikrina kai kurie asmenys, vadinami kasėjais. Jiems reguliariai atlyginama už visus naujai patikrintus sandorius. Šie sandoriai visiškai patikrinami, o tada jie įrašomi į vadinamąją viešąją skaidriąją knygą. Šie asmenys varžosi dėl šių bitkoinų kasimo, naudodami kompiuterinę įrangą ir spręsdami sudėtingus matematinius uždavinius. Kasėjai investuoja daug pinigų į techninę įrangą. Šiuo metu egzistuoja vadinamoji debesų kasyba. Naudodamiesi debesų kasyba kalnakasiai tiesiog investuoja pinigus į trečiųjų šalių svetaines, šios svetainės suteikia visą reikiamą infrastruktūrą, todėl sumažėja techninės įrangos ir energijos sąnaudos.

Bitkoinų saugojimas ir taupymas.

Šie bitkoinai saugomi vadinamosiose skaitmeninėse piniginėse. Šios piniginės egzistuoja debesyje arba žmonių kompiuteriuose. Piniginė yra kažkas panašaus į virtualią banko sąskaitą. Šios piniginės leidžia asmenims siųsti ar gauti bitkoinus, mokėti už daiktus arba tiesiog saugoti bitkoinus. Priešingai nei banko sąskaitos, šios bitkoinų piniginės niekada nėra apdraustos FDIC.

Similar Posts

Parašykite komentarą