„Google” išleidžia 2021 m. lapkričio mėn. šlamšto atnaujinimą

„Google” diegia naują paieškos reitingavimo algoritmo atnaujinimą, skirtą labiau šlamštinei paieškos rezultatų daliai. Bendrovė šį atnaujinimą vadina „2021 m. lapkričio mėn. šlamšto atnaujinimu”. Visiškai įdiegti ir pastebėti paieškos rezultatuose turėtų užtrukti apie savaitę.

Pranešime: „Atnaujinimas bus atnaujintas iki 2018 m. sausio 1 d. „Vykdydami nuolatinį darbą, kuriuo siekiame pagerinti rezultatus, išleidome savo sistemų šlamšto atnaujinimą. Šis 2021 m. lapkričio mėn. šlamšto atnaujinimas turėtų būti visiškai įdiegtas per savaitę. Raginame svetaines laikytis mūsų geriausios paieškos praktikos”, – paskelbė „Google” socialiniame tinkle „Twitter”. Daugiau rekomendacijų „Google” pateikė nuorodą į bendrąsias „Google” žiniatinklio valdytojų gaires.

Ankstesni atnaujinimai. Prieš tai naujausias patvirtintas „Google” atnaujinimas buvo dar 2021 m. liepos mėn. pavadintas nuorodų šlamšto atnaujinimu. Prieš tai buvo 2021 m. liepos mėn. pagrindinis atnaujinimas, po to – 2021 m. birželio mėn. pagrindinis atnaujinimas, tada – 2021 m. birželio mėn. šlamšto atnaujinimų pirmoji ir antroji dalys. Tai buvo gana ilgi atnaujinimų metai.

Kodėl mums tai rūpi. Jei pastebėjote didelius savo organinės „Google” paieškos rezultatų reitingo ar lankomumo pokyčius, gali būti, kad jus paveikė šis šlamšto atnaujinimas. Šlamšto atnaujinimai nukreipti prieš konkrečius gairių pažeidimus. „Google” nenurodė, ar tai yra nuorodos, turinys, ar kitų formų šlamštas, o tiesiog pasakė, kad tai apskritai susiję su šlamštu.

Similar Posts

Parašykite komentarą