„Google” nesupranta toksiškų nuorodų

„Google” atstovas Johnas Muelleris dar kartą pakartojo, kad kai kalbama apie „toksiškas nuorodas”, galite jų nepaisyti. Jei dėl jų naktimis negalite užmigti ir dėl to geriau miegate, galite atsisakyti nuorodų, bet neprivalote – Johnas Muelleris sakė, kad tiesiog ignoruokite jas ir eikite toliau.

Nesu tikras, iš kurio įrankio gauta ši konkreti ataskaita, dabar daugelis įrankių rodo toksiškas arba blogas nuorodas, tačiau Johnas sakė, kad šių įrankių nepaisykite. Jis sakė: „Kai kurie įrankiai daro prielaidas apie „Google”, kurios tiesiog nėra teisingos”.

 

Top komentarai

Kai jūsų svetainė taps pakankamai didelė, į ją bus nukreipta tūkstančiai, o gal net milijonai šiukšlių nuorodų. Taip pat ir visi jūsų konkurentai. Vienintelės nuorodos, dėl kurių iš tikrųjų turėtumėte nerimauti, yra tos, kurias nusipirkote, arba paprašykite, kad kas nors, turintis žinomų nuorodų tinklų duomenų bazę, padėtų jums rasti blogąsias nuorodas. Priešingu atveju tai yra didžiulis laiko gaišimas ir dažniausiai laiko švaistymas. Niekada nepirkau nuorodų ir turėjau labai gerą reputaciją turintį šaltinį, kuris peržiūrėjo mano atgalinių nuorodų profilį ir sugebėjo rasti keletą žinomų nuorodų tinklų, kuriuos greičiausiai žino ir „Google”.

 

Ar jo argumentas, kad „Google” nenaudoja termino „toksiškas”, nėra tik žodžių  žaidimas. Aišku, kad „Google” algoritmo mokoma bent elementaraus nuorodų vertinimo? Priešingu atveju, jei jie neturi kito žodžio blogoms atgalinėms nuorodoms įvardyti, kas patvirtina visų tų žmonių, kurie teigia, kad „Google” ignoruoja blogas atgalines nuorodas, mintį? Šis pokalbis būtų buvęs naudingesnis, jei Jonas būtų sutikęs, kad tai tiesiog vartojo terminą, skirtą įrankiui, kuris vertina nuorodas, kaip tai neva daro „Google”.

 

 

Similar Posts

Parašykite komentarą