„Google” paieškos konsolė nuo birželio 29 d. perskaičiavo mobiliųjų puslapių patirties duomenis

Pastaruosius keturis mėnesius „Google” neteisingai skaičiuoja mobiliųjų puslapių patirties duomenis „Google Search Console” ataskaitose. Tai turėjo įtakos ir našumo ataskaitai, ir puslapio patirties ataskaitai „Google Search Console”. Problema tęsėsi nuo birželio 29 d. iki lapkričio 1 d. – taip, daugiau nei keturis mėnesius.

Ką pasakė „Google”. Duomenų anomalijų puslapyje „Google” paskelbė šį pranešimą: „Birželio 29 d. – lapkričio 1 d.: šiuo laikotarpiu „Search Console” per daug skaičiavo mobiliųjų puslapių patirties duomenis. Lapkričio 1 d. turėtumėte matyti, kad duomenys vėl bus teisingi”. Tai buvo paskelbta ir puslapio patirties ataskaitos, ir našumo ataskaitų skiltyse, o tai reiškia, kad abi šios ataskaitos buvo paveiktos.

Pridėta anotacija. Prie ataskaitų „Google” pridėjo anotaciją, rodančią, kad lapkričio 1 d. „Google” išsprendė problemą. Šios diagramos dešinėje pusėje galite matyti mažą 1 apskritimą, kuriame užfiksuota problema.Prašoma daugiau informacijos. Paprašiau „Google” pateikti daugiau informacijos apie tai, kaip tai gali paveikti ataskaitas. Ar sumažės kai kurių svetainių gerų URL procentinė dalis, kas nutiks vidutiniam diagramų ir duomenų rinkiniui „Search Console”. Šiuo metu nuskaičiau dešimtis „Search Console” savybių ir nepastebėjau jokių šių rodiklių pokyčių lapkričio 1 d. Galbūt pokyčius pamatysime rytoj, kai pasirodys lapkričio 2 d. duomenys.

Kodėl mums tai rūpi. Daugelis SEO specialistų per pastaruosius metus buvo, kaip čia pasakius, apsėsti puslapio patirties ir pagrindinių žiniatinklio gyvybinių parametrų metrikų. Daug SEO įmonių pardavinėjo tai kaip savo paslaugų dalį ir teikė klientams ataskaitas apie svetainių patobulinimus pagal šiuos rodiklius.

Kai kitą kartą teiksite šias ataskaitas savo klientams, turėtumėte atkreipti dėmesį, kad „Google” per pastaruosius keturis mėnesius turėjo perskaičiavimo problemą, todėl po lapkričio 1 d. skaičiai gali pasikeisti.

Similar Posts

Parašykite komentarą