„Google” samdo paieškos kokybės analitiką kovai su paieškos šlamštu

„Google” samdo naują paieškos kokybės analitiką, kuris dirbs kovodamas su šlamštu „Google” paieškos rezultatuose. Šiuo metu „Google” skelbia naują darbo skelbimą, pagal kurį priimamos paraiškos; atrodo, kad dėl šio darbo reikia būti pasirengusiam dirbti Mountain View, Kalifornijoje, esančiame biure.

Išsami informacija apie darbą. Darbo aprašyme paieškos kokybės analitiko darbas apibrėžiamas kaip žmogaus, kuris „dirbs siekdamas įvertinti ir užkirsti kelią neorganizuotam naudotojų elgesiui taikant ir plėtojant mūsų žiniatinklio valdytojų gaires”. Jame taip pat reikalaujama, kad jūs „padėtumėte paieškos reitingų paleidimams, atlikdami kokybinę ir kiekybinę analizę”. Kaip paieškos kokybės analitikas, „Google” teigimu, „spręsite problemas, susijusias su duomenų rinkiniais, naudodamiesi „Google” technologijų galimybėmis nustatysite problemas, kylančias „Google” paieškoje ir susijusiose produktų srityse”.

Padarykite pokytį. „Google” teigė, kad šis darbas bus reikšmingas ir turės „tiesioginį poveikį naudotojams kiekvieną dieną”. Be to, galėsite „glaudžiai bendradarbiauti su inžinieriais ir kitais analitikais, kad paleistumėte algoritmus ir vadovautumėte pastangoms, gerinančioms bendrą paieškos patirtį”. Trumpai tariant, galėsite giliau suprasti paieškos reitingavimo algoritmus ir iš tikrųjų dirbti su bendra paieškos kokybe.

Pareigos. „Google” išvardija šias pagrindines darbo pareigas:

Užkirsti kelią piktnaudžiavimui „Google” paieška analizuojant paieškos tendencijas, nustatant neorganinę veiklą ir kuriant sprendimus.
Spręsti analitines problemas ir prireikus taikyti analitinius metodus duomenų rinkiniuose.
Bendradarbiauti su įvairiais žmonėmis ir komandomis. Glaudžiai bendradarbiaukite su inžinieriais ir analitikais ir vadovaukite ilgalaikių sprendimų kūrimui.
Rengti ir pristatyti rekomendacijas įvairių lygių suinteresuotosioms šalims.
Kvalifikacija. Čia išvardytos visos kvalifikacijos, kurias reikia turėti norint kandidatuoti į šią darbo vietą:

Minimali kvalifikacija:

bakalauro laipsnį arba lygiavertę praktinę patirtį.
Patirtis dirbant su viena ar daugiau iš šių kalbų: SQL, HTML, PHP, JavaScript, Python, Go ir (arba) C++.
Patirtis duomenų analizės srityje arba dirbant duomenų mokslininku, piktnaudžiavimo analitiku ar teisėsaugos institucijų tyrėju.
Patirtis valdant projektus ir apibrėžiant projekto apimtį, tikslus ir rezultatus.
Pageidautina kvalifikacija:

Kiekybinių mokslų magistro laipsnis.

Patirtis optimizavimo paieškos sistemoms (SEO) srityje arba žiniatinklio administratoriaus darbo patirtis.
Puikūs bendravimo raštu ir žodžiu įgūdžiai.
Kodėl mums rūpi. Jei mėgstate paiešką, SEO ir tai, kaip veikia paieškos algoritmai, šis darbas gali būti kaip tik jums. Kai kuriems SEO specialistams tai yra svajonių darbas – dirbti „Google” paieškos sistemoje, konkrečiai dirbant su paieškos kokybe. Kitiems tai gali būti puiki galimybė sužinoti, kodėl paieškos kokybė yra svarbi.

Dažnai matome tik iš rinkodaros specialistų pusės, norime, kad mūsų svetainės būtų „Google” paieškos rezultatų viršuje. Bet ar kada nors pagalvojote apie tai iš paieškos sistemos perspektyvos?

Similar Posts

Parašykite komentarą