Geriausias Hostingas Svetainės Talpinimui

Daugumai žmonių rekomenduojame „Hostinger”, nes tai nebrangi, greita ir patikima svetainės talpinimo paslauga. Užsiregistruokite „Hostinger” kaina vos už 1,99 EUR per mėnesį.

Pasirinkę netinkamą žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, galiausiai sumokėsite ne tik už prastas paslaugas. Turite tai padaryti teisingai, nes patikimas žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas užtikrina, kad jūsų svetainė veiktų internete, ir padeda išvengti nereikalingų prastovų.

Šiame vadove paaiškinama, kokie yra geriausi prieglobos tipai skirtingais atvejais. Pasinaudokite šiomis apžvalgomis, kad rastumėte geriausią žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją nesugadindami banko.

10 geriausių Hostingų

Daugumai mūsų skaitytojų geriausias žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas yra „Hostinger„, nes jame yra viskas, ko reikia jūsų svetainei, už puikią kainą. Sutaupykite iki 80 % Hostinger prieglobos paslaugų šiandien.

Mūsų tyrėjų komanda peržiūrėjo ir išbandė dešimtis prieglobos paslaugų teikėjų, kad galėtų susiaurinti šį sąrašą iki 10.Kiekvienoje apžvalgoje aptariami svarbiausi kiekvieno žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo ypatumai ir kainos. Po apžvalgų pateikiamas pirkimo vadovas, kuris padės jums palyginti geriausias galimybes.

1.”Hostinger” – geriausias svetainės talpinimas Lietuvoje

Hostinger” siūlo patikimą svetainių talpinimą už neįtikėtiną kainą. Bendrosios prieglobos planai prasideda nuo 2 EUR per mėnesį, į kuriuos įeina nemokamos kassavaitinės atsarginės kopijos ir pakankamas duomenų srauto pralaidumas 10 000 jūsų svetainės lankytojų.

Paprastai atsargines svetainių kopijas turite kurti patys arba mokėti papildomai, tačiau su „Hostinger” šią ramybę gausite nemokamai.

Populiariausias variantas yra „Premium Hosting” planas, kuris kainuoja 2,59 EUR per mėnesį. Juo galite sukurti iki 100 svetainių ir priimti 25 000 lankytojų. Taip pat gausite nemokamą domeną vieneriems metams ir nemokamą „Let’s Encrypt” SSL sertifikatą svetainei apsaugoti.

Planas „Premium Shared Hosting” suteikia 100 GB SSD saugyklą, kurios pakanka įvairiam svetainės turiniui. Jei jums reikia daugiau vietos, pereikite prie vieno iš jų VPS arba debesų kompiuterijos prieglobos planų.

Hostinger naudoja savo valdymo skydelį hPanel. Dėl akį traukiančių ir gerai organizuotų navigacijos piktogramų ji yra patogi ir lengvai valdoma. Joje taip pat yra automatinio diegimo programa, leidžianti vos keliais spustelėjimais įdiegti „WordPress” ar kitas turinio valdymo sistemas.Dar viena puiki funkcija – jų dedikuotas „WordPress” prietaisų skydelis „hPanel”.

Iš „hPanel” galite valdyti kelias užduotis, pavyzdžiui, atnaujinti pagrindinę „WordPress” versiją, įjungti arba išjungti įskiepius ir įjungti priežiūros režimą. Naršymo mygtukas leidžia vienu spustelėjimu pasiekti „WordPress” skydelį per „hPanel”.

LiteSpeed Cache for WordPress (LSCWP) automatiškai įdiegiama, kai sukuriate WordPress. Jos serverio lygmens talpykla ir kitos optimizavimo funkcijos padeda pagreitinti svetainės veikimą, kad naudotojams būtų užtikrinta geresnė patirtis.

„Hostinger” užtikrina maksimalų jūsų buvimą internete, suteikdama 99,9 % veikimo laiko garantiją. Greitai reaguojanti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę veikianti tiesioginių pokalbių pagalba taip pat padės jums, kai tik prireiks pagalbos.

Užsiregistruoti Hostinger su nuolaida šiuo adresu

2. „DreamHost” – geriausias hostingas Užsienio projektams

„DreamHost” yra daugiau nei 1,5 milijono svetainių namai. Žmonės pasitiki „DreamHost”, nes jie teikia greitas interneto svetaines už puikią kainą ir aiškiais terminais.

Įmonė taiko 100 % veikimo laiko garantiją ir atlygins nuostolius, jei jūsų svetainė neveiks. Užsiregistravę, jei jūsų netenkina paslaugos veikimas, per pirmąsias 97 dienas galite atsisakyti sutarties ir atgauti visą sumokėtą sumą.

Nėra jokių netikėtumų, tik supaprastinta žiniatinklio prieglobos patirtis, kurią pradedantieji gali greitai įsisavinti. Pažengę naudotojai džiaugsis, kad gali naudotis viskuo, ko jiems reikia, nekeisdami planų.Kalbant apie bendrąją prieglobą, „DreamHost” siūlo didžiausią vertę iš visų prieglobos svetainių.

Nemokamos kasdienės jūsų svetainės atsarginės kopijos? Neribotas duomenų srautas? Skamba pernelyg gerai, kad būtų tiesa, bet taip nėra.

Kol naudojate teisėtą svetainę, niekada nereikės nerimauti dėl duomenų srauto pralaidumo ar atsarginių kopijų, net ir „DreamHost” biudžetiškiausiuose prieglobos planuose.

„Dreamhost” saugo, kad jūsų kontaktinė informacija nebūtų viešai registruojama su jūsų domenu. Beveik visi žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai už tai ima mokestį, tačiau „DreamHost” tai nemokama.

Tai taip pat puikus pasirinkimas „WordPress” prieglobai. DreamHost yra vienas iš trijų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, kuriuos oficialiai rekomenduoja WordPress. Tai beveik nesudėtinga paslauga, nes WordPress įdiegiama vienu spustelėjimu ir automatiškai atnaujinama.

Jei turite „WordPress” svetainę, „DreamHost” ją perkels nemokamai.

Be to, į kiekvieną prieglobos planą jie įtraukia „WordPress” svetainių kūrėją be kodo. Greitai sukurkite naują svetainę ir atlikite pakeitimus į priekį, net jei niekada anksčiau nesukūrėte svetainės.

„DreamHost” bendroji priegloba prasideda nuo 2,59 JAV dolerių per mėnesį vienai svetainei su bendrojo starto planu. Tai puiki kaina už viską, ko kada nors prireiks daugeliui mažų organizacijų.

Klientų aptarnavimo tarnyba su bilietais teikiama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir visada bendrausite su vienu iš „DreamHost” darbuotojų. Bendrosios prieglobos planų pagalba telefonu yra papildoma paslauga, tačiau pagalbos galėsite sulaukti el. paštu ir per tiesioginį pokalbį.

Užsiregistruokite „DreamHost” jau šiandien ir užsisakykite mažai įtampos reikalaujančią ir vertingą prieglobą.

 

Ką žinoti apie hostingus?

 

Svetainės greitis

Svetainės greitis turi įtakos viskam, kas susiję su jūsų svetaine. Norite paieškos reitingų? Turėkite greitą svetainę. Norite, kad jūsų svetainėje būtų konvertuojama? Padarykite ją greitą. Norite laimingų naudotojų? Pagreitinkite ją.

Svetainės greitis turi įtakos kiekvienai jūsų verslo daliai.

Ieškodami skirtingų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, įsitikinkite, kad renkatės tokį, kuris galėtų greitai pateikti kiekvieną puslapį.

Svetainės greitis turi tam tikrų niuansų.

Pirmosiomis dienomis jums reikia „pakankamai” greito prieglobos kompiuterio. Jis neturi būti stulbinamai greitas, bet turi būti greitas.

Pagalvokite apie „Amazon”. Tais laikais, kai „Amazon” tik pardavinėjo knygas, jos svetainė turėjo būti greita, bet ne akimirksniu.

Tačiau dabar, kai daugelis žmonių naudojasi ja visiems pirkiniams, „Amazon” svetainė negali būti pakankamai greita.

Kitaip tariant, kuo didesnė, tuo greitesnė norite būti. Jei planuojate kurti didelio lankomumo svetainę, norėsite prieglobos kompiuterio, kuris galėtų palaikyti beprotiškai didelį didelių svetainių greitį.

Klientų aptarnavimas

Pokalbio su „Hostinger” klientų aptarnavimo tarnyba pavyzdys
Valdant savo svetainę, žiniatinklio prieglobos klientų aptarnavimas yra svarbiausias dalykas, kurį gali pasiūlyti žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas.

Naršydami naudojimo apžvalgas ne visada gausite galutinį atsakymą apie konkretaus žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo aptarnavimo kokybę.

Saugokitės puikių atsiliepimų populiariausiuose leidiniuose, nes jie ne visada atspindi tikrovę.

Yra vienas teisingas testas, kuriuo galima įvertinti bet kurio prieglobos paslaugų teikėjo klientų aptarnavimo kokybę.

Tai nemokamas bandomasis klientų aptarnavimo testas.

Beveik kiekvienas interneto prieglobos paslaugų teikėjas savo bendrojo naudojimo prieglobos planams taiko tam tikrą pinigų grąžinimo garantiją, o tai reiškia, kad galite susikurti svetainę ir sužinoti, ką manote apie paslaugą, ir palyginti nedaug – tik savo laiką ir papildomus mokesčius, pavyzdžiui, už domeno registraciją.

Per šį bandomąjį laikotarpį rekomenduoju kreiptis į klientų aptarnavimo skyrių. Dalyvaukite tiesioginiame pokalbyje, atidarykite bilietus ir kuo dažniau skambinkite telefonu, kad sužinotumėte, ar jums patinka tai, kas jums siūloma.

Dauguma žiniatinklio prieglobos tarnybų siūlo tam tikrą nemokamą bandomąjį laikotarpį. Rekomenduoju šį laiką išnaudoti tam, kad iš tikrųjų įsigilintumėte į prieglobos paslaugų teikėjo klientų aptarnavimo tarnybą – žinių centrą ir ypač į visų kanalų aptarnaujantį personalą. Tai parodys tikrąją istoriją.

Srauto ntensyvumas

Srauto srautas turi didžiulę įtaką tam, kokios prieglobos jums reikia.

Svetainei, kurią kas mėnesį aplanko 300 lankytojų, pakaks beveik bet kokio standartinio prieglobos paketo. Jei jūsų žiniatinklio prieglobos įmonė teikia patikimą klientų aptarnavimą, viskas bus gerai.

Didėjant svetainių skaičiui, daug svarbesnės tampa įvairios smulkios detalės.

Ar reguliariai atnaujinama jūsų serveryje esanti PHP? Ar turite CDN savo turiniui?

Ar kasdien daromos atsarginės svetainės kopijos ir ar galite ją atkurti per 15 minučių, jei kas nors nutiktų?

Ar turite SSL sertifikatą? Ar jūsų serveris gali atlaikyti milžinišką srauto padidėjimą per rinkodaros akciją?

Kai turiu didesnę svetainę, ieškau aukščiausios kokybės prieglobos, kuri pasirūpintų visu tuo už mane. O jei planuoju kurti didelę svetainę, ieškau tokios prieglobos, kuri galėtų lengvai pasiekti milijonus lankytojų per mėnesį. Mielai mokėsiu didesnę kainą, kad ateityje būtų užtikrintas lengvas atnaujinimas.

Netaupykite, jei ketinate kurti didelę svetainę.

O jei planuojate neviršyti 50 000 lankytojų per mėnesį, įsigykite standartinį bendrojo naudojimo prieglobos paketą. Nėra priežasties rūpintis pažangiais dalykais.

Kaina

Nors nenorite permokėti už prieglobą, tikrai nenorite ir permokėti.

Venkite rinktis prieglobą tik pagal kainą.

Dauguma pagrindinių prieglobos planų kainuoja nuo 10 iki 20 JAV dolerių per mėnesį. Taip, yra pigesnių variantų. Kai kurie iš jų yra reklaminiai pasiūlymai, kurie išnyksta pratęsimo metu. Kiti – tai prieglobos planai su siaubingu palaikymu ir veikimo laiku.

Mano taisyklė – jei kaina skamba pernelyg gerai, kad būtų tiesa, greičiausiai taip ir yra.

Be to, nesijaudinu dėl to, kad gaudau reklaminius pasiūlymus, norėdamas sutaupyti kelis dolerius. Visoms svetainėms, kurias kada nors valdžiau, naudojau tą patį prieglobos paslaugų teikėją ir niekada jo nekeičiau. Kai jau turite priimantįjį, kuriuo esate patenkinti, keisti jį, kad sutaupytumėte kelis dolerius, neapsimoka. Reklaminiai pasiūlymai ateina ir greitai praeina.

Similar Posts

Parašykite komentarą