Individualaus logotipo dizaino agentūra JK

Logotipo dizainas

Nesvarbu, ar pradedate naują verslą, ar norite atnaujinti savo įvaizdį, mūsų vidaus dizaino komanda padės jums įgyvendinti savo viziją. Mes suprantame, kad verslo logotipas ir prekės ženklas yra pagrindiniai jo tapatybės aspektai, todėl mes nebaigsime dizaino, kol nemanysite, kad jis yra tobulas. Džiaugiamės tik tol, kol būsite patenkinti, todėl skirkite tiek laiko, kiek jums reikės pateikti pakeitimų užklausą ir susitarti su galutiniu dizainu.

„Cleartwo“ sukūrė logotipus ir prekės ženklo medžiagą įmonėms visame pasaulyje – nuo Keiptauno iki Los Andželo ir visur tarp jų. Dėl technologijų pasaulis gali atrodyti mažesnis, tačiau mūsų dizainas padės jums išsiskirti, kad ir kokia būtų jūsų pramonės sritis.

Mūsų procesas

Pirmasis žingsnis mūsų projektavimo procese yra sukurti trumpą kliento pokalbį apie tai, ko norite ir ko tikitės pasiekti naudodamiesi savo logotipu. Šio pokalbio metu mūsų dizaineriai, remdamiesi savo patirtimi, pasiūlys patarimų ir patarimų dėl galimų dizainų.
Manome, kad kliento poreikių supratimas yra svarbiausia projektavimo proceso dalis, todėl glaudžiai bendradarbiausime su jumis, kad sukurtume idealų dizainą jūsų verslui. Mūsų JK įsikūrusi projektavimo komanda gali kalbėti su jumis viso projektavimo proceso metu, todėl bet kuriuo metu galite gauti patarimų ir pasiūlymų.

Surinkus visą informaciją, mūsų projektavimo komanda, remdamasi instrukcija, sukurs kelis koncepcijos dizainus, o mes naudosime jūsų atsiliepimus, kad patobulintume dizainą. Naudodamiesi jūsų atsiliepimais, patobulinsime ir patobulinsime logotipą, kol pasieksime galutinį dizainą, kuris jums patinka. Jūsų neriboja laikas ar pakeitimai, todėl įsitikinkite, kad esate visiškai patenkintas savo užsakymu.

Kai jūsų dizainas bus baigtas pagal mums abiem patinkantį standartą, mes jį atsiųsime bet kokiu jums reikalingu formatu, įskaitant didelės raiškos kopiją spausdinimui ir kt.

Prekės ženklas

Prekės ženklo naudojimas yra gyvybiškai svarbus kuriant unikalų ir atpažįstamą buvimą, tačiau daugelis žmonių neįvertina efektyvaus prekės ženklo naudojimo pranašumų. Turėdami nuoseklų prekės ženklo paketą, jūsų verslas pasirodys profesionalus, organizuotas ir nuoseklus, tačiau be jo susidūrimai tarp dizainų gali atbaidyti potencialius klientus. Laikydamiesi įsitraukusio ir sistemingo požiūrio į prekės ženklo dizainą, mes galime padėti jums reklamuoti savo verslą, vizitines korteles, pakuotes, firminius blankus ir dar daugiau.

„Cleartwo“ kartu su jumis sukurs specialų prekės ženklo lentą, pagrįstą jūsų tiksline auditorija, verslo sektoriumi ir numatytu stiliumi. Padėdami pasirinkti savo prekės ženklo spalvas, šriftus ir bendrą stilių, jūs gausite prekės ženklo lentą, kurią galėsite pritaikyti visiems savo reklaminės medžiagos, pakuotės ir pateikimo aspektams.

Parašykite komentarą