Inkaro tekstas

Kas yra inkaro tekstas?

Inkaro tekstas yra matomas, spustelėjamas tekstas hipersaite. Šiuolaikinėse naršyklėse jis dažnai būna mėlynas ir pabrauktas.

Kodo pavyzdys

<a href="https://kasyraseo.lt/"> Inkaro teksto pavyzdys </a>

Optimalus formatas

SEO tinkamas inkaro tekstas yra glaustas ir susijęs su tiksliniu puslapiu (ty puslapiu, į kurį jis susieja).

Inkaro tekstas apibrėžtas

Inkaro tekstas yra matomi simboliai ir žodžiai, rodomi hipersaituose, susiejant juos su kitu dokumentu ar vieta žiniatinklyje. Paprastai jis rodomas kaip mėlynas pabrauktas tekstas, bet jūs pakeičiate savo svetainės nuorodų spalvas ir stilius naudodami HTML arba CSS.

Inkaro tekstas gali tiek paieškos sistemoms, tiek vartotojams suteikti atitinkamos kontekstinės informacijos apie nuorodos paskirties turinį.

Paieškos sistemos naudoja išorinį inkaro tekstą (tekstą, kurį kiti puslapiai naudoja susiejimui su jūsų svetaine), atspindintį, kaip kiti žmonės žiūri jūsų puslapį, ir iš esmės, apie ką gali būti jūsų puslapiai. Nors svetainių savininkai paprastai negali kontroliuoti, kaip kitos svetainės susieja su jų svetainėmis, „galite įsitikinti, kad inkaro tekstas, kurį naudojate savo svetainėje, yra naudingas, apibūdinantis ir tinkamas“. ( Šaltinis: „Google“ )

Jei daugelis svetainių mano, kad konkretus puslapis yra svarbus tam tikram terminų rinkiniui, tą puslapį galima gerai įvertinti, net jei terminai nerodomi pačiame tekste.

Inkaro teksto tipai

Tikslus atitikimas

Inkaro tekstas yra „tiksli atitiktis“, jei jame yra raktinis žodis, atspindintis susietą puslapį. Pvz .: „nuorodų kūrimas“, nukreipiantis į puslapį apie nuorodų kūrimą.

Dalinės 

Inkaro tekstas, kuriame yra raktinio žodžio variantas susietame puslapyje. Pvz .: „nuorodų kūrimo strategijos“, nukreipiančios į puslapį apie nuorodų kūrimą.

Firminis

Prekės pavadinimas, naudojamas kaip inkaro tekstas. Pvz .: „kasyraseo“ nuoroda į straipsnį „Moz“ tinklaraštyje.

Nuoga nuoroda

URL, kuris naudojamas kaip inkaras „ www.kasyraseo.lt “, yra neapdorotų nuorodų inkaras.

Bendrasis

Bendrasis žodis ar frazė, kuris naudojamas kaip inkaras. „Spustelėkite čia“ yra įprastas bendras inkaras.

Vaizdai

Kai tik vaizdas yra susietas, „Google“ kaip inkaro tekstą naudos paveikslėlio alt atribute esantį tekstą.

SEO  pavyzdžiai

SEO tinkamas inkaro tekstas yra:

  • Trumpas
  • Atitinka susietą puslapį
  • Mažas raktinių žodžių tankis (ne per daug raktinių žodžių)
  • Ne bendrinis

Turėkite omenyje, kad dažnai negalite kontroliuoti pagrindinio teksto, kurį kitos svetainės naudoja norėdami susieti savo turinį. Taigi dauguma šių geriausių praktikų reglamentuos, kaip geriausiai naudoti inkaro tekstą savo svetainėje.Verta paminėti, kad toks tekstas naudingas rašant SEO tekstus, kuris duos naudos SERP reitinguose.

Trumpas inkaro tekstas

Nors nėra konkretaus inkaro teksto ilgio apribojimo, patariama saito tekstą laikyti kuo glaustesnį. Tačiau dienos pabaigoje terminai, kuriuos pasirenkate įtraukti į inkaro tekstą, turėtų atsižvelgti į du pagrindinius veiksnius:

  • Koks yra glaustas, tikslus būdas apibūdinti susietą puslapį?
  • Koks žodis ar frazė paskatintų vartotojus spustelėti nuorodą?

Tikslinio puslapio atitikimas

Brendant paieškos sistemoms, jie pradėjo nustatyti daugiau metrikų reitingams nustatyti . Viena metrika, kuri išsiskiria iš kitų, yra nuorodų tinkamumas arba tai, kiek A puslapio tema yra susijusi su B puslapiu, jei viena susieja su kita. Labai aktuali nuoroda gali padidinti A ir B puslapių reitingavimo tikimybę užklausoms, susijusioms su jų tema.

Nuorodų tinkamumas yra natūralus reiškinys, atsirandantis, kai žmonės nukreipia į kitą žiniatinklio turinį. Tai lemia:

  • Šaltinio puslapio tema
  • Inkaro teksto turinys tame šaltinio puslapyje

Nuorodos, nukreipiančios į turinį, susijusį su šaltinio puslapio tema, greičiausiai siunčia stipresnius tinkamumo signalus nei nuorodos, susijusios su nesusijusiu turiniu.

Paieškos sistemos atkreipia dėmesį į skirtingus inkaro teksto variantus, naudojamus susiejant atgal į pradinį straipsnį, ir naudoja juos kaip papildomus rodiklius, apie kuriuos tas straipsnis yra susijęs ir kurioms paieškos užklausoms tai gali būti aktualu. Tai kartu su natūraliu kalbos apdorojimu ir kitais veiksniais, tokiais kaip nuorodų šaltinis ir informacijos hierarchija, sudaro didžiąją dalį nuorodų tinkamumo rodiklių internete. Norėdami užtikrinti, kad jūsų nuorodos siunčia stiprius atitikimo signalus, laikykite savo inkaro tekstą kiek įmanoma tikslesnį puslapį apibūdinantį.

Inkaro teksto raktinių žodžių tankis

Atnaujinusi „ Penguin“ algoritmą , „Google“ pradėjo atidžiau nagrinėti inkaro tekste esančius raktinius žodžius. Jei per daug svetainių gaunamų nuorodų yra visiškai tas pats inkaro tekstas, jis gali pasirodyti įtartinas ir gali būti ženklas, kad nuorodos nebuvo įgytos natūraliai. Apskritai vis dar geriausia praktika gauti ir naudoti raktiniams žodžiams ir temoms skirtą inkaro tekstą, kai įmanoma. Tačiau SEO gali pasiekti geresnių rezultatų, kai kiekvieną kartą ieškos įvairių natūralių inkaro teksto frazių, o ne to paties raktinio žodžio.

Šiose eilutėse viena svarbi pastaba: nepersistenkite su daug raktinių žodžių turinčiomis vidinėmis nuorodomis . Vidinis susiejimas yra tikrai rekomenduojama geriausia praktika, tačiau būkite atsargūs su inkaro tekstu, kurį naudojate susiedami savo puslapius. Jei per daug nuorodų į puslapį naudoja tą patį inkaro tekstą, net jei jie yra jūsų svetainėje, „Google“ galite gauti Google baudą  už spamą.

Similar Posts

Parašykite komentarą