Juodasis SEO ( Black Hat SEO 2021 gidas )

„Juodosios kepurės“ SEO reiškia praktikos rinkinį, kuris naudojamas siekiant padidinti svetainės ar puslapio reitingą paieškos sistemose naudojant priemones, kurios pažeidžia paieškos sistemų paslaugų teikimo sąlygas.

Terminas „juoda kepurė“ atsirado Vakarų filmuose, siekiant atskirti „blogus vaikinus“ nuo „gerų vaikinų“, kurie nešiojo baltas kepures .

 Pastaruoju metu jis dažniau naudojamas kompiuterių įsilaužėliams, virusų kūrėjams ir tiems, kurie kompiuteriu atlieka neetiškus veiksmus, apibūdinti.

Šiame straipsnyje sužinosite:

 • Kas yra „Black Hat“ SEO
 • Taktika ir metodai, kurie kvalifikuojami kaip „Black Hat SEO“
 • Kaip pranešti apie „Black Hat“ SEO
 • Kaip „Black Hat“ SEO gali paveikti jus ir jūsų svetainę

Labai svarbu suvokti, kad įgyvendinant „Black Hat“ SEO taktiką ir strategijas jūsų svetainė gali būti uždrausta paieškos sistemose arba nubausta vietų kritimu žemyn SERP’e .Visiems kas turi web – tinklapį turi suprasti „Black Hat SEO“ ir jo pasekmes.

Kas yra „Black Hat SEO“?

„Black Hat“ SEO dažniausiai apibrėžiamas kaip strategija, kuri vis dėlto gali padidinti puslapio reitingą paieškos sistemos rezultatų puslapyje ( SERP ), tačiau nelegaliais būdais.

Tokia praktika prieštarauja paieškos sistemos paslaugų teikimo sąlygoms, todėl svetainė gali būti uždrausta naudotis paieškos sistema ir susijusiomis svetainėmis.

„Ar darbas, kurį atlieku, prideda vertės vartotojui, ar tai darau tik tam, kad matytų paieškos sistemos?” Paprastas klausimas SEO specialistui.

Jei vartotojui nėra pridėtinės vertės, tačiau reitingai greičiausiai padidės, jūsų sprendimai greičiausiai bus juodos kepurės arba bent „grey hat SEO” . Tas pats veikia ir adwords (PPC) reklamos pirkime .

„Black Hat“ SEO taktikos

Ši SEO taktika laikoma juoda skrybėlaite ir jos visiškai nereikėtų naudoti, jei norite likti virš „Google“ ir kitų paieškos sistemų:

 • Turinio automatizavimas
 • Tarpdurio puslapiai
 • Paslėptas tekstas ar nuorodos
 • Raktažodžių per didelis kiekis
 • Slapti peradresavimai
 • Nuorodų valdymas (įskaitant pirkimo nuorodas)
 • Susieti ūkius, „Link Wheels“ arba „Link Networks“
 • Puslapiai, kuriuose elgiamasi kenkėjiškai, pvz., Sukčiavimas, virusai, Trojos arkliai ir kita kenkėjiška programa

Kaip pranešti apie „Black Hat“ SEO

Yra dvi priežastys, kodėl galite pranešti apie juodos kepurės SEO. Arba jūsų svetainė buvo užpulta per kenkėjišką įsilaužimą, virusą ar neigiamą SEO kampaniją su šlamšto nuorodomis, arba matote šlamšto žiniatinklio rezultatus pagal konkurencingą raktinį žodį, pagal kurį jūsų svetainė reitinguoja.

Dėl pastarųjų galite pateikti žiniatinklio šlamšto ataskaitą naudodami „Google Webmaster Tools“. Prašau naudoti šį įrankį savo nuožiūra.  Klaidingai pranešus apie interneto šlamštą galima būtų laikyti juodos kepurės SEO.

Jei jūsų svetainė buvo užpulta dėl kenkėjiško įsilaužimo, viruso ar kenkėjiškos programos, pašalinę kenkėjišką kodą pateikite užklausą dėl kenkėjiškų programų peržiūros .

Jei jūsų svetainė yra neigiamos šlamšto nuorodų SEO kampanijos objektas, bandykite susisiekti su žiniatinklio valdytojais, kurie nukreipia šias nuorodas į jūsų svetainę, kad pašalintumėte jas , naudokite „ Google Webmaster Tools“ nuorodų  įrankį .

Kodėl turėtumėte vengti „Black Hat SEO“?

„Black Hat“ SEO taktika gali panaikinti jūsų svetainę „Google“ ir kitose paieškos sistemose.

Nors dėl padidėjusio srauto į jūsų svetainę gali būti trumpalaikė sėkmė, „Google“ nuobaudos tampa vis sudėtingesnės ir gali turėti niokojantį poveikį jūsų reitingams ir srautui.

Jei per dieną „Google“ ieško šimtai milijonų vartotojų, ar tikrai galite sau leisti būti De-indeksuojamam?

Ar verta naudoti „Black Hat“ SEO metodus?

Tai priklauso: ar bandote kurti ilgalaikį verslą?

Jei atsakėte teigiamai, turėtumėte bet kokia kaina vengti „Black Hat SEO“. Verčiau turėtumėte ieškoti alternatyvių būdų, kaip pagerinti paieškos sistemų reitingą.

 

Ar turėtumėte naudoti „Gray Hat“ SEO metodus?

Negaunate daug naudos patekę į blogąją „Google“ pusę, o jei nesate tikri, ar nurodytas metodas pažeis „Google“ gaires, ar ne, tikriausiai geriausia vengti šios taktikos. 

Kiekvienas rinkodaros specialistas turi įvertinti riziką ir atlygį pagal savo sąlygas, tačiau vis griežtėjant „Google“ algoritmams, jūsų saugiausias verslo kelias bus griežtai baltos kepurės SEO.

Similar Posts

Parašykite komentarą