Kaip įkurti savo stogų įmonę

Kaip įkurti stogų įmonę

Ar jūs klausiate „kaip įkurti savo stogo dangų įmonę?“ Jei taip, tikiuosi, kad šiame straipsnyje bus atsakyta į jums rūpimus klausimus apie tai, kaip įkurti savo stogų įmonę.

Dauguma specialistų ieško būdų, kaip paversti savo profesiją verslu, kuris palaiko juos, jų šeimą ir darbuotojus. Stogdengių įmonės įkūrimas yra puikus būdas hobį paversti pelningu verslu. Geros reputacijos stogų verslo pradžia apima ne tik žinojimą, kaip montuoti, remontuoti ar pakeisti stogus. Įsikūrusiam stogų verslui reikia gero organizavimo, kantrybės, žinių, žmonių įgūdžių, atkaklumo ir kitų bruožų. Šiame straipsnyje apžvelgsime visą procesą Kaip įkurti savo stogų įmonę. Taigi, dėvėkite savo verslininko kepurę ir šokite ant vagono.

Kaip pradėti stogų verslą

1. Norėdami pradėti stogų verslą, kurio jums reikia Taupyti pinigus

Kaip ir bet kuriam verslui, norint pradėti stogo dangų verslą, jums reikės pinigų savo svajonei finansuoti. Šių pinigų turėtų pakakti, kad būtų patenkinti visi verslo reikalavimai. Pinigų suma, kuri yra jūsų apyvartinis kapitalas, priklausys nuo jūsų stogų verslo poreikių ir verslo modelio. Kaip pradedantiesiems, dauguma stogų verslo savininkų rekomenduoja lėtą pradinį augimą. Tokiu atveju turėtumėte susigrąžinti investicijas į mašinas prieš pirkdami daugiau.

2. Apibrėžkite savo stogų verslą prieš tau pradedant

Prieš steigdami savo stogų įmonę, turite gerai apibrėžtą verslo planą. Tai gali atrodyti nelengva, jei neturite oficialaus verslo mokymo. Tačiau vis tiek galite naudoti internetą, norėdami pasisemti idėjų, kaip suformuoti tobulą verslo planą savo stogų įmonei. Stogo dangos verslo aprašyme turėtų būti:

Stogų verslo pavadinimas

Verslo pavadinimas padės klientams jus rasti, gerai apie jus kalbėti ar net rekomenduoti. Geras verslo pavadinimas turėtų apibrėžti jūsų stogų įmonę, kokias paslaugas teikti, ir sužavėti investuotojus.

Kur yra jūsų stogų paslaugų zona?

Apibrėždami savo aptarnavimo sritį, galėsite nustatyti tikslinę auditoriją, perspektyvas, konkurentus ir klientų pageidavimus. Žinant visą šią informaciją tampa lengviau pritraukti tikslinės auditorijos dėmesį.

Kas yra jūsų stogų tikslinė rinka?

Žinodami tikslinius klientus, galėsite apibrėžti savo darbo politiką, kad ji atitiktų jų pageidavimus ir pomėgius. Pavyzdžiui, kadangi jūs pradedate stogų verslą, potencialūs klientai yra gyventojai, statybų rangovai, savininkai ir kiti mažų įmonių savininkai regione, kuriame yra jūsų stogų verslas.

Kokios bus siūlomos stogo dangos paslaugos

Pasirinkę dėmesį sutelkti į specialybę ar nišą, jūsų stogo dangų įmonė išsiskirs iš visų kitų jūsų regiono stogų verslo įmonių. Susitelkimas į specialybę atneš ne tik pakartotinius klientus, bet ir daug jų siuntimų. Stogų dengimo verslo nišos apima:

 • Gyvenamųjų ar komercinių stogų dangos Galite pasirinkti specializuotis siūlydami gyvenamųjų ar stogo dangų paslaugas. Dauguma stogų dangų įmonių teikia pirmenybę specializacijai komercinėje nišoje, nes joms nereikės bendrauti su namų savininkais.
 • Stogo keitimas, taisymas arba abu Jūsų stogų įmonė taip pat gali pasiūlyti daugybę kitų pakeitimo ir remonto paslaugų. Tai apima sulūžusių ir trūkusių malksnų, stogo čerpių, latakų, skylių ant stogo užtaisymą ir kt.

3. Įrengiama parduotuvė, prieš pradėdami stogų įmonę

Tai, kaip įsirengsite parduotuvę, nulems jūsų sėkmę ar nesėkmę. Vieta reikšminga. Be vietos, turėtumėte atsižvelgti į šiuos elementus:

Suformuokite juridinį asmenį

Juridinio verslo subjekto sudarymas jūsų stogų verslui neleidžia būti atsakingam, jei nuspręs kreiptis į teismą su jūsų stogų įmone. Geras juridinis asmuo taip pat padės jums maksimaliai padidinti savo finansines galimybes ir sėkmingą veiklą. Tarp stogo dangų bendrovių įprastų juridinių asmenų tipų yra:

 • Individuali įmonė Tokio tipo nuosavybėje jūs valdote savo verslą be konkrečios verslo struktūros. Jūsų asmeninis turtas, verslas ir įsipareigojimai taip pat nėra atskirti.
 • LLC (pageidaujama) – Ši verslo struktūra apsaugos jūsų asmeninį turtą nuo jūsų stogų verslo įsipareigojimų. Visas šio tipo įmonės pelnas ir nuostoliai yra apmokestinami kaip pajamos ar nuostoliai verslo savininkams. Tai yra geriausias juridinių asmenų tipas stogų verslui.
 • S-Corp- Šios korporacijos, dar vadinamos poskyriu, yra uždarosios korporacijos, kurių didžiausias narių skaičius yra ribojamas. „S-corps“ teikia mažoms įmonėms mokestinį pranašumą suteikdama atleidimą nuo pelno mokesčio.

Prisiregistruokite IRS

Kitas žingsnis – registruoti savo stogų verslą IRS. Tai suteiks jums darbdavio identifikavimo numerį. Šis numeris yra tiesiog jūsų stogų verslo socialinio draudimo identifikavimo numeris. Skaičius taip pat bus naudojamas mokesčiams paduoti.

Atidarykite banko sąskaitą

Banko sąskaitos atidarymas jūsų stogų verslui bus pirmasis žingsnis įteisinant savo stogų verslo idėją. Deklaruodami mokesčius jums taip pat padės banko sąskaita jūsų stogų verslui. Taip pat galėsite sekti įmonės išlaidas, gauti ar įmokėti įmokas, valdyti atlyginimus ir tiksliau planuoti stogų bendrovės biudžetą. Tai taip pat reikia padaryti atidarius banko sąskaitą jūsų stogų įmonei.

 • Gauti čekius- Daugelis klientų vis dar nori rašyti čekius; todėl reikia gauti čekius. Taip pat gali tekti priimti čekius, kurie yra patogesni nei mokėjimų kreditine kortele kaina ir skubėjimas.
 • Banko kortelė- Banko kortelės gali padėti atlikti mokėjimus ir pirkti be grynųjų pinigų ir nepasikliaujant kreditu. Banko kortelės taip pat gali pašalinti pinigus tiesiai iš jūsų stogų įmonės banko sąskaitos. Galite gauti banko kortelę savo stogų įmonei, jei turite kitą įmonės sąskaitą
 • Galbūt kredito linija- Kredito linija yra tokia pati kaip finansinė apsaugos priemonė. Tai leidžia jums turėti papildomų lėšų, kai tik jų reikia. Norėdami gauti papildomų lėšų, jums nereikės pildyti ilgų paraiškų ar kreiptis į potencialius skolintojus.

Gaukite draudimą

Nuo tos dienos, kai tu pradėk savo stogų verslą, jūs keliate tam tikrą riziką. jūsų stogų verslas jau yra rizikingas dar prieš pradedant savo pirmąjį stogų projektą. Štai kodėl jūsų stogų verslui reikia draudimo. Vienas ieškinys gali išnaikinti jūsų stogų verslą dar jam neprasidėjus. Norėdami gauti geriausius draudimo pasiūlymus, galite pasitelkti brokerį – brokeriai yra patarėjai ir padės jums gauti geriausias kainas. Draudimo tipai:

 • Bendrosios civilinės atsakomybės draudimas Šis draudimas padengia klientų turtinę žalą, klientų sužalojimus ir visus kitus susijusius ieškinius. Jei jūsų stogų verslas yra teisiamas dėl sužalojimo ar turtinės žalos, gali tekti sumokėti vienkartinę kompensaciją. Bendrosios atsakomybės draudimas padės padengti tokio pobūdžio įvykius.
 • Subtiekėjų civilinės atsakomybės draudimas Generalinis rangovas, jūsų stogų įmonė bus atsakinga už visų darbų, susijusių su bet kokiais jūsų stogo dangų projektais, atlikimą. Visi subrangovai, su kuriais jūs sudarote sutartį atlikti darbą, bus atsakingi už jus, todėl subrangovų draudimas tampa gyvybiškai svarbiu apsaugos elementu. Nors dauguma bendrosios atsakomybės politikos apima subrangovų prisiimtus įsipareigojimus, kiti nepriklausomi rangovai neįtraukiami. Tokiu atveju jūs sumokėsite už subrangovo padarytą žalą.
 • Darbuotojo kompensacija- jūsų stogo dangų verslui taip pat reikalingas darbuotojų kompensacijų draudimas jūsų visą ir ne visą darbo dieną dirbantiems darbuotojams. Šis draudimas bus taikomas jūsų darbuotojams, jei jie patirs susižalojimą ar susirgs po nelaimingo atsitikimo darbe.
 • Profesinės atsakomybės draudimas Profesinės civilinės atsakomybės draudimas taip pat tinka jūsų stogų verslui, nes jūsų niša apima konsultacijas su klientais ir konkrečių stogo dangų gaminių bei procedūrų rekomendavimą. Profesionalus civilinės atsakomybės draudimas apsaugo jūsų stogų įmonę nuo teisinių ieškinių išlaidų, jei dėl jūsų rekomendacijų ar patarimų klientas patirs nuostolių.
 • Transporto priemonių draudimas Jei jūsų stogų verslas naudoja transporto priemones darbuotojams ir įrangai gabenti bei darbo vietoms įsigyti, jums reikės transporto priemonės draudimo, kad padengtumėte visas su eismo įvykiais susijusias išlaidas, jei jūsų stogo dangos įmonės transporto priemonė patektų į avariją.
 • Skėčio draudimas Nors bendrasis civilinės atsakomybės draudimas padengia daugumą žalų, galite sulaukti ieškinių ar nelaimingų atsitikimų, kurie gali būti tokie pražūtingi, kad grasina išeikvoti jūsų pagrindinę draudimą. Pagal šį scenarijų skėtinis draudimas apsaugo jus nuo mokėjimų iš kišenės, kad padengtumėte žalą, viršijančią jūsų pagrindinę politiką.

Gaukite buhalterį ir apskaitos įmonę

Buhalterinė apskaita padės tvarkyti tikslius finansinius dokumentus. Be to, įstatymai taip pat reikalauja, kad įmonės tvarkytų tikslius įrašus ir knygas.

Negalima savarankiškai tvarkyti buhalterinės apskaitos, nebent esate profesionaliai pasirengę šioje srityje. Bandydami viską susitvarkyti patys, prarasite dėmesį ir motyvaciją, o tai gali sustabdyti jūsų stogų verslo plėtrą.

Jūs taip pat norite, kad apskaita prasidėtų teisingai, kad išvengtumėte galvos skausmo. Štai kodėl neturėtumėte sugadinti savo knygų, darydami duomenų klaidas, pvz., Trūkstamus įrašus, duomenų įvedimo klaidas, dvigubus įrašus ir keisdamiesi išlaidų rūšimis. Profesionalaus buhalterio ir buhalterio samdymas padės išvengti šių klaidų.

Gaukite visus būtinus leidimus ir licencijas

Kaip ir draudimas, jūsų stogų verslui reikalingi leidimai ir licencijos. Reikalavimai įvairiose valstybėse skiriasi. Licencijos ir leidimai suteikia jums galimybę legaliai vykdyti stogo dangų verslą. Verslo leidimus galite gauti iš savo miesto ar rotušės. Stogų verslui reikalingi šie leidimai ir licencijos:

 • Vietinio verslo leidimas Vietos verslo leidimą galite gauti iš savo miesto rotušės ar miesto. Vyriausybė gali pareikalauti patvirtinimo planavimo, zonavimo ir saugos patikrinimo patvirtinimų, prieš suteikdama jums leidimą.
 • Valstybės susitariančioji licencija Generalinio rangovo licencija leidžia samdyti subrangovus, įgyti pagarbą tarp potencialių klientų ir tarp kolegų. Tačiau valstybinės licencijos gavimas yra susijęs procesas, reikalaujantis kelyje atitikti tam tikrus reikalavimus.

4. Pradėdami savo stogų verslą turėsite Formuoti / puoselėti santykius

Jei norite dominuoti savo vietinėje rinkoje, labai svarbu įsteigti stogo įmonę kaip patikimą subjektą. Tai galite padaryti taikydami šiuos patarimus, kad įsitikintumėte, jog jūsų prekės ženklas …

Parašykite komentarą