Kas yra kriptovaliuta?

Kriptovaliuta yra viena iš daugelio skaitmeninių valiutų, nesusijusių su jokia šalimi ar vyriausybe.

Vietoj to įrašai apie tai, kas kam priklauso, saugomi kompiuterinėse duomenų bazėse, apsaugotose stipria kriptografija naudojant blokų grandinės technologiją.

Nors kai kuriose parduotuvėse kriptovaliutomis galima įsigyti kasdienių prekių, dažniau jomis prekiaujama kaip skaitmeniniu turtu siekiant investicinio pelno.

Įspūdingą pelną galima gauti perkant ir parduodant kriptovaliutų biržose. Tačiau kainos gali būti labai nepastovios, todėl galite ir daug prarasti.

Toliau pateikiami keli pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti. Šiame straipsnyje rasite daugiau patarimų ir klaidų, kurių reikėtų vengti.

Kas lemia kriptovaliutų kainų svyravimus?

Kaip ir finansų rinkos, kriptovaliutų rinka labai kinta aukštyn ir žemyn, tačiau nuo akcijų rinkos ji skiriasi nepastovumo laipsniu – ji juda labai greitai.

Šie svyravimai gali gąsdinti, bet kartu yra ir raktas į tai, kaip uždirbti pinigų su kriptovaliuta. Taigi labai svarbu suprasti, kas lemia kainų judėjimą.

Štai keletas pagrindinių kainų pokyčių katalizatorių:

Žiniasklaidos pranešimai

Kriptovaliutų prekiautojai aistringai skaito spaudos pranešimus apie savo monetas. Tiek teigiamos, tiek neigiamos naujienos gali paskatinti juos pirkti arba parduoti monetas, labai greitai išjudindamos rinką.Marketingas svarbi vieta norint pasiekti gerus rezultatus krytpo rinkoje.

Integracija

Kriptovaliutos tampa vis labiau paplitusia mainų priemone prekėms pirkti.

O kadangi jas priima vis daugiau prekybos vietų ir jos integruojamos į daugiau bankų ir mokėjimo sistemų, kainos paprastai kyla.

Platesni įvykiai

Politiniai įvykiai ir vyriausybių sprendimai, susiję su kriptovaliutomis, taip pat išjudina rinką.

Pavyzdžiui, kai Kinija birželio mėn. įvedė griežtesnes taisykles dėl bitkoinų „kasybos”, valiutos kaina smarkiai krito.

Kokios yra kriptografinės prekybos strategijos?

Investuotojai, kurie bando užsidirbti pinigų prekiaudami kriptovaliutomis, turi daugybę skirtingų strategijų.

Kai kurios iš pagrindinių yra šios.

1. Dienos prekyba

Tai greita prekybos kriptovaliutomis forma, kai žmonės per dieną perka ir parduoda kriptovaliutas, bandydami pasinaudoti trumpalaikiais kainų pokyčiais.

Tačiau tai gali būti netinkamas prekybos bitkoinais būdas pradedantiesiems. Taip yra dėl to, kad bandant nustatyti rinkos laiką yra didelė rizika patirti nuostolių.

2. Apsidraudimas

Apsidraudimas – kai viena jūsų investicija panaikina dalį arba visą nuostolių riziką kita investicija – yra strategija, kurią naudoja kai kurie kriptovaliutų prekiautojai, norintys turėti monetų, bet nebūti pernelyg veikiami nepastovių pokyčių.

Apsidrausti nuo kriptovaliutų galima naudojant tokias finansines priemones kaip skirtumo sutartys arba ateities sandoriai. Jos iš esmės leidžia lažintis dėl būsimos valiutų kainos.

Tai sudėtinga strategija, kurią reikėtų naudoti tik tada, jei tiksliai suprantate, ką darote.

3. HODLing

Tie, kurie „hodlina” kriptovaliutą, laikosi jos per sunkius kriitmus.

 

4. Prekybos tendencija

Prekyba pagal tendencijas – tai tokia prekyba, kai kriptovaliutų investuotojai nusprendžia pirkti arba parduoti tam tikras valiutas, atsižvelgdami į tai, ar jų kaina kyla, ar krinta.

Yra daug sudėtingesnių teorijų, kaip nustatyti tendenciją arba kada ji pasikeis. Tačiau pagrindinė teorija yra ta, kad šie kriptovaliutų prekiautojai perka, kai rinka kyla, ir parduoda, kai ji krenta.

Sunkumų kyla nustatant, kuris yra kuris.

Kad ir kokią strategiją taikytumėte, svarbu žinoti, kad internete ir kitur egzistuoja daugybė kriptovaliutų sukčių.

Jungtinės Karalystės investicijas reguliuojanti Finansinio elgesio institucija neseniai įspėjo dėl didelio kriptovaliutų sukčių skaičiaus ir pateikė pasiūlymų, kaip jų išvengti.

 

Į kokią kriptovaliutą turėčiau investuoti?

Bitkoinas, eteris ir dogecoinas yra vienos žinomiausių kriptovaliutų. Tačiau dabar jų yra tūkstančiai, iš kurių galima rinktis.

Pasirinkdami jums tinkamą kriptovaliutą, atsižvelgsite į daugelį veiksnių. Fundamentalioji analizė nustato vidinę turto vertę, o tai sunkiau padaryti su kriptovaliutomis. Taip pat reikia atsižvelgti į rizikos valdymą.

Jums gali rūpėti kai kurių valiutų, kurių kūrimui reikia daug skaičiavimo galios, poveikis aplinkai. Jei taip, jums gali būti priimtinesnė ekologiška versija.

Arba jus gali dominti galimybė naudotis konkrečia monetų birža ar brokeriu, kuris dirba tik su ribotu skaičiumi valiutų, todėl turės ribotą pasirinkimą. Taip išvengsite painiavos, kuri kyla dėl per didelio pasirinkimo.

Kai kuriuos žmones gali sudominti naujokė worldcoin, kuri, kaip manoma, yra sukurta remiantis altruistine teisingesnio turto paskirstymo idėja ir kurią remia kai kurie stambūs Silicio slėnio vardai.

Safemoon, nauja valiuta, kuria siekiama atgrasyti dienos prekiautojus, skiriant baudas tiems, kurie parduoda valiutą, yra galimybė atsidavusiems HODleriams.

Visą informaciją apie tai, į ką galite investuoti, rasite skiltyje Bitcoino alternatyvos – svarbiausios kitos kriptovaliutos.

 

Kokia yra kriptovaliutų rizika?

Tie, kurie prekiauja kriptovaliuta, turėtų žinoti apie riziką. Kaip minėta pirmiau, kriptovaliutos yra nepastovios ir jų kaina gali greitai kristi. Kiti pavojai apima galimybę prarasti visus pinigus dėl sukčiaus kaltės.

Taip pat rizikinga prarasti skaitmeninės piniginės, kurioje laikote savo kriptovaliutą, slaptažodį – arba kietąjį diską, kuriame laikote savo brangias monetas.

Kad ir kokį investavimo į kriptovaliutą būdą pasirinktumėte, pirmiausia atlikę namų darbus, turėtumėte sumažinti klaidų skaičių ir padidinti galimą pelną. Mūsų straipsnyje Dažniausios kriptovaliutų klaidos rasite visą informaciją.

 

Similar Posts

Parašykite komentarą