Marketingo Paslaugos (Geriausias pasiūlymas 2021m.)

Marketingo paslaugos optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)

Atlikdami kruopštų raktinių žodžių tyrimą ir taikydami „white hat” SEO praktiką, galime padėti jums pasiekti aukštesnes organines pozicijas ir didesnį matomumą paieškos rezultatuose. Mūsų interneto marketingo įmonė atlieka išsamius raktinių žodžių tyrimus, atlieka puslapio ir ne puslapio optimizavimą ir stebi jūsų rezultatus naudodama „Google Search Console”. Ši praktika leidžia mums pritraukti aukštos kokybės potencialių klientų ir srautą bei padidinti jūsų konversijas kaip skaitmeninės marketingo sprendimų dalį.

Franšizės SEO

Padidinkite savo rinkos pasiekiamumą ir pagerinkite savo prekės ženklo reputaciją naudodamiesi franšizių SEO paslaugomis. Mūsų komanda sukuria franšizės marketingo planą pagal jūsų idealias perspektyvas ir paslaugų teikimo vietą. Teigiame ir optimizuojame jūsų verslo sąrašus, skelbiame geografiškai modifikuotus paslaugų puslapius ir tinklaraščio įrašus, užtikriname prekės ženklo nuoseklumą ir renkame teigiamus geriausių jūsų klientų atsiliepimus internete. Taip padedame valdyti ir reklamuoti visas jūsų franšizės įmones ir užsitikrinti aukštas vietos pozicijas.

Vietos SEO

Statistika rodo, kad 88 proc. vartotojų, ieškančių vietinių įmonių internete, per 24 valandas paskambina arba apsilanko parduotuvėje. Pritraukite idealius klientus ir generuokite daugiau potencialių klientų bei pardavimų naudodamiesi „Thrive” skaitmeninės marketingo paslaugomis. Mūsų interneto marketingo įmonė užtikrina jūsų pavadinimo, adreso ir telefono numerio (NAP) nuoseklumą, tobulina jūsų vietos puslapius ir atlieka vietinių nuorodų kūrimą. Mes taip pat naudojame socialinės žiniasklaidos platformas, kad išliktumėte jūsų auditorijos dėmesio centre.

Techninis SEO

screaming frog nuotr.

Sukurkite tvirtą interneto pagrindą, naudodamiesi nepriekaištingomis techninio SEO ir interneto marketingo paslaugomis. Mūsų techninio SEO ekspertai rengia naršymo klaidų ataskaitas, tikrina HTTPS būsenos kodus, optimizuoja svetainės greitį, tikrina nukreipimus ir šalina besidubliuojantį turinį. Tokiu būdu padidiname jūsų svetainės nuskaitymo ir indeksavimo galimybes.SEO marketingo paslaugos yra nr 1 ilgose lenktynėse – atsižvelgdami į jūsų poreikius ir reikalavimus, taip pat pridedame prie jūsų svetainės struktūrizuotų duomenų žymėjimą ir palengviname svetainės perkėlimą.

Nuorodų kūrimas

Gaukite nuolatinį srautą iš autoritetingų svetainių ir padidinkite vartotojų pasitikėjimą. Mūsų interneto marketingo agentūra išnaudoja mokamos reklamos, rėmimo ir bendradarbiavimo galimybes, kad jūsų puslapio turinį patalpintų ten, kur jį matys įtakingi žmonės. Naudojame strateginius svečių tinklaraščius, skelbiame unikalų, įtikinamą turinį, platiname duomenimis pagrįstus infografikus ir didiname jūsų įsitraukimą į socialinę žiniasklaidą. Taip kuriame kokybiškas atgalines nuorodas, kurios skatina didesnius pardavimus.

Žiniatinklio dizainas ir kūrimas

„Thrive” kuria nestandartines, mobiliesiems įrenginiams pritaikytas ir paieškos sistemoms optimizuotas svetaines, kurios padeda siekti verslo tikslų ir paremti jūsų skaitmeninės marketingo kampanijas. Sukuriame vizualinę hierarchiją, kad išryškintume svarbius svetainės elementus ir paskatintume puslapių lankytojus imtis norimų veiksmų. Mūsų žiniatinklio dizaino ekspertai naudoja aiškius raginimus imtis veiksmų (CTA), vengia karuselių ir besisukančių slankiklių, supaprastina formų laukus ir kuria jūsų asmeniui skirtą turinį.

Individualus svetainių dizainas

Patraukite tikslinės auditorijos dėmesį naudodami profesionalų užsakomąjį interneto svetainės dizainą, kuris išryškina unikalius jūsų verslo vertės pasiūlymus. Mūsų skaitmeninės marketingo įmonėje dirba „WordPress” ekspertų komanda, turinti ilgametę patirtį kuriant pritaikytas svetaines konkrečioms rinkos nišoms. Analizuojame jūsų pramonės poreikius, kuriame ADA reikalavimus atitinkančias svetaines ir užtikriname nuolatinę svetainių priežiūrą. Šios interneto marketingo paslaugos skirtos teigiamam pirmajam įspūdžiui apie jūsų prekės ženklą sukurti.

Socialinės žiniasklaidos marketingo paslaugos

Ar esate pasirengę plėsti ir reklamuoti savo auditoriją socialinėje žiniasklaidoje? Kuriame socialinės žiniasklaidos kampanijas, kad padėtume jūsų verslui augti ir sudomintume jūsų sekėjus. Mūsų skaitmeninės marketingo agentūra nustato jūsų tikslus, atlieka konkurentų lyginamąją analizę ir įvertina jūsų klientų elgseną internete. Remdamiesi duomenimis ir analize, kuriame individualias socialinės žiniasklaidos prekės ženklo valdymo ir mokamos reklamos strategijas, pritaikytas jūsų verslui.

Mokėjimo už paspaudimą (PPC) valdymas

Greitai ir tiksliai pasiekite savo klientus naudodami duomenimis paremtą PPC kampaniją. Mūsų PPC specialistai turi „AdWords” sertifikatus, todėl galite būti ramūs žinodami, kad jūsų kampanija yra profesionalų rankose. Mūsų komanda kuria tikslines skelbimų kopijas, optimizuoja jūsų siūlymo strategijas ir įrenginio nukreipimo taktiką bei stebi kiekvieno raktažodžio investicijų grąžą tia marketingo paslaugos kurios visiems naudingos. Mes taip pat pasinaudojame sezoninėmis tendencijomis, kad reklamuotume jūsų produktus ir skatintume didelės apimties potencialius klientus bei srautą.

Vaizdo įrašų gamyba

Tinkamai atlikta vaizdo įrašų marketingas yra galinga ir įtraukianti. Istorijų pasakojimas naudojant vaizdo įrašus gali pakelti jūsų prekės ženklą į kitą lygį ir padidinti klientų įsitraukimą. Prikaustykite klientų dėmesį ir sukelkite šurmulį interneto bendruomenėje naudodami patrauklų, SEO optimizuotą vaizdo įrašų turinį. Mes pasirūpinsime jumis nuo vietos paieškos ir scenarijaus rašymo iki judesio grafikos kūrimo ir vaizdo įrašų redagavimo.

Turinio rašymas

Jūsų svetainės turinys yra labai svarbus: tai jūsų SEO pagrindas ir priežastis, dėl kurios daugelis žmonių lankosi jūsų svetainėje. Patikėkite savo turinio kūrimą „Thrive” ir mes jį parašysime tiksliai. Mūsų turinio specialistai nuolat seka naujausias naujienas ir rinkos tendencijas, kad kurdami turinį laikytumėmės „Google” standartų. Rašome skambias antraštes, naudojame veiksmingus raktinius žodžius, įtraukiame vaizdus ir struktūruojame įrašus, kad juos būtų lengva skaityti.

Reputacijos internete valdymas (ORM)

Jūsų atsiliepimai ir reputacija internete gali lemti arba sužlugdyti jūsų sėkmę internete. Pagerinkite savo reputaciją ir gaukite naudą padedami mūsų interneto marketingo agentūros. Bendradarbiaujame su „Rize Reviews”, kad pagerintume jūsų atsiliepimų kūrimo, atsiliepimų stebėjimo ir atsiliepimų skelbimo taktiką. Mūsų komanda naudoja moderniausią internetinės reputacijos valdymo programinę įrangą, kad supaprastintų jūsų ORM praktiką ir gautų daugiau teigiamų atsiliepimų.

Amazon” marketingo paslaugos (AMS)

Įsitvirtinti „Amazon” nėra lengva! Konkurencija yra arši ir didelė, todėl turite rasti tinkamą skaitmeninės marketingo įmonę, kuri sustiprintų jūsų AMS strategiją. Mes, „Thrive”, padedame jūsų produktus rasti šioje didžiulėje rinkoje. Mūsų „Amazon” marketingo specialistai derina geriausią „Amazon” SEO, „Amazon PPC” ir „Amazon” parduotuvės bei prekės ženklo kūrimo praktiką, kad pasiektų vertingų rezultatų. Sukuriame jūsų raktinių žodžių strategiją ir optimizuojame produktų sąrašus, kad sumažintumėte savo reklamos pardavimo sąnaudas (ACoS).

Elektroninės prekybos marketingas

Elektroninės prekybos pramonė kasmet generuoja 23 proc. pajamų. Pasinaudokite visomis e. prekybos verslo galimybėmis, kad reklamuotumėte savo produktus ir pasiūlytumėte klientams patogumą visą parą. Mūsų interneto marketingo įmonė teikia eCommerce SEO ir eCommerce PPC sprendimus, kad į jūsų svetainę būtų nukreiptas srautas iš viršaus. Generuojame daugiau produktų peržiūrų, optimizuojame jūsų produktų puslapius ir individualizuojame marketingo strategijas pagal jūsų klientų poreikius.

Konversijų greičio optimizavimas (CRO)

Lankytojų pritraukimas į jūsų svetainę yra tik pusė mūšio. Konversijų optimizavimas užtikrina, kad jūsų svetainė būtų paruošta paversti juos klientais. Naudodamiesi „Thrive” CRO marketingo paslaugomis perkelkite daugiau puslapio lankytojų į pardavimo piltuvėlio apačią ir padidinkite konversijų rodiklį. Mūsų skaitmeninės marketingo įmonė optimizuoja jūsų svetainę mobiliajai ir balso paieškai, sukuria netvarkingus nukreipimo puslapius, įdiegia patikrintas mokėjimo sistemas ir supaprastina svetainės navigaciją, kad skatintų geresnes konversijas.

Elektroninio pašto marketingas

Kiek elektroninių laiškų iš įmonių kasdien ištrinate? Rinkitės „Thrive” ir padarykime taip, kad jūsų el. pašto marketingo kampanijos išsiskirtų ir dirbtų jūsų verslui. Kuriame personalizuotus el. pašto naujienlaiškius, kad jūsų laiškai nepatektų į nepageidaujamų laiškų aplankus ir paskatintų klientus imtis jūsų norimų veiksmų. Mūsų komanda sudaro jūsų prenumeratorių sąrašą, testuoja el. pašto kampanijas prieš pristatymą, naudoja galios žodžius jūsų turinyje ir sukuria smalsumo spragą jūsų el. laiškuose.

Elektroninės prekybos žiniatinklio dizainas

Bendrovėje „Thrive” suprantame elektroninės komercijos žiniatinklio svetainių dizaino niuansus. Kai produktus parduodate internetu, jūsų svetainės dizainas yra labai svarbus jos sėkmei. Remiantis Baymardo instituto atlikto tyrimo duomenimis, e. prekybos svetainėse, kuriose optimizuotas kasos dizainas, konversijų skaičius gali padidėti 35 proc. Bendradarbiaukite su mūsų interneto marketingo agentūra ir leiskite mums padėti išryškinti jūsų konkurencinius pranašumus ir sumažinti krepšelio palikimo atvejų skaičių.

Similar Posts

Parašykite komentarą