OMCP® skaitmeninės rinkodaros sertifikavimo reikalavimai

5000 valandų patirtis ARBA aukštesnysis laipsnis ir 2000 valandų patirtis ARBA baigtas patvirtintas skaitmeninės marketingo kursas ir 1 000 valandų patirtis.

OMCP_Reverse informacijos grafika
Išsamesnės informacijos apie reikalavimus, sertifikavimą ir egzaminus rasite čia DUK apie sertifikavimą arba atsisiųskite OMCP sertifikavimo vadovą.

Jei atitiksite kvalifikaciją, atidarykite nemokamą sąskaitą OMCP, kur nustatysite sertifikavimo tikslus, stebėsite savo būseną ir nusiųskite pažymėjimą, kad atliktumėte sertifikatą. Atsižvelgdami į jūsų pasirinkimą, gausite patvirtinimą su konkrečiais reikalavimais, patarimus ir paskatinimus samdant vadovus bei pranešimus iš sertifikuotų marketingo specialistų, kurie šiuo metu naudojasi prieš metus uždirbtu OMCP sertifikavimo pranašumais.

2. Išlaikykite OMCP egzaminus

OMCP turi išlaikyti du specialybės egzaminus ir vieną plataus spektro skaitmeninės marketingo egzaminą. OMCP egzaminas rengiamas internetu, todėl nereikia keliauti ar laukti.

Baigę OMCP egzaminus, nusiųskite savo kredencialus, kad galėtumėte patvirtinti sertifikavimui.

3. Paprašykite sertifikato peržiūros

Norėdami kreiptis dėl sertifikavimo būsenos, įkelkite savo įrodymą ir po sėkmingo OMCP darbuotojų peržiūros gaukite patvirtintą sertifikavimo būseną.

Dažniausiai užduodami klausimai apie OMCP sertifikavimą:

Kaip ir kur laikyti egzaminus?

OMCP egzaminai rengiami internetu, todėl nereikia keliauti. Egzaminus galima suplanuoti laikyti bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos, kur egzaminą laikantis asmuo turi patikimą interneto ryšį.

Norėdami laikyti egzaminus, turite turėti interneto kamerą ir mikrofoną, kad galėtumėte bendrauti jūs ir jūsų prokuroras. Egzamino metu negalima naudoti jokių išteklių. Tai apima knygas, užrašus, prieigą prie informacijos internete, teksto pranešimus, pokalbius ar telefono skambučius arba kito asmens buvimą kambaryje, kol vyksta egzaminas.

Kaip pasiruošti OMCP egzaminui?

Iš anksto suplanavę egzaminą, galėsite užtikrinti, kad turite geriausias galimybes būti sėkmingiems ir kad egzaminų procesas jums sklandžiai.

Pasirengimas OMCP egzaminui turi apimti praktinę internetinės marketingo patirtį kartu su tęstiniu mokymu pagal naujausią praktiką. Joks kursas ar išleista knyga neparengs kandidato iki galo išlaikyti OMCP egzaminą. Mažiausias rekomenduojamas pasirengimas OMCP egzaminui apima 1000 valandų internetinės marketingo patirties, apimančios bent šešių internetinės marketingo disciplinų konceptualų supratimą kartu su 64 didaktinėmis valandomis OMCP patvirtintuose kursuose, apimančiuose dvi konkrečias disciplinas. Kandidatams, turintiems daugiau praktinės patirties, gali reikėti mažiau išsilavinimo, o didesnį išsilavinimą turintiems kandidatams – tiek praktinės patirties. Daugeliu atvejų būtinas subalansuotas patirties ir šiuolaikinio išsilavinimo derinys.

OMCP egzamino struktūra

OMCP egzamino struktūrą sudaro bazinių žinių klausimai, kurie patikrina konceptualias žinias įvairiose internetinės marketingo disciplinose, taip pat du papildomi skyriai, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama visuotinai pripažintai praktikai konkrečiose pagrindinėse disciplinose.

Šias internetinės marketingo disciplinas palaiko naujausias OMCP vaidmens apibrėžimo tyrimas, jos laikomos pagrindinėmis OMCP sertifikatu ir nustato OMCP egzaminų skyrių turinį:

  • Turinio marketingas
  • Konversijų rodiklio optimizavimas
  • El. Pašto marketingas (įtraukta tik į OMCA ir OMCP Base egzaminus)
  • Mobilioji marketingas (įtraukta tik į OMCA ir OMCP Base egzaminus)
  • Mokama paieška (PPC)
  • Paieškos sistemos optimizavimas (SEO)
  • Socialinės žiniasklaidos marketingas
  • Skaitmeninė analizė

Kokia yra OMCP egzaminų kaina?

OMCP egzamino mokestis yra 395 USD už visas tris dalis, mokamas registruojantis. Mokestis apima internetines auklėjimo ir egzaminų teikimo sistemas. Jei reikia pakartoti bet kurią egzamino dalį, OMCP bazinių žinių egzamino pakartotinis mokestis yra 225 USD, o OMCP įgūdžių egzamino pakartotinis mokestis yra 150 USD už įgūdžių egzaminą. Šiuo metu nereikia mokėti už asmenų atestaciją, tačiau ateityje tai gali pasikeisti.

Kiek truks OMCP sertifikavimas?

Dėl sparčių skaitmeninės marketingo pokyčių, OMCP sertifikatai atnaujinami naudojant PDU. Norėdami gauti dvejų metų atestaciją, kandidatas turi naudoti vieną iš šių metodų, kad gautų visus dvejus metus:

  1. Pratęskite atestatą antriems metams dalyvaudami pripažintose organizacijose, renginiuose, mokymo programose ir bendruomenėse, kad gautumėte profesinio tobulėjimo vienetus (PDU).
  2. Atnaujinkite pažymėjimą kitiems metams išlaikydami OMCP egzaminą.

Šiuo metu pratęsimui reikia kaupti 100 PDU per metus. PDU įvykiai turi būti baigti per 90 dienų nuo atnaujinimo datos, kad būtų galima jį atnaujinti.

Norėdami pateikti PDU OMCP pakartotiniam sertifikavimui, tiesiog pateikite reikiamą patikrinimą, kad galėtumėte peržiūrėti per savo nario prietaisų skydelį.

Išlaikyti OMCP egzaminą reikia bent kas dvejus metus. Pratęsimas per PDU vyksta kas antrus metus.

„Na, aš tikiu, kad kompetencija pagrįsti sertifikatai yra svarbūs bet kuriai pramonei, kur kokybė yra žmonėms svarbi. Keblus dalykas rinkodaroje yra tai, kad šiek tiek sunku kartais pritaikyti, taip sakant, kompetencijomis pagrįstus etalonus “.

Erikas Kozlikas
Skaitmeninio turinio tvarkyklė
Kaina Benowitz, LLP

Parašykite komentarą