Paieškos sistemos

Paieškos sistemos dabar yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis, nesvarbu, ar ieškotume kalėdinių dovanų, ar artimiausios kavinės, kuri dirba iki 7 val. ryto, ar ieškotume geriausio kepsnio mieste. Dabar žmonės vis labiau priklauso nuo paieškos sistemų, kad gautų atsakymus į savo kasdienes užklausas.

„Inspire” savo paieškos srautą stebime naudodami įvairias analitines priemones. Dauguma mūsų grąžinamų užklausų yra susijusios su mūsų veikla, o kai kurios yra tiesiog keistos. Tos, kurios mus domina, yra susijusios su paslaugomis, kurias teikiame, pavyzdžiui, paieškos reitingų gerinimas, žiniatinklio dizainas, žiniatinklio kūrimas ir daugelis kitų.

Nors naudojame „visus kelius į rinką”, vis dar esame labai priklausomi nuo paieškos sistemų, kad gautume lankytojų srautą.

Neseniai atlikome darbą klientui, kuris norėjo patekti į Rusijos rinką, jie kalbėjosi su kitomis įmonėmis, kurios dalijosi informacija apie tai, ką jie daro „Google” ir kokie jie yra ekspertai. Tai visiškai neatitiko esmės, nes „Google” nėra dominuojanti paieškos sistema Rusijoje, o „Yandex”!!!

 

Paieškos sistemos

Paieškos sistema – tai programinė įranga, padedanti žmonėms rasti internete ieškomą informaciją pagal raktinius žodžius arba frazes. Paieškos sistemos, nuolat skenuodamos internetą ir indeksuodamos kiekvieną rastą puslapį, gali greitai pateikti rezultatus, net jei internete yra milijonai svetainių.

Google vaizdo paieska

„Google Images” yra „Google” priklausanti paieškos sistema, leidžianti naudotojams ieškoti vaizdų pasauliniame žiniatinklyje. Ji buvo paleista 2001 m. liepos 12 d. dėl Jennifer Lopez 2000 m. vasario mėn. vilkėtos suknelės „Green Verses” nuotraukų poreikio.

Paieška pagal vaizdą

Paieška pagal URL adresą

  1. Kompiuteryje atidarykite žiniatinklio naršyklę, pavyzdžiui, „Chrome” arba „Safari”.
  2. Eikite į svetainę su norima naudoti nuotrauka.
  3. Norėdami nukopijuoti URL, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite paveikslėlį.
  4. Spustelėkite Kopijuoti paveikslėlio adresą.
  5. Eikite į „Google Images”.
  6. Spustelėkite Ieškoti pagal paveikslėlį .
  7. Spustelėkite Įklijuoti paveikslėlio URL adresą.
  8. Teksto laukelyje įklijuokite URL adresą.

 

Dėl to supratau, kad galbūt žmonės mano, jog dėl to, kad „Google” yra dominuojantis pasaulinis žaidėjas, jie taip pat yra dominuojantys žaidėjai visose rinkose.

Dėl šios priežasties manėme, kad vertėtų apžvelgti likusias pasaulio šalis, todėl apžvelkime 12 populiariausių paieškos sistemų pasaulyje.

12 geriausių pasaulio paieškos sistemų sąrašas
1. „Google” optimizavimas paieškos sistemoms – Pertas – Škotija
Google paieškos sistema yra geriausia paieškos sistema pasaulyje, be to, tai vienas populiariausių Google produktų. Beveik 70 proc. paieškos variklių rinkos įsigijo „Google”. Ši technologijų milžinė nuolat tobulėja ir siekia tobulinti paieškos sistemos algoritmą, kad galutiniam vartotojui pateiktų geriausius rezultatus. Nors atrodo, kad „Google” yra didžiausia paieškos sistema, nuo 2015 m. „YouTube” dabar yra populiaresnė už „Google” (stacionariuose kompiuteriuose).
IŠBANDYKITE: „Google” paieškos programėlė

2. Bing SEO | Perth | Web dizainas | Bing | PPC
„Bing” yra „Microsoft” atsakas į „Google” ir buvo pradėta naudoti 2009 m. „Bing” yra numatytoji paieškos sistema „Microsoft” interneto naršyklėje. „Bing” nuolat stengiasi, kad ji taptų geresne paieškos sistema, tačiau jai dar teks nueiti ilgą kelią, kad galėtų konkuruoti su „Google”. „Microsoft” paieškos sistema teikia įvairias paslaugas, įskaitant vaizdų, interneto ir vaizdo įrašų paiešką bei žemėlapius. „Bing” pristatė „Places” („Google” atitikmuo – „Google My Business”) – tai puiki platforma, kurioje įmonės gali pateikti savo duomenis ir taip optimizuoti paieškos rezultatus.
Išbandykite: „Bing” paieškos programa

3. Yahoo yahoo | SEO | Perth | Scotland
„Yahoo” ir „Bing” labiau konkuruoja tarpusavyje nei su „Google”. Naujausioje netmarketshare.com ataskaitoje teigiama, kad „Yahoo” užima 7,68 proc. rinkos. Nors Yahoo yra nemokamo elektroninio pašto paslaugų teikėjas, tačiau, neseniai pripažinus, kad praėjusiais metais buvo įsilaužta į naudotojų duomenis ir slaptažodžius, ši rinkos dalis smarkiai mažėja.
Išbandykite: „Yahoo” paieškos programa

4. Baidu Baidu – SEO – Perth – PPC
„Baidu” yra labiausiai naudojama paieškos sistema Kinijoje, kurią 2000 m. sausio mėn. įkūrė kinų verslininkas Ericas Xu. Ši interneto paieška sukurta taip, kad pateiktų svetainių, garso failų ir paveikslėlių rezultatus. Ji teikia ir kitas paslaugas, įskaitant žemėlapius, naujienas, debesų saugyklas ir daug kitų.
Žiūrėkite jų istoriją: Baidu: Baiduu: Kinijos „Google

5. AOL
Aol.com taip pat yra tarp populiariausių paieškos sistemų. Tai tie, kurie siųsdavo kompaktines plokšteles, kurias įkeldavote į savo kompiuterį, kad įdiegtumėte jų naršyklės ir modemo programinę įrangą. Kadaise buvę pirmaujantys žaidėjai, dabar jie užima 0,59 proc. rinkos. Verizon Communication nusipirko AOL už 4,4 mlrd. dolerių. Ji buvo įkurta 1983 m. kaip „Control Video Corporation”. 1991 m. ji buvo pavadinta „America Online”, o 2009 m. – „AOL Inc.”. AOL yra pasaulinė žiniasklaidos bendrovė, įsikūrusi Niujorke. Bendrovė taip pat teikia reklamos paslaugas: AOL Advertising, AOL mail ir AOL Platform.

6. Ask.com Ask | inspire | web dizainas | Perth
Įkurta 1995 m. Ask.com, anksčiau žinoma kaip Ask Jeeves. Jų pagrindinė koncepcija buvo paieškos rezultatai, pagrįsti paprastu klausimų + atsakymų žiniatinklio formatu. Tai klausimų ir atsakymų bendruomenė, kurioje galite gauti atsakymus į savo klausimą ir kuri integruoja daugybę archyvinių duomenų, kad atsakytų į jūsų klausimą. Dėl šios priklausomybės nuo archyvinių ir aktyvių naudotojų įnašų rezultatai nebus tokie aktualūs, kokius gaunate „Google”, „Bing” ir „Yahoo”. Jie stengėsi pasipriešinti, kai jų ištekliuose nėra atsakymo, jie naudojasi trečiųjų šalių paieškos sistemos pagalba. Įdomu tai, kad jie neįvardija, kas tai yra.

 

 

7. Excite

Excite nėra plačiai žinoma, bet yra viena iš tų, kuri vis dar patenka į dešimtuką. Excite yra internetinis paslaugų portalas, kuriame teikiamos tokios interneto paslaugos kaip elektroninis paštas, paieškos sistema, naujienos, trumposios žinutės ir orų prognozės. Čia taip pat pateikiamos naujausios tendencijos, temos ir ieškomos tokios frazės kaip: Ką iš tikrųjų gali padaryti prezidentas Trumpas?

duck duck go – Inspire IT Services | Perth

8. DuckDuckGo
DuckDuckGo yra populiari paieškos sistema, žinoma dėl naudotojų privatumo apsaugos. Kitaip nei Ask.com, jie gana atvirai pasakoja, kieno paslaugomis naudojasi paieškos rezultatams generuoti; jie bendradarbiauja su „Yahoo”, „Bing” ir „Yummly”. Ją dar 2008 m. Kalifornijoje įkūrė Gabrielis Weinbergas, o jos pajamos gaunamos iš „Yahoo” ir „Bing” paieškos aljanso tinklo ir partnerių.

wolfram alpha | Web dizainas | SEO | Perth9. Wolfram Alpha
Wolfram Alpha yra kompiuterinė žinių paieškos sistema, kuri kaip paieškos rezultatus nepateikia dokumentų ar tinklalapių sąrašo. Rezultatai grindžiami faktais ir duomenimis apie tą užklausą. Jų misija – padaryti visas sistemines žinias apskaičiuojamas ir plačiai prieinamas. 2009 m. pradėjusi veikti, dabar ji turi „Pro” sprendimą, skirtą studentams ir dėstytojams. Kad ir kaip būtų tikslinga, tai puikus įrankis tinkamai rinkai.
yandex – Perth – seo – web dizainas
10. Yandex
1997 m. pradėjusi veikti „Yandex” yra labiausiai naudojama paieškos sistema Rusijoje. Yandex taip pat puikiai veikia Ukrainoje, Kazachstane, Baltarusijoje ir Turkijoje. Ji teikia tokias paslaugas kaip „Yandex Maps”, „Yandex Music”, internetinis vertėjas, „Yandex Money” ir daug kitų paslaugų.

Lycos | Perth | SEO | Web dizainas
11. Lycos
Lycos turi gerą reputaciją paieškos sistemų pramonėje. Pagrindinės jos aptarnaujamos sritys yra el. paštas, prieglobos paslaugos, socialiniai tinklai ir pramogų svetainės.

 

12. Chacha.com – 2016 m. gruodžio mėn.
Chacha.com yra žmogaus valdoma paieškos sistema, įkurta 2006 m. Jos paieškos laukelyje galite paklausti bet ko ir jums bus atsakyta realiuoju laiku. Ji taip pat teikia mobiliosios paieškos ir rinkodaros paslaugas. Jos mobiliąsias programėles galite įsidiegti „iPhone”, „iPad” ir „Android”.

 

Išvada
Dabar, kai jau žinote šiek tiek daugiau apie geriausias ir populiariausias interneto paieškos sistemas pasaulyje, ar ne laikas jums pasinaudoti šiomis interneto galimybėmis? Iš jų „Google”, „Bing” ir „Yahoo” dominuoja paieškos sistemų rinkoje (pagal bendrą paieškos srautą) ir jomis kasdien naudojasi dauguma pasaulio žmonių.

Similar Posts

Parašykite komentarą