serp

Kaip pasirinkti sinonimus – LSI

Ar prisimenate „Google Panda“- „Google“ išleistą algoritmą? Jis buvo išleistas 2011 m. Vasario mėn. Ketinant nubausti žemos kokybės turinio svetaines. Raktinių žodžių spamas, ypač kai jis kuriamas su nekokybišku turiniu, „Google“ nuo to laiko pasiekė savo poziciją, dėl kurios atsirado vadinamieji „sinonimai“ .

Raktinių žodžių spamas yra  SEO technika. Jo metodai skiriasi, tačiau anksčiau ir vėl reikėjo naudoti vieną raktinį žodį trumpame straipsnyje, kuris buvo parašytas prastai ir (arba) nesuteikė vertės. 

Kartais raktinis žodis, pagal kurį reitinguojamas puslapis, visiškai nesusijęs su jame esančiu turiniu.

 Tai paskatino pirmuosius „Google“ paieškos rezultatų puslapius užpildyti žemos kokybės turiniu vien todėl, kad svetainių savininkai pridėjo savo puslapius raktiniais žodžiais, kurių ieškojo „Google“ vartotojai.

Kas yra SEO sinonimai?

Sinonimai, kalbant apie SEO, siūlo naują būdą, kaip taikyti raktinių žodžių tyrimus ir SEO „Panda“ pasaulyje, kuris nerimauja dėl didelio raktažodžių naudojimo. Jei sunku prisiminti, ką reiškia terminas „sinonimas“ , pagalvokite apie tai „susijusiais raktiniais žodžiais“ ar „panašiais raktiniais žodžiais“ . Tiesą sakant, „susiję“ ir „panašūs“ yra vienas kito sinonimai.

Jau matėte juos „Google“ paieškos rezultatuose. Kai kurie iš jų yra susijusių paieškos terminų sąraše kiekvieno „Google“ paieškos rezultatų puslapio apačioje. Štai pavyzdys, naudojant paieškos terminą „batai vyrams“ .

serp

 Trumpai tariant, sinonimai yra du skirtingi žodžiai, turintys tą pačią reikšmę. Pateikiame dar keletą įprastų sinonimų pavyzdžių:

Žodžių, panašių į pagrindinį raktinį žodį, naudojimas leidžia atlikti protingus ir saugius raktinių žodžių tyrimus nerizikuojant būti nubaustiems už raktinių žodžių įdėjimą. 

Kaip veikia „Google“ algoritmas

Norėdami suprasti SEO sinonimų naudą, turite suprasti, kaip „Google“ nori, kad jo algoritmas veiktų. „Google Panda“ taikėsi į nekokybiškas svetaines, tačiau nuo to laiko buvo atlikta daugybė nedidelių ir svarbių algoritmo pakeitimų. 

Kitas svarbus algoritmo atnaujinimas, pavadintas „Google Hummingbird“, buvo išleistas 2013 m. Rugpjūčio mėn. Šis atnaujinimas padėjo SEO geriau suprasti būsimą „Google“ norą savo paieškos sistemai.

Tai, ką konkrečiai padarė „Google Hummingbird“ atnaujinimas, pakeitė algoritmo elgseną analizuojant tinklalapius. 

Užuot naudojęs raktinių žodžių tankį, jis pakeitė dėmesį į „vartotojo ketinimą“ , kurį galima apibrėžti kaip tai, ko vartotojas ketino ieškoti naudodamas tam tikrą raktinį žodį.

Jis sukurtas tam, kad „Google“ būtų tikslesnis, o jo veikimo būdas yra paprastas. „Google“ tikrintuvai analizuoja tinklalapį, kad nustatytų, kuriuos raktinius žodžius jis turėtų reitinguoti . 

Tai, ką šie tikrintuvai daro dabar, yra analizuoti likusį puslapį ieškodami konteksto, kad jis atitiktų konkretų raktinį žodį, kuriam puslapis priskirtas, pagal vartotojo ketinimus, susijusius su tuo raktiniu žodžiu.

Kodėl sinonimai naudingi SEO?

Jums tikriausiai kyla klausimas, ką visa tai turi bendro su raktinių žodžių sinonimais. Na, naujausi „Google“ algoritmo atnaujinimai padarė unikalią technologiją, vadinamą „semantiniu indeksavimu“ , kurioje naudojami LSI raktiniai žodžiai.

 LSI raktiniai žodžiai yra „susiję su paieškos terminais“ . Jie dažnai yra painiojami su sinonimais, nepaisant to, kad ne kiekvienas LSI raktinis žodis yra sinonimas.

LSI raktiniai žodžiai tapo neatsiejama raktinių žodžių tyrimų ir SEO dalimi po „Google Hummingbird“ išleidimo. Jie leidžia jums atlikti kruopštų raktinių žodžių tyrimą ir laikytis „Google“ pageidavimų, kad raktinis žodis, kurį puslapis reitinguoja, atitiktų to puslapio turinį, taip pat vartotojo ketinimą, kai jis naudojo tą raktinį žodį kaip paieškos terminą.

Kaip atlikti sinonimų raktinių žodžių tyrimus

Optimizavus puslapius sinonimams, procesas, kurį naudojate atliekant raktinių žodžių tyrimus, prideda dar vieną žodžių rušį. Procesas yra paprastas, tačiau jis gali būti gana varginantis. 

Viskas, ką reikia nepamiršti, yra tai, kad ieškote tiesioginių sinonimų, o ne „susijusių raktinių žodžių“ .

LSI ( skirtas ANG.svetainėms)

LSIGraph yra raktinių žodžių įrankis, leidžiantis ieškoti konkretaus paieškos termino LSI raktinių žodžių. 

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įvesti raktinį žodį, išspręsti „captcha“ ir spustelėti Generuoti .

Übersuggest

( skirtas ANG.svetainėms)

„Übersuggest“ yra raktinių žodžių įrankis, kuris  paieškos terminų sąraše „Google“ paieškos rezultatų puslapio pabaigoje. Tai tikrai paprasta naudoti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įveskite raktinį žodį paieškos laukelyje ir spustelėkite Pasiūlyti . Jei reikia, sureguliuokite regioninę nuostatą.

„Google“ raktinių žodžių planavimo įrankis ( Tinka LT rinkai)

Tai yra standartinė raktinių žodžių planavimo priemonė SEO pasaulyje.

Jei niekada jo nenaudojote, pirmiausia turite sukurti „AdWords“ paskyrą.

 Prisijungę prie „AdWords“, spustelėkite meniu Įrankiai ir atidarykite Raktinių žodžių planavimo įrankį . 

 

Kiekvieną raktinį žodį galite rinkti rankiniu būdu arba pridėti prie savo plano, kad atsisiųstumėte jų CSV failą.

kiti įrankiai kaip Semrush ir Ahref yra mokami, tačiau jie tinka ir LT rinkai

Kaip naudoti sinonimus geresniam SEO

Sinonimų įtraukimo į raktinių žodžių strategiją procesas yra daugmaž tas pats procesas, kurį galite naudoti savo dabartinei raktinių žodžių strategijai. 

Viskas yra laikytis „Google Panda“, „Google Hummingbird“ ir visų kitų „Google“ atnaujinamų naujinimų.

 Per didelis straipsnių optimizavimas yra didelis NE po Pandos atnaujimo „Google“ kiekvienais metais tampa vis griežtesnė.

 Norėdami kovoti su tuo, naudokite panašius žodžius, kurie yra sinonimai jūsų tiksliniam raktiniam žodžiui, ir optimizuokite savo įrašus abiems.

Ką reikia padaryti, tai pasirinkti vieną pagrindinį raktinį žodį ir 2–3 sinonimų raktinius žodžius ir optimizuoti kiekvieną raktinių žodžių tankį 0,5%. Norėdami optimizuoti savo įrašus iki penkių raktinių žodžių, galite naudoti tokį įrankį kaip „Yoast SEO“ („Premium“) ar kitus „ SEO WordPress“ papildinius . Taip pat galite pridėti turinį į raktinių žodžių tankio analizatorių, kad patikrintumėte raktinių žodžių tankį.

Paskutinės mintys apie sinonimų ir LSI raktinių žodžių naudojimą

Geriausias dalykas, kurį galite padaryti, kad optimizuotumėte savo svetainę paieškos sistemoms, yra rašyti žmonėms, o ne robotams, kurie tikrina jūsų svetainę. Tai užtikrina, kad laikotės „Google“ taisyklių ir kuriate aukštos kokybės turinį .

 Naudoti sinonimus ir LSI raktinius žodžius yra daug lengviau, kai dėl to naudojate kuo mažiau. 

Similar Posts

Parašykite komentarą