Patraukite apžvalgą | „Podcast“ vedėjas, kurio specializacija yra rinkodara ir augimas

Užfiksuokite apžvalgos santrauką: ar turėtumėte naudoti „Capitivate“ kaip savo tinklalaidžių prieglobos paslaugų teikėją?

 • „Captivate“ galite talpinti net už 19 USD per mėnesį
 • „Captivate“ turi švarią ir lengvai naudojamą sąsają. Net visiškai pradedantysis neturės jokių problemų orientuotis.
 • „Captivate“ grotuvas ir pritaikomos tinklalaidžių svetainės taip pat atrodo puikiai. Jie taip pat siūlo patogias „Playlist Player“ ir „Latest Episode Player“ parinktis.
 • Galite sklandžiai susieti savo tinklalaidę ir „WordPress“ svetainę naudodami Sužavėkite sinchronizavimą Prijunkite.
 • Jie siūlo tvirtą visų lygių statistiką, norint patekti į geresnę analizę nereikia atnaujinti.
 • „Captivate“ jokiu būdu nekeičia jūsų įkeltų epizodų failų.
 • Bendrindama „Captivate“ suteikia jums vieno puslapio sprendimą, kaip pritraukti prenumeratorius prie jūsų tinklalaidės.
 • Naudodami „Captivate“ galite kurti neribotas tinklalaides, taip pat kurti ir organizuoti komandas.
 • Galite kurti privačias (tik nariams) tinklalaides net ir už mažiausią jų mokėjimo lygį.
 • Jie taip pat turi keletą unikalių ir naudingų funkcijų, tokių kaip „One-Click“ rėmėjų rinkinys, pasirenkamieji el. Pašto adresai ir „Call to Action“ tinklalaidžių grotuvuose.
 • Netrukus pasirodys „Captivate“ – dinaminis skelbimo įterpimas, taip pat garso apdorojimas ir įsisavinimas.
 • Skaitykite toliau, kad gautumėte visą žemą kainą šioje „2020 Captivate“ apžvalgoje …

„Captivate“ gali būti naujesnė nei daugelis jo prieglobos paslaugų teikėjų konkurentų, tačiau už jo esantys žmonės yra pramonės sunkiasvoriai. Jie valdo „Rebel Base Media“ ir „Podcast“ svetaines. Jie žino erdvę iš vidaus, ir tai buvo pirmoji užuomina, kad „Captivate“ gali būti viena iš geriausių „Podcast“ prieglobos variantų, kai ji buvo paleista dar 2019 m.

Žinoma, vien reputacijos ir patirties nepakanka. Kaip „Podcast“ žiniasklaidos priemonės vedėjas, yra keli pagrindiniai dalykai, kuriuos būtinai turite sutvarkyti, ir milijonas dalykų, kuriuos galite padaryti neteisingai. Išlaikykite tuos pirmuosius testus, tada galėsime pažvelgti į „varpus ir švilpukus“.

Pasirinkti žiniasklaidos vedėją savo laidai yra vienas iš svarbiausių jūsų priimtų sprendimų. Taigi, kaip „Captivate“ iš tikrųjų veikia ir veikia? Ar tai atrodo geras pasirinkimas jums ir jūsų tinklalaidei?

Tai atnaujinta mūsų pradinės 2019 m. „Captivate“ peržiūros versija. Originaliame kūrinyje mus taip sužavėjo paslauga, kad ji iškart tapo vienu iš mūsų rekomenduojamų prieglobos paslaugų teikėjų. Be to, tam tikrose srityse vis dar rasime kur tobulėti.

Vis dėlto „Captivate“ komanda labai atsiliepė atsiliepimams ir nuolat stengėsi išleisti naujinius ir naujas funkcijas. Taigi sužinokime, kaip „Captivate“ veikia kaip žiniasklaidos priegloba 2020 m.!

Ir tiesiog reikia jums fono: Kas yra žiniasklaidos priegloba ir kam jums to reikia?

Kad jums būtų pranešta, šiame straipsnyje pateikiamos nuorodos į „Captivate“ yra filialų nuorodos. Mes gausime komisinį mokestį, jei užsiregistruosite, ir tai jums nieko nekainuos. Bet nebijokite, mes peržiūrime sąžiningą – filialų komisija tiesiog padeda palaikyti nemokamą turinį, kurį pateikėme čia, „The Podcast Host“. Ačiū, kad mus palaikėte!

Sukurkite savo laidos svetainę / tinklaraštį

Vadovaukitės mūsų nemokamu vadovu, kad sukurtumėte svetainę, kurioje būtų galima paleisti, auginti ir gauti pajamų iš jūsų tinklalaidės:

Sužinokite daugiau

Kainos ir atsisiuntimo ribos

Taigi pirmiausia paimkime kainą. „Captivate“ turi 3 kainodaros pakopas.

 • „Podcaster“ – 19 USD per mėnesį – 12 000 atsisiuntimų per mėnesį
 • Profesionalus – 49–60 000 atsisiuntimų per mėnesį
 • Prekės ženklas – 99 USD – 150 000 atsisiuntimų per mėnesį

Šie bendri mėnesio atsisiuntimo apribojimai yra vienintelis dalykas, kurį galima nustatyti naudojant „Captivate“. Visos kitos funkcijos yra prieinamos vartotojams nuo „Podcaster“ plano aukštyn.

Kiekviename plane yra 7 dienų nemokamas bandymas. Galite žaisti naudodamiesi tarnyba iš pirmų lūpų, kad nuspręstumėte, ar ji jums tinka. Visi planai leidžia už vieną kainą talpinti kelis tinklalaides / RSS kanalus.

Atsisiųsti numerius

Mėnesio atsisiuntimus gali būti sunku įvertinti, nes jie labai priklauso nuo jūsų galinio katalogo dydžio. Apibendrinant norėčiau pasakyti, kad jei paleistumėte maždaug vienerių metų senumo tinklalaidę, o naujus epizodus būtų galima atsisiųsti per pirmąjį mėnesį nuo jų išleidimo, tai jūs peržengtumėte tos apatinės pakopos ribą.

Jei norite giliau pasinerti į statistiką, peržiūrėkite, koks yra daugybė tinklalaidės atsisiuntimų? Esmė, bet ką tik pateiktas pavyzdys būtų rodomas 20% visų tinklalaidžių, atsižvelgiant į jo skaičių. Buvimas tokioje padėtyje reikštų, kad turite daug pajamų gavimo galimybių ir galimybę valdyti padorų „Patreon“, kad padengtumėte padidėjusias išlaidas.

Čia rasite pigesnių variantų nei „Captivate“. Bet nemanau, kad tai, ką jie ima, yra neprotinga tam, ką jūs gaunate, nes netrukus sužinosite.

„Capitvate“ apžvalga: darbo pradžia

Jei esate visiškai naujas podkasteris, pirmą kartą prisijungdami prie medijos prieglobos svetainės galite būti šiek tiek bauginantys. Tačiau tai nėra „Captivate“ atvejis.

Informacijos suvestinė yra ne tik gerai suprojektuota ir lengvai valdoma, bet ir užtikrina, kad į visus iškilusius klausimus būtų atsakyta greitai ir lengvai. Kiekvieną kartą apsilankę naujame ekrane gausite išsamią pamoką, kam ji skirta ir kaip ji veikia. Kiekviename puslapyje taip pat yra nedidelis pokalbių laukelis, kuriame rasite patarimų, patarimų, patarimų ir patarimų.

Nesvarbu, ar kuriate visiškai naują tinklalaidę, ar perkeliate esamą iš kito medijos pagrindinio kompiuterio, procesas yra paprastas.

Statistika

„Captivate“ teikia atsisiuntimo analizę keliais skirtingais frontais.

 • Atsisiuntimų apžvalga – Atsisiuntimų suskirstymas per nustatytus laikotarpius.
 • Atsisiųsti vidurkius – Vidutiniškai, kiek atsisiunčiama jūsų laida per nurodytą laikotarpį.
 • Dienos tendencijos – Bendras atsisiuntimų skaičius, kurį jūsų laida turėjo kiekvieną konkrečią dieną.
 • Kaip jie klausosi – Tai parodo įvairius „vartotojo agentus“, per kuriuos jūsų laida buvo klausoma (pvz., „Apple Podcasts“, „Spotify“, „Overcast“ ir kt.)
 • Kur jie klausosi – „Captivate“ vietos statistika parodo, kur yra jūsų klausytojai, kiekvienoje šalyje. Jie planuoja tai dar labiau patobulinti ir artimiausiu metu įtraukti tokius dalykus kaip valstybės ir miestai.
 • Epizodų analizė – bendras kiekvienos serijos atsisiuntimų skaičius.
Sužavėkite apžvalgą - reaguoja į bet kurio įrenginio statistiką

Neseniai atlikus Danieliaus J. Lewiso bandymą, „Captivate“ statistika buvo tvirta ir tiksli, neskaičiuojant jokių atsisiuntimų iš robotų.

Failai ir leidyba

„Captivate“ turi patogų nustatymą „Numatytasis paskelbimo laikas“, kurį galite naudoti. Tai būtų naudinga tiems, kurie, pavyzdžiui, nori išleisti visus naujus epizodus 7 valandą ryto. Tai leistų sutaupyti laiko, kiekvieną kartą įkeliant naują turinį.

„Capitivate“ yra viena iš nedaugelio prieglobos platformų, kuri nekeičia jūsų failų. Ką įkelsite, klausytojas atsisiųs. Tai reiškia, kad failų pavadinimai, metaduomenys, bitų sparta ir kt.

Tai daro „Captivate“ gerą pasirinkimą žmonėms, rodantiems labai prodiusuotas laidas, tokias kaip stilizuoti dokumentiniai filmai ar garso dramos. Jei norite stereofoniniu būdu užkoduoti visiškai garso takelio epizodus dideliu pralaidumu, tada galite. Čia yra daugiau informacijos apie tinklalaidžių pralaidumą, jei jums tai nepažįstama.

Alitu: tinklalaidžių kūrėjas

Kitas malonus šios „Captivate“ apžvalgos atnaujinimas yra tai, kad ji taip pat dabar integruojama su „Alitu“. Mūsų pačių tinklalaidžių redagavimo ir kūrimo platforma.

„Alitu“ vartotojai gali susieti savo „Captivate“ paskyrą ir publikuoti / redaguoti savo laidas naudodami dvi glaudžiai integruotas sistemas. Tai gali padaryti jūsų podcasting darbo eigą labai paprastą.

Interneto svetainė

Visi žiniasklaidos priemonės šiais laikais suteiks jums pagrindinę savo laidos svetainę. Tai, žinoma, yra daug ribotesnė nei tuo atveju, jei patys prižiūrėtumėte savo svetainę.

Vis dėlto svetainė, kurią gaunate su „Captivate“, atrodo visai kas kita. Tai labai pritaikoma erdvė, kurią galite sukurti patys. Naujausiame atnaujinime jie dabar pateikia 3 visiškai reaguojančius svetainės šablonus, kurie puikiai atrodys bet kuriame įrenginyje.

Patraukite apžvalgą - interaktyvi svetainė bet kuriame įrenginyje

Savo „Captivate“ svetainėje galite išvardyti epizodus „pradžios pradžioje“ tvarka arba pirmiausia pagal naujausią seriją. Taip pat yra paieškos juosta, kad klausytojai galėtų iš karto ieškoti turinio, kurio jie siekia. Savo mėgstamą epizodą ar anonsą taip pat galite prisegti puslapio viršuje!

Domeno požiūriu, pagal numatytuosius nustatymus būtumėte rodę name.captivate.fm. Bet tai tikrai lengva nustatyti, kad jis neveiktų savo domeno.

Mūsų pačių pavyzdį žr. OrganicLife.me

Darbas „WordPress“ viduje

Jei planuojate valdyti savo svetainę, tada Sužavėkite sinchronizavimą yra papildinys, leidžiantis „lengvai susieti„ WordPress “svetainę su„ Captivate “tinklalaidės prieglobos paskyra ir sklandžiai skelbti iš vienos platformos į kitą“.

Šis papildinys reiškia, kad galite valdyti didelę savo laidos dalį vienoje vietoje. Pavyzdžiui, galite publikuoti, redaguoti ar ištrinti „WordPress“ epizodus, ir šie pakeitimai iškart atsispindės jūsų „Captivate“ paskyroje. Arba tą patį galite padaryti savo „Captivate“ paskyroje, o pakeitimai atsispindės jūsų „WordPress“ svetainėje.

Tai gali labai padėti supaprastinti savo darbo eigą, sutaupyti laiko ir apskritai palengvinti gyvenimą.

Patraukite apžvalgą: žaidėjai

„Captivate“ puikios išvaizdos tinklalaidžių svetaines komplimentuoja vienodai puikiai atrodantys tinklalaidžių grotuvai.

Juose yra žaidimo greičio nustatymai ir dalijimosi mygtukai. Kaip ir svetainės, jos visiškai reaguoja bet kuriame įrenginyje.

Žaidėjai turi porą tikrai gražių papildomų funkcijų. Galite užsiregistruoti kaip „Captivate“ filialas ir tai automatiškai paverčia jūsų grotuvo „Captivate“ logotipą persiuntimo nuoroda.

Tai reiškia, kad galite uždirbti komisinius iš visų, kurie spustelėja savo grotuvą ir užsiregistruoja į paslaugą.

Taip pat yra puiki „Call to Action“ funkcija, prieinama iš grotuvo. Apie tai daugiau pakalbėsime skyriuje „Augimas“.

Dabar galite demonstruoti visas laidos serijas, į savo svetainę įterpdami jų „Grojaraščio grotuvą“. Arba galite įdėti „Naujausio epizodo grotuvą“, kuris visada rodo ir leidžia naujausią jūsų laidos epizodą. Bet kuris iš šių variantų būtų puikus jūsų laidos pagrindiniame puslapyje arba „prenumeratos“ puslapyje.

Patraukite apžvalgą - grotuvas ir grojaraštis

Patraukite apžvalgą: platinimas

Pateikti savo laidą tinklalaidžių katalogams, tokiems kaip „Apple Podcasts“, „Spotify“, „Stitcher“ ir kt., Visa tai galima padaryti iš „Captivate“ informacijos suvestinės. Tai dar vienas procesas, kurį jie iš tikrųjų daro paprastą.

Patekę į „Apple Podcasts“, jūs automatiškai pasirodysite tokiose pagrindinėse programose kaip „Overcast“, „Pocket Casts“ ir „Podcast Addict“. „Captivate“ automatiškai sukuria nuorodas į šiuos kaupiklius, o tai tikrai malonu.

Taip pat galite integruoti savo paskyrą į savo „Podchaser“ profilį, jei turite. Daugelis mano, kad „Podchaser“ yra „podcast’ų IMDB“.

Dalijimasis

„Captivate“ automatiškai sugeneruoja mygtukus jūsų svetainėje tose vietose, kur galima rasti jūsų laidą. Tai leidžia jūsų klausytojams lengvai rasti ir užsiprenumeruoti tinklalaidę …

Parašykite komentarą