Rinkodaros agentūros darbai ir stažuotės KonektikuteRinkodaros agentūros darbai ir stažuotės Konektikute – skaitmeniniai chirurgai
Daryk, nes tau tai patinka.

Mūsų viduje yra nepajudinamas siekis augti ir kurti ateitį. Dabar esate čia, nes turite tą patį diską. Norite tyrinėti ir kurti, nesusiję su pavadinimais, apribojimais ar pareigybės aprašymais. Taigi ko tu lauki? Tegul tai riaumoja iš jūsų ir prisijunkite prie mūsų priekyje apsėstu keistuolių šeimos.

Prisijunk prie mūsų

Angos

 • Karjera

  Rinkodaros direktorius

  Sukursite struktūrizuotos marketingo veiklos ritmą, išbandydami naujas technologijas, kad padidintumėte esamus kanalus ir nustatytumėte naujus!

  Sužinokite daugiau

 • Karjera

  Vyresnysis sąskaitų strategas

  Turite įrodytą pagrindinę skaitmeninės ir elektroninės prekybos strategijos patirtį ir gebėjimą pagerinti kasdienį našumą, taip pat ilgalaikę mūsų partnerių verslo augimo trajektoriją.

  Sužinokite daugiau

 • Karjera

  Turinio strategas

  Galų gale jūs būtumėte pasakojimo mokslas – galva už širdies; kūrybiškumas, slypintis kūrybiškumu – naudojant duomenis, norint įkvėpti turinį, kuris ne tik atrodo gerai, bet ir veikia.

  Sužinokite daugiau

 • Karjera

  Skaitmeninis prodiuseris

  Ar galite paversti kliento „ar nebūtų šaunu, jei …“ projekto planu, kuris privertė tiek klientus, tiek vidines komandas džiaugtis ašaromis? Ar galite žongliruoti keliais skirtingais dalykais, tuo pačiu subalansuodami laiko juostas, el. Ar turite natūralų talentą paversti sudėtingas ir technines koncepcijas įgyvendinamomis užduotimis?

  Sužinokite daugiau

 • Karjera

  Mokamos laikmenų tvarkyklė

  Mokamos terpės vadybininkas padės strategijoje, diegti ir vykdyti klientų kampanijas, remdamas įvairias skaitmeninės marketingo agentūrų pastangas, įskaitant SEM, SEO, socialinę žiniasklaidą ir skaitmeninę vaizdinę laikmeną.

  Sužinokite daugiau

 • Karjera

  NS inžinierius

  Mes ieškome vartotojo sąsajos inžinieriaus, kuris galėtų sukurti geriausius savo klasės vartotojo sąsajos elementus ir paversti „UX“ ir kūrybinę medžiagą interaktyvia, į žmogų orientuota skaitmenine patirtimi.

  Sužinokite daugiau

Parašykite komentarą