8 palygintos nemokamos ir pigios el. Pašto rinkodaros programinės įrangos priemonės – 2021 m

Norėdami pateikti geresnę išvardytų el. Pašto marketingo programinės įrangos apžvalgą. Pateiksiu mini apžvalgą apie kiekvieną iš jų. Visos apžvalgos pabrėžia mano išvadas ir svarstymus.

Pradėjęs veikti kaip sandorių el. Pašto paslaugų teikėjas, „Sendinblue“ dabar yra visas el. Pašto marketingo sprendimas su „drag and drop“ el. Pašto dizaineriu, statistika, paprasta automatika ir nemokamais šablonais.

Ką kainuoja „SendinBlue“?
„SendinBlue“ kainos nustatomos atsižvelgiant į jūsų išsiųstų el. Laiškų skaičių. Nemokamas „SendInBlue“ el. Pašto planas yra tinkamas pažvelgti į programinę įrangą, jo dienos limitas yra 300 el. Laiškų. Jei norite išsiųsti masinius el. Laiškus, „SendinBlue“ vis tiek yra labai pigi. Nuo 19 eurų už 40 000 el. Laiškų per mėnesį.

El. Laiškų kūrimas sistemoje „SendinBlue“
El. Pašto redaktorius yra gana greitas ir jis automatiškai išsaugo jūsų pažangą. Teksto ir šrifto redagavimas yra viduriniame skyriuje, o parinktys – dešinėje. Daugiau apie redagavimo patirtį rasite pilnoje „SendinBlue“ apžvalgoje

Būtini turinio blokų tipai ir parinktys yra. Naudojant „SendinBlue“, geriausia paruošti vaizdus už platformos ribų, nes galite pakeisti jų dydį pagal jų pradinį santykį, tačiau nėra nuotraukų redaktoriaus, kuris apkarpytų jūsų el. Pašto atvaizdus.

Jei norite integruoti el. Pašto naujienlaiškio įrankį, populiariose platformose, tokiose kaip „WordPress“, „Prestashop“, „WooCommerce Drupal“ ir „Shopify“, yra tiesioginių papildinių. Taip pat yra API ir „Zapier“ integracija.

Nemokamas el. Pašto programinės įrangos planas
Nemokamame plane yra išjungtos kai kurios funkcijos. Svarbiausia pamatyti, kur žmonės spustelėjo el. Laišką (su šilumos žemėlapiu). Tikriausiai norite greitai pereiti prie mokamos versijos, jei pasirinksite „SendinBlue“. Tai nebrangi el. Pašto marketingo priemonė už mažą kainą, pradedant nuo 19 eurų už 40 000 el. Laiškų per mėnesį.

„SendinBlue“ yra automatikos ir el. Pašto atsakikliai, todėl galite siųsti, pavyzdžiui, sveikinimo el. Laiškus ir jubiliejines kampanijas. Taip pat galite suaktyvinti automatines kampanijas, atsižvelgdami į aplankytus tinklalapius ir veiksmus svetainėje. Taip pat yra produktų pirkimo ir atsisakytų krepšelių el. Laiškų. Neseniai jie pridėjo labai suapvalintą nukreipimo puslapio kūrimo priemonę.

Argumentai už:
Kaina: Labai pigi elektroninio sprogdinimo programinė įranga.
Paprasta: norint pradėti kampaniją, reikia labai mažai techninių žinių.
Sistema taip pat siūlo tekstinius pranešimus (SMS), todėl turite du kanalus, kad pasiektumėte savo klientus.
Svetainės suaktyvinta automatika ir galimas el. Pašto atsakiklis

Minusai:
Redaktorius veikia greitai, tačiau norint paryškinti gali prireikti šiek tiek priprasti.
Ne jums, jei norite atlikti labai sudėtingas automatizavimo kampanijas.

Jei čia išbandysite „SendinBlue“ el. Pašto marketingo programinę įrangą, jums taikoma papildoma nuolaida.

Nes kai kalbėjau su „SendinBlue“ komanda, jie norėjo, kad pradėtumėte savo mėgstamą planą – iš esmės visiškai nemokamą.

Jei užsiregistruosite naujai paskyrai, pradėkite nemokamą bandomąją versiją naudodamiesi šiuo slaptu puslapiu …

 • 99% nuolaida nuo pirmo mokamo plano mėnesio
 • Dar 20% nuolaida, jei mokate per metus
 • Išbandykite „SendinBlue“ nemokamai> (Pridedama)

  „Moosend“ apžvalga

  nemokama el. pašto marketingo programinė įranga
  „Moosend“ yra Europos priglobta el. Pašto marketingo sistema, įkurta 2011 m. Galima sakyti, kad tai tikra „MailChimp“ alternatyva, tik daug pigesnė. Yra net „MailChimp“ sinchronizavimas, leidžiantis automatiškai importuoti visus kontaktus.

  El. Pašto naujienlaiškio kūrimas
  „Drag and drop“ redaktorius atnaujintas praėjusiais metais ir juo labai lengva naudotis. Galite tiesiog pakeisti įterptą tekstą ir pritaikyti naujienlaiškių blokų dizainą kairėje. Visi nemokami el. Pašto šablonai yra jautrūs. Bet jūs taip pat galite pridėti arba koduoti savo.

  Malonu, kad redaktorius yra „pagalbinis tinklelis“, galite jį įjungti ir išjungti ir tiksliai parodyti jūsų el. Pašto struktūrą. Su stulpeliais ir eilutėmis ir matote mygtukus, kad pridėtumėte daugiau blokų.

  Norėdami gauti šiek tiek daugiau techninių žinių, yra HTML el. Pašto redaktorius su padalinto ekrano vaizdu, tuo pačiu metu galite pakeisti kodą IR naudoti WYSIWYG redaktorių. Jis atnaujinamas realiuoju laiku, ko dažnai trūksta kitose sistemose. El. Pašto įrankis turi tiesioginį tiesioginių pokalbių palaikymą.

  moosend pigus el. pašto marketingo platformos redaktorius

  Naudodami „Moosend“ galite lengvai valdyti kelias el. Pašto kampanijas ir adresų sąrašus, o dauguma integracijų turėtų vykti per „Zapier“ arba tiesioginę API.

  El. Pašto automatizavimas ir automatiniai atsakikliai veikia tiesiniu būdu. Galite pradėti kurti patys arba naudoti šablonų automatikos srautus, vadinamus „Rinkodaros automatikos receptai“. Automatizuotuose el. Pašto srautuose yra automatizuota svetainė, pvz., Stebėjimas apsilankius svetainėje, apleisti krepšeliai, pakeisti laukai, taip pat sveikinimo kampanijos, tolesnio ir kryžminio pardavimo kampanijos ir kt.

  Nemokamas el. Pašto marketingo planas
  Nemokamą „Moosend“ el. Pašto marketingo planą sudaro 5000 prenumeratorių ir neribotas el. Laiškas. Nemokama paskyra 3 mėnesius gali naudotis visomis „Moosend“ siūlomomis funkcijomis, tokiomis kaip el. Pašto analizė ir el. Pašto nuvilkimo redaktorius, el. Laiškų lašinimo kampanijos ir dar daugiau.

  Jie neprašo jūsų logotipo rodyti poraštėje laisvame plane, todėl tai yra puiku.

  Kuo puiku „Moosend“?
  * Šiuolaikinis reaguojantis el. Pašto redaktorius su nemokamais šablonais
  * Palaikykite ir padėkite tiesiogiai per pokalbius
  * Įtrauktos seksualios išmaniosios temos eilutės rekomendacijos ir laikmačiai.
  * Paprasta automatika ir nemokamas el. Pašto atsakiklis
  * Nemokamas nukreipimo puslapio kūrėjas

  Ką reikia žinoti prieš pradedant „Moosend“
  * Jie turi didžiausią nemokamą el. Pašto marketingo planą, 5 000 abonentų, visos funkcijos.
  * Pagalba teikiama keliais kanalais Europos darbo valandomis.
  * Kad tai būtų lengva, užsiregistruokite savo verslo el. Pašto adresu (ne „Gmail“, „Hotmail“), nes tai yra reikalavimas prieš pradedant siųsti.

  Išbandykite nemokamą „Moosend“ rinkodarą el. Paštu> (papildoma)

  ⍟ Moosend nuolaida ir Extra

  O taip, tai sultinga dalis. Kadangi skyrėte laiko programinei įrangai peržiūrėti, el. Pašto programinei įrangai taikoma papildoma nuolaida.

  Kai aš susisiekiau su „Moosend“ komanda, norėdamas patikrinti faktus ir paprašyti jų. „Ar galite padaryti nuolaidą ir keletą papildomų?“ Jie buvo tokie: padarykime tai!

  Taigi … tai daro ją viena iš pigiausių el. Pašto marketingo programinės įrangos. Jei užsiregistruosite naujai paskyrai, pradėkite nemokamą bandomąją versiją naudodamiesi šiuo slaptu puslapiu …

  • Moosend 10% nuolaida, kai pasieksite mokamą planą (be kitų nuolaidų metiniam planui, jei pasirinksite tai).
  • Papildomi „Moosend“ marškinėliai arba puodelis, jei turite daugiau nei 50 000 prenumeratorių
  • Išskirtinis el. Pašto sąrašų augimo vadovas + „Excel“ el. Pašto augimo šablonas

  Išbandykite „Moosend“ nemokamai> (Pridedama)

  „Getresponse“ apžvalga

  pašto marketingo automatizavimas pigus atsakymas
  „GetResponse“ veikia nuo 1997 m. Tai yra subrendusi el. Pašto marketingo programinė įranga, aptarnaujanti daugiau nei 350 000 el. Pašto marketingo klientų. Per pastaruosius porą metų jiems buvo pridėta keletas puikių funkcijų.

  Rinkodaros automatika ir el. Pašto atsakikliai
  „Getresponse“ visada turėjo el. Pašto atsakiklio funkciją. Automatiniai atsakikliai leidžia jums atlikti papildomą laiką. Jis vis dar yra (manau, dėl nostalgiškų priežasčių). Tačiau realiai tam galite naudoti naujas el. Pašto automatizavimo funkcijas.

  „GetResponse“ turi pažangų vizualinės marketingo automatikos darbo eigos kūrėją. Galite naudoti žymėjimą, kad galėtumėte kurti profilius pagal savo abonentų pageidavimus ir palaikyti svetainės įvykių stebėjimą. Išmokti marketingo automatikos lengva nustatyti pirmąją, naudojant tam tikrą el. Pašto automatizavimo apžvalgą – tai tikrai greita.

  Redaktorius ir nemokami el. Pašto šablonai
  Yra didelis iš anksto sukurtų el. Pašto šablonų pasirinkimas, 32 geriausi šablonai yra nauji ir atrodo 2021 m. – kiti tikrai ne. Taip pat galite pradėti tiesiogiai iš „drag and drop“ redaktoriaus.

  Yra patogus testavimo vedlys, kuris leis atlikti A / B testavimą iki penkių variantų vienu metu. Redaktorius ką tik buvo pertvarkytas ir dabar vilkite ir upuść. Sukurkite naujienlaiškį ar du, ir jis veikia greitai. Redaguoti tekstą dažniausiai yra tiesioginis. Kaip premiją, yra nuotraukų galerija su daugiau nei 5000 nemokamų nuotraukų. Pridedamas el. Pašto paveikslėlių redaktorius leidžia apkarpyti, pridėti filtrų, lipdukų, teksto vaizduose ir kt.

  Gaukite atsakymą vienoje el. Pašto marketingo programinėje įrangoje

  Unikali žiniatinklio seminaro funkcija
  „Getresponse“ yra pirmoji el. Pašto marketingo paslauga, į kurią įtrauktas internetinio marketingo sprendimas.

  Galite valdyti internetinių kvietimų, priminimų ir tolesnių veiksmų, kuriuos gaus jūsų kontaktai, planavimą ir skaičių. Iš anksto sukurti kvietimai ir priminimų šablonai iš anksto užpildomi internetinio seminaro informacija. Tai labai šaunu. Ir yra automatinio prisijungimo maišos, kad kontaktai galėtų patekti į internetinį seminarą neprisijungę. (Taip pat gana šaunu)

  Ką mylėti apie „Getresponse“:
  * Pokalbių palaikymas galimas visą parą
  * Internetinio seminaro funkcija
  * Vizualinė automatika ir žymos
  * Nemokama vaizdų galerija su daugiau nei 1000 nuotraukų

  ⍟ „Getresponse“ nuolaidos ir papildomos paslaugos

  Kai išsiunčiau el. Laišką iš „Getresponse“ komandos Taylorui Barrui ir paklausiau, ar čia registruotojams suteikiame nuolaidą „Getresponse“? Spėk, ką jis pasakė? Taip. 🙂

  Paprastai jūs jau gaunate „Getresponse“ nuolaidą, jei mokate kasmet ar 24 mėnesius. Bet … jei užsiregistruosite gauti naują sąskaitą naudodamiesi šia slapta nuoroda, gausite …

  • Papildoma -10% nuolaida
  • Priklausomai nuo plano, nemokamai gausite el. Pašto marketingo mokymus ir sertifikatus (199 USD vertės)

  Išbandykite „GetResponse“> („Extra“ yra)

  Palyginamojo el. Pašto apžvalga (2021 m.)

  el. pašto marketingo apžvalga
  „Benchmark Email“ pradėjo veikti kaip šeimos verslas 2004 m. Šiandien juo aktyviai naudojasi 65 000 prekės ženklų. „Benchmark“ yra el. Pašto marketingo platforma, kurioje yra keletas pažangių funkcijų. Bet kaip jie lyginami su kita el. Pašto programine įranga? Išsiaiškinkime…

  Darbo su „Benchmark Email“ pradžia
  Mes išbandėme ir užsiregistravome gauti nemokamą sąskaitą. Tą minutę, kai išbandysite sąskaitą, jos padės jums kiekviename žingsnyje. „Pradedant“ vaizdo įraše jus pasitiks draugiškas veidas. Jūs taip pat gaunate el. Laišką ir skatinate užduoti klausimus.

  pradėkite nemokamą el. pašto rinkodarą

  Net už nemokamą sąskaitą jie pasiūlė padaryti demonstraciją ir suteikti asmeninę pagalbą įlaipinant ir nustatant. Tai labai skiriasi, palyginti su kitais „Pasidaryk pats“ el. Pašto paslaugų teikėjais. Gal šeimos kultūra vis dar yra įmonės kultūroje.

  Kiekviename el. Pašto įrankio puslapyje yra trumpas vaizdo įrašas, kuriame tiksliai paaiškinta, ką galite padaryti, ir visada galite kreiptis pagalbos. Telefono, pokalbių ir el. Pašto palaikymas. Mes nustatėme, kad pokalbiai yra išmanūs technikoje, žino įrankį ir yra labai jautrūs (pavyzdžiui, per minutę).

  „Forever Free“ el. Pašto marketingo programinė įranga
  „Benchmark“ el. Pašto marketingo programinė įranga siūlo nemokamą planą iki 2000 el. Pašto abonentų, o išbandyti laiką nėra ribojama, ji nemokama visiems laikams.

  Naudodamiesi nemokamu el. Pašto marketingo planu, gausite:

  • Nemokami šablonai, siųskite el. Pašto kampanijas iki 2 tūkst. Abonentų
  • Tinkinamos prisiregistravimo formos, kad pritrauktų daugiau potencialių klientų
  • Nemokamas planas apima automatinius atsakiklius ir sąrašų pagrindu sukurtus automatinius atsakiklius
  • Visapusiškas klientų aptarnavimas visą parą

  Kai praeisite 2k abonentų, norėtumėte rimtai sprogdinti el.
  (Atleisk mano prancūzą Andy, nenorėjau sakyti sprogimo el. Paštu.)

  Viešbutyje yra …

  Parašykite komentarą