Kaip daugeliui agentūrų pavyksta išsisukti nuo atsakomybės atliekant blogą SEO darbą? ( Reddit vertimas)

Aš visų pirma esu interneto kūrėjas, o SEO užsiimu todėl, kad šiais laikais, IMO, sunku atskirti šias dvi sritis. Mokau savo klientus pagrindų, bet neturiu galimybių teikti tikrų SEO paslaugų.

Keli mano klientai nusprendžia, kad jiems reikia pažangesnių SEO paslaugų, ir samdo išorines agentūras arba, vienu atveju, samdo „SEO ekspertą”.

Tuo užsiimu jau daugelį metų ir dar neteko matyti, kad kuri nors agentūra ar samdomas specialistas siūlytų bent kiek padorias paslaugas. Žinau, kad tai platus teiginys, bet tai tik dalis to, ką mačiau per pastaruosius metus:

SEO ir rinkodaros agentūra rašo 300 žodžių tinklaraščio įrašus, kuriuose nuorodų ir teksto santykis yra maždaug 1:30. Dauguma nuorodų turi vieno žodžio inkaro tekstą, kuris nieko nereiškia, pvz., žodis „mėlyna” nukreipia į jų svetainėje esantį produktą, kurio dizaine tiesiog atsitiktinai yra mėlyna spalva.

Raktinių žodžių užpildymas ALT tekste

Kelių puslapių šalinimas vienu metu, nepagalvojant apie nukreipimus

Mano mėgstamiausias: klientas paprašė, kad pridėčiau dalį paslėpto teksto, užpildyto raktažodžių šlamštu, rekomenduojant jų daugiau nei 1,5 tūkst. dolerių per mėnesį kainuojančiai SEO agentūrai.

Geriausiu atveju tai juokinga, blogiausiu – įsiutina.

Žinau, kad taip yra ne su visomis SEO agentūromis, bet… kas čia tokio?

Atsakymai

SEO – pats savaime protu nesuvokiamas žvėris. Galite tik taikyti geriausią praktiką, o rezultatai ateis savaime. Sunku tai įrodyti klientams ir žmonėms, kurie nesupranta SEO. Tada žmonės greitai padaro išvadas apie SEO agentūrą. Tačiau jūsų pavyzdžiai teisingi 🙂

 

Lengva apgaudinėti, kai žmonės tikisi, kad viskas užtruks. Tikėtis $1500 minimumo per mėnesį išlaikymo ir jie jums pasakys, kad rezultatai užtruks, ir jūs neturėtumėte tikėtis didelio pagerėjimo bent 6 mėnesius. Kuo didesnį pažadą iš jų gausite, tuo didesnė mėnesio kaina.

Vis dėlto norėčiau pasakyti štai ką. Įmonės, kurios man pasiūlė, buvo užėmusios pirmąsias vietas pagal mano raktinius žodžius, kai kurie labai konkurencingi, todėl bent jau matau, kad jie žino, ką daro.

 

Nereikalaujama jokios kvalifikacijos, viskas priklauso nuo paslaugas parduodančio asmens pardavimų ir saldžių kalbų, o dienos pabaigoje – kaip apskritai galima kreiptis į teismą???? Joks verslo savininkas (arba labai nedaugelis iš jų tai darytų) nesiruošia nieko paduoti į teismą.

Visa tai įtvirtina šešėlinę pramonę, kuri, deja, šmeižia geras, sąžiningas ir daug pasiekusias SEO agentūras… Kasdien susiduriu su įtartinais verslo savininkais, kurie buvo nudeginti…

Juokinga, kad „Google” vaizdo įrašuose aiškinama, kaip viskas labai paprasta – tereikia kurti gerą turinį… NOPE! 🙂

 

 

Dirbau agentūroje, kuri tai darė. Išbuvau penkis mėnesius, o paskui išbraukiau visus jų pėdsakus iš savo gyvenimo aprašymo, nes nenorėjau būti su jais siejamas. Nežinau, kaip jie vis dar gaudavo klientų, nes iš klientų perspektyvos jie turėjo suprasti, kad viduje yra blogai, jie priversdavo visus SEO specialistus dirbti su klientais, o jų internetinė pagalba buvo ribota, ir kai ją gaudavome, vaikinai vis sugadindavo klientų svetaines. Tai buvo netvarka, ir tai, kad įmonė vis dar veikia, o tai buvo prieš 5 metus.

 

 

Mokėkite riešutus ir gaukite beždžiones. Vos 2 dienas dirbu už 1500 dolerių per mėnesį. Ką galiu padaryti per dvi dienas?

Man pasisekė, kad dirbu su supratingais klientais, kurie turi tekstų rašytojų komandą, o aš pastaruosius ketverius metus tik prižiūriu SEO dalį, bet jei turėčiau rašyti per dvi dienas, tai nebūtų labai kokybiška.

 

 

How do so many agencies get away with doing bad SEO work?
by u/Wild_Cantaloupe20 in SEO

 

Similar Posts

Parašykite komentarą