SEO analizė – Geriausi įrankiai

Įvaldyti SEO optimizavimą gali būti sunku, ypač jei jūs tik pradedate.

Laimei, rasti geriausius SEO įrankius yra lengva, mes juos surinkome šiame sąraše visi jie patogūs atlikti Seo analizę.

Kodėl verta naudoti SEO įrankius?

SEO priemonės taupo jus nuo varginančių raktinių žodžių tyrimų ir duomenų

Naudodami šiuos įrankius galite pamatyti, kas veikia ir kurioms jūsų strategijos dalims gali būti naudinga šiek tiek pakoreguoti.

Geriausi SEO įrankiai taip pat pateikia ataskaitas apie tai, kaip vertinate konkurentus ir kur yra didžiausios galimybės. Be to, jie leidžia įvertinti paieškos našumo šalis, regionus ar kalbas.

Jei valdote daugiau nei vieną svetainę, SEO įrankiai gali padėti įvertinti kiekvienos svetainės našumą.

Daugelis verslininkų, turinčių kelias svetaines, galų gale įdeda daug duomenų į skaičiuokles ir analizuoja juos rankiniu būdu.

Tačiau tai netrukus tampa didžiuliu laiko gaišimu ir kelia riziką, kad pranešimai bus netikslūs.

Laimei, galite naudoti SEO programinę įrangą, kad sutaupytumėte kelias valandas ir sugeneruotumėte tikslias ataskaitas vienu paspaudimu.

Geriausias SEO analizė įrankių sąrašas

1. Ahrefs: SEO raktinių žodžių įrankis

„Ahrefs“ yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų SEO įrankių internete.

Įrankis parodo, kurias jūsų svetainės dalis reikia patobulinti, kad galėtumėte geriau įvertinti paieškos sistemose.

Žiūrint iš konkurentų analizės perspektyvos, tikriausiai naudosite „Ahrefs“, kad nustatytumėte konkurentų atgalines nuorodas, kad jos būtų naudojamos kaip atskaitos taškas jūsų paties prekės ženklui. Taip pat galite naudoti šį SEO įrankį norėdami rasti labiausiai susietą turinį savo nišoje, patikrinti ir ištaisyti sugadintas nuorodas savo svetainėje bei gauti geriausių savo puslapių apžvalgą (kad galėtumėte pamatyti, kokia informacija traukia lankytojus) .

Google Search Console“: populiariausias SEO įrankis

Siūloma nemokamai visiems, turintiems svetainę šio įrankiu lengva atlikti greičio SEO analize  „ Google Search Console“ leidžia stebėti ir pranešti apie savo svetainės buvimą „Google SERP“. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai patvirtinti savo svetainę, pridedant kodą savo svetainėje arba einant per „Google Analytics“, ir jūs galite pateikti savo svetainės schemą indeksavimui.

SEO analizė Google konsolėje

Nors jums nereikia „Search Console“ paskyros, kad ji būtų rodoma „Google“ paieškos rezultatuose, galite valdyti, kas indeksuojama ir kaip jūsų svetainė vaizduojama šioje paskyroje. Kaip „SEO“ tikrinimo įrankis „Search Console“ gali padėti suprasti, kaip „Google“ ir jos vartotojai žiūri į jūsų svetainę, ir leisti optimizuoti, kad „Google“ paieškos rezultatai būtų geresni. Tai ypač naudinga naujoms svetainėms, nes leidžia svetainių savininkams pateikti tinklalapius indeksavimui paieškoje.

SEMRush: rinkodaros SEO įrankiai

Rinkodaros SEO įrankiai, tokie kaip SEMRush, dažniausiai yra gerbėjų mėgstamiausi SEO bendruomenėje. Ekspertams patinka, kad jie leidžia lengvai įvertinti jūsų reitingus, taip pat nustatyti pokyčius ir naujas reitingavimo galimybes. Viena populiariausių šio įrankio SEO analizės  savybių yra „Domain Vs Domain“ analizė, leidžianti lengvai palyginti savo svetainę su konkurentais. Jei ieškote analizės ataskaitų, kurios padėtų geriau suprasti svetainės paieškos duomenis, srautą ar net konkurentus, galėsite palyginti raktinius žodžius ir domenus. Svetainės SEO tikrinimo įrankis leidžia lengvai stebėti savo reitingus ir rasti keletą rekomendacijų, kaip pagerinti savo svetainės našumą.

KWFinder“

SEO raktinių žodžių įrankis, pvz., „ KWFinder“, padeda rasti ilgus raktinius žodžius, kurių konkurencija mažesnė.

Ekspertai naudoja šį SEO analizės įrankį, norėdami rasti geriausius raktinius žodžius ir paleisti atgalinių nuorodų ir SERP (paieškos rezultatų rezultatų puslapis) analizės ataskaitas.

Jų „Rank Tracker“ įrankis padeda lengvai nustatyti reitingą, tuo pačiu stebint jūsų tobulėjimą pagal vieną pagrindinę metriką. Be to, jei to nepakanka, gausite daugybę naujų raktinių žodžių idėjų, kurios padės jūsų svetainę reitinguoti dar aukščiau.

 Moz Pro“: SEO

SEO programinė įranga „ Moz Pro“ nuolat pasirodo kaip vienas geriausių SEO įrankių, kuriuos ekspertai iš tikrųjų naudoja. Kai kurie specialistai siautėjo, kaip „Moz“ visada buvo naujausia, nepaisant įprastų „Google“ algoritmų pakeitimų .

Kiti gyrė „Moz“ pokalbių portalą, kuris leidžia jiems visada įžvalgiai atsakyti į kiekvieną užduotą klausimą. Nesvarbu, ar ieškote raktinių žodžių rekomendacijų, ar svetainės tikrinimo, „Moz“ yra visapusiškų paslaugų jėgainė. Galite gauti puikių įžvalgų apie savo svetainės našumą, bet ir apie tai, kaip ją patobulinti. Jie taip pat turi nemokamą „ MozBar“ tai pripažinta SEO analizė įrankių juostą, kurią galite atsisiųsti, kad peržiūrėtumėte savo svetainės metriką naršydami bet kurį puslapį. Jei norite sužinoti daugiau apie SEO, taip pat turėtumėte apsvarstyti galimybę apsilankyti „MozCon“ – jų kasmetinėje konferencijoje.

 Rėkianti varlė…: SEO įrankiai internete

SEO analizė
Atliekama seo analizė su screeming frog

„Screaming Frog “ ekspertai laikomi vienu geriausių internetinių SEO įrankių.

Pliusai, nes šis įrankis labai greitai analizuoja jūsų svetainę, kad atliktų svetainės auditus. Tiesą sakant, kiekvienas žmogus, su kuriuo kalbėjomės, teigė, kad „Screaming Frog“ įžvalgų greitis buvo greitesnis nei daugumos SEO įrankių internete. Šis įrankis taip pat informuoja jus apie pasikartojantį turinį, taisytinas klaidas, netinkamus peradresavimus ir nuorodų kūrimo patobulinimo sritis.

Jon Hoffer, „ Fractl“ turinio direktorius, mėgsta SEO įrankį „Screaming Frog“. Jis dalijasi: „Be to negalėčiau dirbti savo darbo. Tai leidžia man tikrinti klientų ir konkurentų svetaines ir gauti išsamią apžvalgą apie tai, kas vyksta, man asmeniškai SEO analizė be šio įrankio neįmanoma.

Aš galiu pamatyti, ar puslapiuose pateikiamos 404 klaidos, rasti žodžių skaičių, gauti visų pavadinimų žymų ir H1 bei analizės duomenų sąrašą vienoje vietoje. Iš pirmo žvilgsnio galiu rasti galimybių greitai išspręsti problemas ir pamatyti, kurie puslapiai skatina srautą.

Gal trūksta metaaprašymų, arba pavadinimų žymos yra dubliuojamos visoje svetainėje, o gal kažkas netyčia neindeksavo kai kurių puslapių – viskas ten. Man taip pat patinka galimybė iš puslapių išgauti tam tikrus duomenis. Neseniai dirbau kataloge ir turėjau rasti kiekviename puslapyje esančių įrašų skaičių. Aš galėjau ištraukti šią informaciją naudodamas „Screaming Frog“ ir pažvelgti į ją šalia analizės duomenų. Labai smagu žinoti, ką konkurentai iš tikrųjų turi savo svetainėse. Tai puikiai tinka turinio idėjoms.

Apskritai „Screaming Frog“ suteikia man galimybę greitai atlikti auditą ir suprasti, kas vyksta. Tai atskleidžia galimybes lengvai laimėti ir imtis įžvalgų. Galiu nustatyti, ar svetainių perkėlimas vyko be kliūčių; jie paprastai to nedaro. Įtraukus srauto duomenis, aš taip pat galiu nustatyti prioritetus užduotims “.

Similar Posts

Parašykite komentarą