SEO įrankiai auditui

  1. Kokias programas naudojate SEO auditui?
  • Ahrefs.com
  • Semrush.com
  • Screaming Frog SEO
  • Dar kitos 5-10%

2. Gal galite parodyti kokias 1-2 svetaines, kurioms paskutiniu metu darėte SEO auditą ar kitus SEO darbus?

https://docs.google.com/document/d/1GSwkqbuR6bgAyWuT3_uM-h_ASw4xedCz/edit?usp=sharing&ouid=106275001129042043900&rtpof=true&sd=true

https://docs.google.com/document/d/1_sWB4207oIQkDxsLLNXNxQNW1xuGp4KQ/edit?rtpof=true&sd=true&fbclid=IwAR16GYbLkmHF5vceursWW9eJDJ1bCGW6hszfqGD1RHVw6Mdgd2VMWx0yw20

+ 20 eur, daugiau formatavimo

3. Norime kuo išsamiau ir tiksliau susižymėti kiekvieno puslapio elementus su „Structered data“ (Schema.org). Ar galėsite pagelbėti šiuo klausimu – ištirti, kokius elementus mums būtų aktualiausia sužymėti su „Structred data“ ir galbūt padėsite tai padaryti? Šiuo metu esame pasidarę dviejų tipų „Structered data“: – Apgyvendinimo įstaigų įvertinimus (aggregateRating)

Nustatau koks variantas geriausias ir kokį Structered data reikia padaryti, priklauso nuo nišos, local ne local ir kitų faktorių.

Papildomai galiu sugeneruoti schema markup, bet čia priklauso nuo puslapio dydžio ir kiek kodo reikės tai kaina kinta nuo 30 eur

 

Ahref įrankis

 

„Ahrefs” yra SEO programinės įrangos rinkinys, kuriame yra nuorodų kūrimo, raktinių žodžių tyrimo, konkurentų analizės, rangų stebėjimo ir svetainių audito įrankiai. … Trumpai tariant: „Ahrefs” yra populiarus SEO įrankis, kurį žmonės naudoja siekdami gauti aukštesnes „Google” pozicijas.

Semrush

„Semrush” – tai „viskas viename” įrankių rinkinys, skirtas matomumui internete gerinti ir rinkodaros įžvalgoms atrasti. Mūsų įrankiai ir ataskaitos gali padėti rinkodaros specialistams, dirbantiems šiose srityse: SEO, PPC, SMM, raktinių žodžių tyrimai, konkurencijos tyrimai, ryšiai su visuomene, turinio rinkodara, rinkodaros įžvalgos, kampanijų valdymas.

 

Screaming frog

 

„Screaming Frog SEO Spider” – tai svetainių naršyklė, kuri padeda pagerinti svetainės SEO, išgaudama duomenis ir atlikdama auditą dėl bendrų SEO problemų. Nemokamai atsisiųskite ir peržiūrėkite 500 URL adresų arba įsigykite licenciją, kad panaikintumėte apribojimą ir galėtumėte naudotis išplėstinėmis funkcijomis.

„Screaming Frog SEO Spider Tool” yra daug naudingų funkcijų turintis „crawler”. Jo užduotis – skenuoti svetaines, kad vėliau būtų lengviau analizuoti jų struktūrą ir SEO įtaką darančius elementus. Įrankis padeda aptikti tokias anomalijas kaip neteisingos metažymos, pasikartojantis turinys ir antraštės, 404 klaidos, klaidingi nukreipimai ir daug kitų.

 

„Screaming Frog” įrankio privalumai

Įrankiu labai lengva naudotis. Naudotojui pateikiamas aiškus, lentele paremtas vaizdas, kurį lengva pritaikyti pagal naudotojų pageidavimus naudojant daugybę filtrų. Svarbiausi „Screaming Frog” privalumai yra šie:

Galimybė sukurti XML svetainės žemėlapį
Negaliojančių nuorodų aptikimas
svetainių, kuriose gausu „JavaScript”, indeksavimas
Daug daugiau!

Similar Posts

Parašykite komentarą