SEO klausimai

Kiek laiko dirbate su SEO ?

Su klientų SEO dirbu  nuo 2019 m.

Ar garantuojate rezultatus?

Nors stengiamės pasiekti maksimalius rezultatus, negarantuojame konkrečių paieškos rezultatų ar SEO pozicijų per tam tikrą laikotarpį, tačiau teikiu 6 mėn. Rezultatų stebėjimą jei nepasiekiame rezultatų, grižtų ir patikrinu atliktą darbą, atlieku NEMOKAMĄ SEO auditą ir įvertinu kodėl nepavyko pasiekti rezultatų, tada NEMOKAMAI atlieku SEO pataisymus. Jei SEO rezultatai nepriklauso nuo manęs padarau ataskaitą, ką reikia keisti, kad pasiekti TOP pozicijas.

Kiek kainuoja jūsų paslaugos?

Mūsų paslaugų kaina priklauso nuo kliento tikslų.

Esu atlikęs SEO darbų kur kaina buvo 120 EUR už visą projektą ir pasiekėme TOP pirmas pozicijas. Pavyzdys čia

Esu atlikęs SEO darbų, kur mėnesinis biudžetas buvo 5 000 EUR per mėn. Ir TOP pozicijos judėjo labai lėtai, bet konkurencinga niša, kurioje paspaudimo kaina Google Adwords reklamoje kainuoja nuo 30 EUR iki 60 EUR už paspaudimą…

Trumpai tariant, galime dirbti su įvairių dydžiu biudžetu . Nesvarbu, ar jums reikia optimizuoti vieną puslapį, ar šimtus kitų puslapių didelėje svetainėje, paslaugų kaina bus pritaikyta jūsų svetainei ar bet kokiai kitai svetainei, kurioje galbūt norite padidinti organinį srautą.

Tačiau turėkite omenyje: kuo didesnis biudžetas, tuo greičiau galime pasiekti rezultatų. Pavyzdys čia

Kaip greitai veikia jūsų paslaugos?

SEO paslaugų rezultatai gali pareikalauti kantrybės.

Jūsų pozicijų poveikio paieškos sistemoms greitis priklauso nuo daugelio išorinių veiksnių, įskaitant tikslinių raktažodžių konkurencingumą, esamą jūsų svetainės autoritetą ir optimizavimą bei tai, kaip jus galima palyginti su panašiu konkurento tinklalapiu.

Jei SEO optimizavimas atliekamas tinkamai, rezultatai paprastai matomi greitai, tačiau dideliems SEO laimėjimams prieš įsitvirtinusius konkurentus pasiekti gali prireikti mėnesių ir metų.

Ar galite pateikti klientų pavyzdžių?

Dauguma mūsų užsakymų apima tam tikrą abipusio konfidencialumo formą. Keletas atliktų pavyzdžių yra čia

Dėl daugiau pavyzdžių kreipkitės į mane.

Kiek laiko vidutiniškai trunka klientų bendradarbiavimas?

Siūlome nuolatines SEO  paslaugas. Tačiau kadangi SEO sėkmė matuojama ne dienomis ir savaitėmis, o mėnesiais ir metais, skatiname visus savo klientus rinktis ilgalaikes paslaugas.

Daugeliam mažesniu SEO projektų užtenka vienkartion SEO, kad pasiekti rezultatus.

Mano organinės paieškos srautas sumažėjo. Ką galite dėl to padaryti?

Atlikę daugiafaktorinę analizę nustatysime konkrečių puslapių ir visos svetainės trūkumus. Užbaigę tyrimą, turėsite konkrečius veiksmus, kurių reikia imtis, kad pašalintumėte konkrečius puslapio turinio optimizavimo trūkumus. Suderinkite puslapio derinimą su tinkamu ne svetainės nuorodų inkariniu tekstu ir turėsite laiminčią SEO kampanijos strategiją.

Kaip jūsų skaitmeninės rinkodaros strategija skiriasi nuo daugybės konkurentų?

Tokios paieškos sistemos kaip „Google” naudoja daugiau nei 200 veiksnių, kurie turi statistiškai reikšmingą poveikį jūsų raktažodžių pozicijoms. Ar jūsų dabartinė agentūra skenuoja, analizuoja ir koreguoja atskirus jūsų puslapius, taip pat skiria dėmesį visai jūsų svetainei?

Ar tiksliai žinosite, kur turite trūkumų, palyginti su konkurentais, ir kaip galite atlikti pakeitimus savo SEO strategijoje, kad juos aplenktumėte dėl geriausių raktažodžių, kai jūsų klientai ieško internete?

Dauguma agentūrų gerai išmano vieną ar du konkrečius žiniatinklio optimizavimo aspektus. Mes orientuojamės į visus juos.

Kaip galime būti tikri, kad jūsų paslaugos yra „White Hat”?

Tiek mūsų vidinio ir išorinio SEO paslaugos yra 100 % orientuotos į  „white hat” praktiką, kuri užtikrina, kad jūsų svetainė ir verslas išliktų internetinėje erdvėje ilgus metus.

 

 

Similar Posts

Parašykite komentarą