Seo mokymai

Jei turite didelį norą išmokti SEO ir nesuprantate, kurią iš jų pasirinkti, šis tinklaraštis jums padės. Daugelis žmonių nežino, kaip išsirinkti tinkamą akademiją ir išanalizuoti jos kokybišką mokymo programą ir mokymus.

Dėl padidėjusios priklausomybės nuo „Google” kiekvienai įmonei reikia organinio optimizavimo paslaugų. Dėl to rinkoje atsirado daugybė darbo vietų.

 

Seo kursai

Geriausi SEO mokymo kursai ir sertifikatai (nemokami ir mokami)

  • SEMrush akademija.
  • Udemy – SEO: SEO mokymai + SEO WordPress svetainėms.
  • The SEO Playbook (SEO žaidimo knyga): SEO tinklalapių svetainėms.
  • Yoast SEO mokymai.
  • Išsamus SEO planas.
  • SEO mokymo kursas pagal Moz.
  • HubSpot nemokamas greitasis SEO kursas.
  • Nemokamas „eMarketing Insitute” SEO kursas (pradedančiųjų lygis)

Konkurentai

Konkurentas yra bet kuri įmonė, parduodanti tokius pačius arba panašius produktus ar paslaugas. Įmonės gali norėti sužinoti tam tikrus dalykus apie savo konkurentus, pavyzdžiui, apie jų unikalų produktą, kainą, kokybę, patogumą, vietą, produktų asortimentą ir klientų aptarnavimą.

Kursai mokymai

Mokymo kursas. pamokų ciklas, skirtas tam tikro darbo ar veiklos įgūdžiams ir žinioms įgyti: Ji beveik neturėjo kompiuterinių žinių, todėl užsirašė į mokymo kursus.

1) PATIKRINKITE JOS ORGANINĮ REITINGĄ:

Vienas iš pagrindinių veiksnių, kuriuos reikia pamatyti, yra tai, kad jie turi būti reitinguojami „Google” paieškos sistemoje. Jei jie neturi reitingo „Google” paieškos sistemoje, kaip jie mokys savo mokinius SEO? Panašiai yra ir tokių, kurie varžosi dėl pozicijos, bet nepasiekia pirmojo puslapio. Tačiau organinis buvimas yra būtinas.

2) PATIKRINKITE FONĄ:

Patikrinkite biografiją naršydami po jų svetainę. Jei institutas yra neseniai pradėjęs veiklą, patikrinkite jų atsiliepimus. Jei atsiliepimų nėra, tada geriau to centro vengti.

3) UŽTIKRINKITE REALAUS LAIKO PAVYZDŽIUS:

Prieš pasirinkdami patikrinkite, ar jie teikia realaus laiko SEO mokymus, ar ne. Jei jis teikia ir organinio optimizavimo paslaugas, ir mokymus, tuomet tai yra papildomas privalumas. Tik nedaugelis savo mokiniams siūlo mokymus realiuoju laiku, kaip mes, Spreadon Technologies Pvt Ltd. Kol nedirbsite su realaus laiko projektais, neįgysite pasitikėjimo savimi.

4) PAGALBA ĮSIDARBINANT:

Supraskite, kokią pagalbą įsidarbinant ji siūlo. Pasidomėkite, kokie yra jų ankstesnių studentų partijų įrašai ir kaip jiems sekasi įsidarbinti. Labiau nei darbas svarbu gauti kokybišką kursą. Venkite tų, kurie labiau akcentuoja 100 % darbo vietų suteikimą. Tai kaltininkai, kurie nori pritraukti studentus verslo motyvais ir užsidirbti pinigų. Tikras mokymo centras niekada daug dėmesio neskiria darbo vietoms. Vietoj to jie daugiausia dėmesio skiria kokybiškam mokymui.

5) MOKYMO PROGRAMA ATNAUJINTA? ARBA NE?:

Tai svarbiausias patikrinimas, kurį reikia atlikti prieš stojant. Ar žinote, kad SEO nuolat keičiasi? Tai niekada nėra statiškas dalykas. Strategijos kasdien vis tobulėja. Įsitikinkite, kad instruktažas, prie kurio prisijungiate, vyksta pagal naujausią mokymo programą. Visada geriau prisijungti prie to, kuris siūlo ir paslaugas, ir kursus. Taip yra todėl, kad jie vadovausis naujausiais „Google” algoritmų atnaujinimais, kad jų klientai užimtų aukščiausias pozicijas „Google” paieškos sistemoje. Patikrinkite, ar kuris nors centras siūlo mokymą be paslaugų, tada jums reikia patikrinti jų mokymo programą, kaip siūlo populiarios institucijos, pavyzdžiui, MOZ, SEO Journal ir kt.

6) KIEK YRA JŲ MOKESTIS?

Atvirai kalbant, SEO galima mokytis savarankiškai, sekant geriausius šios srities įtakingiausius asmenis ir tinklaraštininkus, pavyzdžiui, Neilą Patelį, tačiau absoliučiai naujokams, kurie ką tik pradėjo dirbti šioje srityje, gali prireikti pradinės pagalbos, kad jie suprastų pagrindus. Daugelis jų ima nuo 10 000 iki 20 000 rupijų. Jei kursų mokestis yra per didelis, vadinasi, kursai vykdomi siekiant uždirbti pinigų, o ne padėti studentams.

7) PATIKRINKITE INSTRUKTORIAUS PATIRTĮ:

Prieš užsirašydami į kursus patikrinkite SEO mokytojo profilį. Patikrinkite, kokie yra trenerio „Google” sėkmės rodikliai, kiek svetainių jis optimizavo? Paprašykite jų portfelio ir jų turimos ilgametės patirties. Pasiteiraukite, kas yra pramonės įtakingi asmenys, kuriuos jie seka.

8) AKLAI NETIKĖKITE AUKŠČIAUSIAS POZICIJAS „GOOGLE” UŽIMANČIOMIS SEO MOKYMŲ SVETAINĖMIS:

Yra centrų, kurie savo svetaines optimizuoja ir užima aukščiausias pozicijas „Google” paieškos sistemoje, užsakydami SEO paslaugas. Tačiau iš tikrųjų jie neteikia kokybiškų mokymų. Niekada aklai netikėkite aukščiausio reitingo svetainėmis. Patikrinkite jų veiklos rezultatus, svetainės turinį, mokinių sėkmės rodiklius. Nesusigundykite tuo, kuris siūlo ir kitus kursus, pavyzdžiui, „Java”, „C++”, programinės įrangos testavimą ir pan. Institutai, siūlantys visus kursus, kurių dalis yra SEO, tikrai negali duoti nieko gero studentams. Joks institutas negali tapti visų skirtingų sričių ekspertu.

Similar Posts

Parašykite komentarą