SEO optimizavimas

Daugelis mūsų skaitytojų prašė pasidalyti patarimais, kaip optimizuoti tinklaraščių įrašus SEO optimizavimui, kad jie galėtų gauti geresnes paieškos pozicijas.

Tinklaraščio turinį SEO optimizuoti geriausia tada, kai jį kuriate, tačiau visada galite grįžti ir patobulinti ir senus straipsnius.

Tinklaraščių SEO yra svarbus, nes jis padeda nuolat gauti daugiau lankytojų srautų į jūsų svetainę. Yra daug dalykų, kuriuos galite padaryti, kad optimizuotumėte tinklaraščio įrašus SEO.

Šiame straipsnyje pasidalysime geriausiais tinklaraščių SEO patarimais, kurie padės jums optimizuoti tinklaraščių įrašus SEO kaip profesionalui. Šiuos patarimus naudojame savo tinklaraščiuose, kurie sulaukia milijonų lankytojų iš paieškos sistemų.

 

Seo kas tai ?

SEO reiškia optimizavimą paieškos sistemoms – tai skaitmeninės rinkodaros strategija, kuria daugiausia dėmesio skiriama jūsų svetainės buvimui paieškos rezultatuose tokiose paieškos sistemose kaip „Google”. Kai suprasite, kaip veikia SEO, galėsite naudoti įvairias taktikas, kad padidintumėte savo matomumą (arba kiek aukštai užimate vietą) paieškos rezultatuose.

Kas yra seo?

Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) – tai menas ir mokslas, kaip pasiekti, kad puslapiai užimtų aukštesnę vietą paieškos sistemose, pvz., „Google”. Kadangi paieška yra vienas pagrindinių būdų, kaip žmonės atranda turinį internete, aukštesnė vieta paieškos sistemose gali padidinti svetainės lankomumą.

Seo optimizacija ?

SEO reiškia „optimizavimas paieškos sistemoms”. Paprastai tariant, tai reiškia, kad jūsų svetainė tobulinama siekiant padidinti jos matomumą, kai žmonės „Google”, „Bing” ir kitose paieškos sistemose ieško su jūsų verslu susijusių produktų ar SEO paslaugų.

Štai svarbiausi SEO žingsniai, kurių turite laikytis, kad jūsų svetainėje būtų tai, ko ieško paieškos sistemos.

 1. žingsnis: pasirinkite puikų domeno vardą.
 2. žingsnis: ištirkite tinkamus raktinius žodžius. …
 3. žingsnis: sukurkite turinį. …
 4. žingsnis: Optimizuokite kodą. …
 5. žingsnis: Techninė sąranka. …
 6. žingsnis: uždirbkite nuorodas. …
 7. veiksmas: Dalykai, kuriuos reikia patikrinti po paleidimo.

SEO blogui

Suplanuokite savo turinį naudodami tinkamus raktažodžių tyrimus

Daugelis pradedančiųjų tiesiog geriausiais spėjimais rašo temomis, kurios, jų manymu, domintų naudotojus.

Nereikia pasikliauti aklais spėjimais, ypač kai galite atlikti raktinių žodžių tyrimą ir tiksliai sužinoti, ko ieško jūsų naudotojai.

Raktinių žodžių tyrimas – tai metodas, kurį naudoja turinio kūrėjai ir SEO ekspertai. Jis padeda atrasti temas, kuriomis domisi jūsų naudotojai, remiantis paieškos sistemos duomenimis.

Planuokite turinį naudodamiesi raktažodžių tyrimu

Tuomet šiuos raktažodžius galite naudoti planuodami turinio strategiją. Taip užtikrinsite, kad rašysite temomis, kurių žmonės iš tikrųjų ieško, ir tai puikus būdas rasti naujų tinklaraščio įrašų idėjų.

Rekomenduojame naudoti raktažodžių tyrimo įrankius, pavyzdžiui, SEMRush. Jos siūlo išsamius raktažodžių duomenis, konkurencijos analizę, raktažodžių pozicijų stebėjimą ir daugybę kitų naudingų funkcijų.

Jei naudojatės „SEMRush”, norėtumėte išbandyti jų įrankį „SEO Writing Assistant”. Jis padeda atrasti LSI ir susijusius raktažodžius, skaitomumą, kalbos toną ir vidutinį straipsnio ilgį.

Išsamias instrukcijas rasite mūsų straipsnyje apie tai, kaip atlikti tinklaraščio įrašų raktinių žodžių tyrimą.

 Raskite semantinius raktažodžius savo pagrindiniam raktažodžiui


Atlikus raktinių žodžių tyrimą ir atradus raktinių žodžių idėjų, metas pasirinkti vieną, kuris turi didžiausią paieškos apimtį ir mažą konkurenciją.

Tai bus jūsų tikslinis raktažodis. Tai yra paieškos frazė, kurios jūsų naudotojai greičiausiai ieškos.

Jei naudojate „All in One SEO” įskiepį, tikslinį raktažodį galite nustatyti straipsnio SEO nustatymuose. Tai leistų pamatyti, kaip efektyviai jį panaudojote savo straipsnyje.

Fokuso raktažodžio nustatymas programoje „All in One SEO

Toliau reikia išsiaiškinti Latentinio semantinio indeksavimo (LSI) raktažodžius. Tai paieškos, susijusios su jūsų fokusuojamu raktažodžiu.

Paprasčiausias būdas juos rasti – tiesiog į „Google” paieškos sistemą įveskite savo fokusuojamąjį raktažodį ir slinkite žemyn iki rezultatų apačios. Ten juos rasite išvardytus kaip „susijusias paieškas”.

Susiję raktažodžiai

Turite įtraukti kuo daugiau šių raktažodžių į savo turinį, kad naudotojams pateiktumėte kuo išsamesnį turinį.

Labai svarbu, kad nebandytumėte jų į turinį įterpti. Vartotojams tai atrodytų keistai, o paieškos sistemos gana gerai atpažįsta raktažodžių perpildymą.

Parašykite veiksmingą tinklaraščio įrašo antraštę

Jūsų tinklaraščio įrašo pavadinimas yra labai svarbus paieškos pozicijoms.

Geras tinklaraščio įrašo pavadinimas padaro jūsų straipsnį tinkamesnį paieškos užklausai. Dar svarbiau, kad jis motyvuoja naudotojus iš tikrųjų spustelėti jūsų straipsnį, kai jie jį mato paieškos rezultatuose.

Tinklaraščio įrašo pavadinimą galite padaryti tinkamesnį SEO, jei pavadinime naudosite pagrindinį raktažodį.

seo reklama ?

SEO reklamos pradžia

 1. Atlikite tyrimą.
 2. Sukurkite turtą.
 3. „Bing” arba „Google”.
 4. Sužinokite, ką daro konkurentai.
 5. Atlikite daugiau raktinių žodžių tyrimų.
 6. Prognozuokite išlaidas ir paspaudimus.
 7. Sukurkite savo turtą.
 8. Sukurkite paspaudimų sulaukiančius skelbimus.

Optimizavimas

Optimizavimas apibrėžiamas kaip „procesas, kuriuo siekiama užtikrinti, kad apšvitos tikimybė ir dydis bei apšvitą patiriančių asmenų skaičius būtų kuo mažesni (ALARA), atsižvelgiant į ekonominius, socialinius ir aplinkos veiksnius” (TATENA, 2014).

 

Kas yra google ?

„Googolis” – matematikos terminas, kurį pavadino matematiko Edvardo Kasnerio sūnėnas Miltonas Sirotta. Jis reiškia 10, padidintą iki 100 galybės, arba 1, po kurio eina 100 nulių. … Taigi, „Google” yra termino „Googol”, reiškiančio beveik nesuvokiamo dydžio skaičių, žodžių žaismas.

Google seo ?

SEO reiškia optimizavimą paieškos sistemoms arba interneto svetainės optimizavimo procesą, kad ją būtų lengva rasti tokiose paieškos sistemose kaip „Google”.

 

Nemokamos svetaines

Čia pateikiami geriausi nemokami svetainių kūrėjai:

 • Wix – geriausias universalus svetainių kūrėjas.
 • Weebly – idealiai tinka mažoms įmonėms.
 • SITE123 – puiki dizaino pagalba.
 • Strikingly – sukurta paprastoms svetainėms.
 • WordPress – puikiai tinka tinklaraščiams.
 • Jimdo – mažų internetinių parduotuvių kūrėjas.
 • SimpleSite – puikus mobilusis redaktorius.

Similar Posts

Parašykite komentarą