SEO Straipsnių rašymo paslaugos

SEO tekstų rašymas (turinio rašymas) yra kiekvienos sėkmingos paieškos sistemos optimizavimo kampanijos esmė. Padidinkite srautą į savo tinklaraštį, el. Prekybos parduotuvę, naujienų svetainę ar paslaugų puslapius naudodami mūsų seo straipsnius.

Užsisakyk Straipsnį dabar!

Darbų pavyzdžiai

.

test1
inkaeriukai1
led9riukai1

Paslaugos

Mūsų SEO tekstų rašymo procesas

Mūsų SEO tekstų rašymas apima temų tyrimą ir pasirinkimą,  turinio analizavimą, pažangaus turinio metmenų sukūrimą ir galutinio pateikiamo turinio rašymą. Kiekviena iš šių paslaugų taip pat yra nepriklausoma.

SEO tekstų etapai

Straipsnio kūrimo etapai:

icon-1-1.png

Raktažodžių analizė

icon-1-2.png

Potemių sudarymas

icon-1-3.png

Vaizdo elementų integravimas

icon-4.png

Elektroninėms Parduotuvėms

Kai ieškote produkto internete, paieškos sistemos reitingavimo puslapio (SERP) viršuje rodomos parduotuvės yra ten, nes jos yra geriau optimizuotos pagal jūsų tikslinę paiešką nei kiti puslapiai. Mūsų SEO tekstų rašymo paslaugos apima kiekvieno produkto aprašymo rašymą, kuris padės papildyti jūsų el. Prekybos produktų puslapius.


Skaityti daugiau

icon-4.png

Privalumai

Mūsų SEO tekstai yra šimtų tinklaraščio įrašų esmė. Kartu su nuorodų kūrimo paslaugomis ir vietoje esančia SEO, per trumpesnį laiką, nei kada nors manėte, pavyks dešimtis tūkstančių savo tinklaraščio lankytojų.


Skaityti daugiau

icon-4.png

Kokybė

Nesvarbu, kokio tipo verslas esate, mūsų komanda turi profesionalios patirties i. Mūsų tikslas – tapti patikimu jūsų įmonės turinio plėtotoju visais lygmenimis.


Skaityti daugiau

1 veiksmas: tyrimas ir temos pasirinkimas

Jei jau pasirinkote temą : atliksime keletą pasirinktos temos raktažodžių tyrimų, kad įsitikintume, jog ji turi geras pozicijas ir gali generuoti srautą.
Jei dar nepasirinkote temos: bendradarbiausite su mūsų SEO analitiku, kad nustatytumėte temas, susijusias su jūsų prekės ženklu. Jūsų SEO turinio temos pasirinkimas bus subalansuotas atsižvelgiant į tai, ar sunku nustatyti reitingą pagal tam tikrą temą, kiek tos temos ieškoma. Už temos pasirinkimą nėra jokio papildomo mokesčio. 

2 žingsnis: SEO turinio struktūros kūrimas

Sukuriame paieškos sistemoms optimizuotą turinio planą. Raktažodžių analizės tyrime surinktą informaciją naudosime kurdami  turinio planą, kuriame labai išsamiai aprašoma, kaip straipsnis turėtų būti parašytas, kad maksimaliai išnaudotumėte raktažodžių galimybes.

3 žingsnis: SEO Vaizdo elementai

Turinyje optimizuojame vaizdo įrašos, pasiūlome, kokius vaizdus ar video naudoti.

[contact-form-7 id=”941″ title=”Be pavadinimo”]

Telefono numeris: +370 67022892