Skaitmeninės ir socialinės rinkodaros konferencija „Šiaurės Amerika internete“

Su 12 metų istorija suburti pasaulinę skaitmeninės marketingo bendruomenę spręsti iššūkius, kuriuos kelia skaitmeninė ateitis.

Pristatymas 2 dienos apie aukščiausio lygio strateginis turinys ir skaitmeninės marketingo įžvalgos, tinklų kūrimasir pirmaujančių pasaulinių prekės ženklų diskusija neprilygstamoje scenoje – Niujorke!

Tyrinėkite naujausias skaitmeninės marketingo tendencijas ir strategijas ir pateikite Skaitmeninės marketingo technologijos, virtuali realybė, dirbtinis intelektas, įtakojančių asmenų marketingas, UX, CX, el. Prekyba, turinio marketingas, duomenys, analizė, ir Mobilusis, šios konferencijos nereikia praleisti.

#DMWF Šiaurės Amerika tuo didžiuojasi pasaulinio prekės ženklo kolonėlių rinkinys ir naujausi pavyzdžiai ir atvejų analizė specialiuose konferencijų takeliuose.

Darbotvarkėje daugiausia dėmesio bus skiriama remdamas marketingo specialistus spręsti iššūkius, su kuriais jie susiduria įkvėpti ir dalinkis praktiniai patarimai padėti planuoti, įgyvendinti ir vykdyti naujų strategijų, darančių įtaką jų kampanijoms ateityje.

Parašykite komentarą