SEO Straipsnių rašymo paslaugos

SEO tekstų rašymas (turinio rašymas) yra kiekvienos sėkmingos paieškos sistemos optimizavimo kampanijos esmė.

Padidinkite srautą į savo tinklaraštį, el. Prekybos parduotuvę, naujienų svetainę ar paslaugų puslapius naudodami mūsų seo straipsnius. Tekstu pavyzdžius glaite rasti čia.

Daugiau bendrai apie SEO paslaugas galite rasti čia.

SEO Straipsnių Kainos

Pradinis

12€

Raktažodžių analizė

Struktūros sudarymas

SEO standartas

300+ Žodžių


Užsisakyti

Medium (populiariausias)

€20

Raktažodžių analizė

Struktūros sudarymas

Vaizdo elementai

SEO standartas

Potemių sudarymas h2,h3,h4

Alt tekstas

500+ Žodžių


Užsisakyti

Elite Planas

€30

Raktažodžių analizė

Struktūros sudarymas

Vaizdo elementai

Potemių sudarymas h2,h3,h4

Alt tekstas

Vidinės nuorodos

1000 Žodžių


Užsisakyti

Jei užsakote virš 20 straipsnių medium arba Elite plano – nemokamai galėsiu talpinti į jūsų svetainę.


Kontaktai

SEO straipsnių pavyzdžiai

inkaeriukai1
led9riukai1
test1

Rašymo etapai

1 žingsnis: tyrimas ir temos pasirinkimas

Jei jau pasirinkote temą : atliksime keletą pasirinktos temos raktažodžių tyrimų, kad įsitikintume, jog ji turi geras pozicijas ir gali generuoti srautą.

Jei dar nepasirinkote temos: bendradarbiausite su mūsų SEO analitiku, kad nustatytumėte temas, susijusias su jūsų prekės ženklu. Jūsų SEO turinio temos pasirinkimas bus subalansuotas atsižvelgiant į tai, ar sunku nustatyti reitingą pagal tam tikrą temą, kiek tos temos ieškoma. Už temos pasirinkimą nėra jokio papildomo mokesčio. 

2 žingsnis: SEO turinio struktūros kūrimas

Sukuriame paieškos sistemoms optimizuotą turinio planą. Raktažodžių analizės tyrime surinktą informaciją naudosime kurdami  turinio planą, kuriame labai išsamiai aprašoma, kaip straipsnis turėtų būti parašytas, kad maksimaliai išnaudotumėte raktažodžių galimybes.

3 žingsnis: SEO Vaizdo elementai

Turinyje optimizuojame vaizdo įrašos, pasiūlome, kokius vaizdus ar video medžiagas naudoti

Kokybiško turinio svarba verslui

  • Klientų įtraukimas

Vienas iš svarbiausių veiksnių SEO versle yra tai, kad turinys turėtų pritraukti tikslinę auditoriją.

  • Didesnis pardavimų skaičius

Turinys gali paskatinti klientą pirkti produktą ar paslaugą. Aukštos kokybės turinys tikslinei auditorijai suteiks pakankamai informacijos, kad būtų galima priimti pirkimo sprendimą.

  • Paieškos sistemos optimizavimas
  •  

SEO turinio rašymas, padidins verslo matomumą internetinėje platformoje. Tai privers tikslinę auditoriją pasitikėti jūsų prekės ženklu. Geros kokybės svetainės turinys užtikrins, kad verslas užims aukštesnę vietą paieškos sistemose.

Galiu parašyti SEO straipsnius.500+ žodžių – 20 Eur. Į kainą įeina:1. Raktinių žodžių analizė (Optimizuojama į paieškomus žodžius)2. Parašymas pagal SEO standartus 3. Vidinės nuorodos ( Tokį variantą daro tik retas rašytojas, galėčiau paaiškinti detaliau)4. Potemių sudarymas h2,h3,h4 ( Svarbu pagal SEO standartus)5. 1-2 grafiniai elementai su alt tekstu ( Esu pirmoje vietoj Google pagal paiešką „alt tekstas” )  Jei užsakote virš 20 straipsnių nemokamai galėsiu talpinti į jūsų svetainę. Kaip aš rašau straipsnius čia https://kasyraseo.lt/straipsnio-rasymas/Mano pavyzdžiai https://paslaugos.lt/tomas-valiunas-tt723Laukiu atsakymo 🙂Paslaugos.lt