Tinklapio kurimas

Tinklapiu kurimas

Interneto svetainių kūrimas – tai darbas, susijęs su interneto svetainės kūrimu internete (pasauliniame tinkle) arba intranete (privačiame tinkle). … Tarp žiniatinklio specialistų „žiniatinklio kūrimas” paprastai reiškia pagrindinius su dizainu nesusijusius žiniatinklio svetainių kūrimo aspektus: žymėjimo ir kodavimo rašymą.

Internetinio puslapio kurimas kaina

Sukurti svetainę patiems yra pigiausias variantas. Kaina gali svyruoti nuo 100 iki 3000 JAV dolerių ar daugiau. Paprastos tinklavietės dizainas pagal užsakymą iš agentūros gali kainuoti nuo 15 000 iki 30 000 JAV dolerių, o didesnės ir sudėtingesnės tinklavietės kainuos nuo 40 000 iki 75 000 JAV dolerių ir daugiau.

Svetainiu kurimo programos

Žiniatinklio kūrėjai kodui rašyti taip pat naudoja teksto redaktorių, pavyzdžiui, „Atom”, „Sublime” arba „Visual Studio Code”, žiniatinklio naršyklę, pavyzdžiui, „Chrome” arba „Firefox”, ir itin svarbų įrankį: „Git”!

Svetainiu kurimas

Interneto svetainių kūrimas – tai darbas, susijęs su interneto svetainės kūrimu internete (pasauliniame tinkle) arba intranete (privačiame tinkle). … Tarp žiniatinklio specialistų „žiniatinklio kūrimas” paprastai reiškia pagrindinius su dizainu nesusijusius žiniatinklio svetainių kūrimo aspektus: žymėjimo ir kodavimo rašymą.

Internetinio puslapio kurimas

 

  • Sužinokite pagrindinius dalykus. Kiekvienas žiniatinklio kūrėjas turi išmanyti HTML, CSS ir „JavaScript” pagrindus. …
  • Gilinkitės giliau. Kai jaučiatės patogiai įvaldę HTML ir CSS, metas gilintis. …
  • Pasirinkite karkasus. Dabar metas apžvelgti kai kuriuos karkasus. …
  • Galinės dalies planai. Visapusiškas (angl. Fullstack).

Svetaines kurimas kaina

Tyrimų duomenimis, vidutinė svetainės kūrimo kaina dažnai svyruoja nuo 1 000 JAV dolerių (mažos įmonės svetainė) iki 95 000 JAV dolerių ir daugiau (sudėtinga užsakomoji svetainė). Remiantis minėtais duomenimis, akivaizdu, kad galutinei svetainės kūrimo kainai įtakos turi įvairūs veiksniai.

Nemokamas svetaines kurimas

  1. Užsiregistruokite nemokamoje svetainių kūrimo programoje. Pasirinkite, kokią svetainę norite sukurti.
  2. Pritaikykite šabloną arba užsisakykite jums sukurtą svetainę. Pasirinkite pradinį tašką.
  3. Vilkite ir nuleiskite 100 dizaino funkcijų. …
  4. Pasiruoškite verslui. …
  5. Paskelbkite svetainę ir pradėkite veikti. …
  6. Skatinkite srautą į savo svetainę.

Žingsnis Nr. 1: pasirinkite savo svetainės platformą

Norėdami sukurti svetainę, pirmiausia turite nuspręsti, kokią platformą naudosite.

Ką turiu omenyje sakydamas „platforma”?

2005 m., kai pradėjau kurti svetaines, dauguma svetainių buvo kuriamos naudojant HTML (kodą), CSS ir PHP. Kiekvienai iš jų išmokti reikėjo daug laiko ir buvo sunku įvaldyti.

Todėl dauguma žmonių vis dar mano, kad sukurti svetainę nuo nulio yra sudėtinga arba kad reikia turėti daug kodavimo ir dizaino įgūdžių, tačiau tai jau nebėra tiesa.

2021 m. turinio valdymo sistemos (TVS), tokios kaip „WordPress”, padarė svetainės kūrimą prieinamą kiekvienam.

Paprastai tariant, TVS (arba svetainių kūrimo platforma) – tai patogi platforma, skirta kurti svetaines ir valdyti savo interneto turinį, užuot kūrus svetainę nuo nulio naudojant HTML, PHP ir kitas kodavimo kalbas.

Populiariausios svetainių kūrimo platformos 2021 m.
Kad geriau suprasčiau, kurios turinio valdymo sistemos yra populiariausios, iš „W3 Techs” ir „BuiltWith” ištraukiau keletą naujausių statistinių duomenų.

Tiesiog pažvelkite į toliau pateiktą grafiką:

TVS populiarumo duomenys: BuiltWith

Kaip matote, beveik pusė interneto svetainių veikia „WordPress” svetainės platformoje.

Tačiau kodėl ji yra geresnis pasirinkimas nei kitos?

Kodėl verta rinktis „WordPress”, o ne svetainių kūrėjus?
1. Ji NEMOKAMA (jokių periodinių prenumeratų, atvirasis kodas)
Skirtingai nei svetainių kūrėjai ar žiniatinklio dizaino programinė įranga, „WordPress” atsisiuntimas, įdiegimas ar naudojimas nekainuoja nė cento. Jį sukūrė žiniatinklio kūrėjai, be to, yra didelė kūrėjų bendruomenė, sukūrusi gražių nemokamų temų ir šablonų, todėl lengva greitai pradėti dirbti.

2. Ją galima labai lengvai pritaikyti ir patogiai naudoti
Jei mokate naudotis „Google” dokumentais, jau žinote, kaip pridėti savo turinį. WordPress galima lengvai išplėsti nemokamais priedais, kad būtų galima tvarkyti beveik bet kokią svetainę, kokią tik galite įsivaizduoti – nuo smulkaus verslo svetainių iki el. parduotuvių. Naudodami „WordPress” „įskiepius” galėsite pridėti kontaktų formų, prenumeratos formų, paveikslėlių galerijų, parduotuvių ir t. t. savo svetainei. Ir visa tai gana paprasta.

3. Jūsų svetainė bus „reaguojanti”. Tai reiškia, kad ji veiks ir išmaniuosiuose telefonuose bei planšetiniuose kompiuteriuose.
Sukurta svetainė iš karto bus „responsive”, puikiai atrodys kiekviename mobiliajame įrenginyje, išmaniajame telefone ir planšetiniame kompiuteryje. Tam nereikia samdyti žiniatinklio kūrėjo.

4. Galimybė gauti bendruomenės pagalbą
Kadangi platforma naudojasi tiek daug žmonių (žiniatinklio svetainių valdytojų, smulkiojo verslo savininkų, tinklaraštininkų), prireikus lengva rasti greitą pagalbą. Iš čia galite gauti nemokamą pagalbą arba pasamdyti tūkstančius „WordPress” kūrėjų.

Tiesą sakant, aš taip pat sukūriau svetainę WebsiteSetup.org naudodamasis „WordPress”. Toliau pateikiami mano pagrindinio puslapio ir „tinklaraščio” puslapio pavyzdžiai:

WebsiteSetup” tinklalapio puslapisWebsiteSetup” tinklalapio puslapis

WebsiteSetup tinklaraščio puslapisWebsiteSetup tinklaraščio puslapis

Ar yra kokių nors gerų WordPress alternatyvų?
Yra keletas.

Tačiau aš vis tiek naudočiau „WordPress”.

Wix yra lengvai naudojama svetainių kūrimo programa su paprasta vilkimo ir nuleidimo sąsaja, tačiau ji kainuoja brangiau, netinka didesnėms svetainėms ir iš jos neįmanoma perkelti svetainės, jei iškiltų poreikis.
Squarespace yra labai estetiška svetainių kūrimo priemonė, kuri leidžia lengvai kurti gražias svetaines, tačiau ji kainuoja brangiau per mėnesį ir neturi funkcijos perkelti svetainę iš jos.
Drupal yra galinga platforma, populiari tarp patyrusių programuotojų ir žiniatinklio svetainių kūrėjų, tačiau ji pasižymi dideliu mokymosi krūviu, todėl nėra geriausias pasirinkimas pradedantiesiems.
Joomla yra beveik tokia pati kaip WordPress ir yra geras įrankis svetainėms kurti, tačiau reikia bent jau elementaraus supratimo, kaip rašyti kodą, kad viskas veiktų taip, kaip norite.
Jei norite daugiau informacijos, parengiau išsamų „WordPress”, „Joomla” ir „Drupal” palyginimą.

Similar Posts

Parašykite komentarą