Tinklo rinkodara versle: išsamus vadovas

Ar norite tapti savo viršininku, dirbti lanksčiai ir užsidirbti pinigų? Žinoma, jūs darote. Vienas iš būdų patekti į šį savo profesinio gyvenimo etapą yra tinklo marketingas.

Jei girdėjote apie Mary Kay, „Avon“ ar „Tupperware“, girdėjote apie tinklo rinkodarą. Šie namų vardai yra visi tokio tipo verslo pavyzdžiai, kurie gali puikiai tikti turintiems verslumą. Bet kas tiksliai yra tinklo marketingas ir kaip ji veikia? Atėjo laikas sužinoti, kaip jūs galite pasinaudoti visais verslo savininko pranašumais be jokio galvos skausmo ir rizikos lygio.

Kas yra tinklo marketingas?

Tinklo marketingas versle yra modelis, kuris priklauso nuo produkto ar paslaugos pardavimo asmeniui. Tai apima žmonių, kurie dirba kartu, pristatydami produkto žinią įvairiausiems potencialiems klientams, komandą. Šių komandų vadovams kompensuojama už produktus, kuriuos jie parduoda, taip pat už produktus, kuriuos parduoda jų komandos nariai.

Tai taip pat žinoma kaip daugiapakopė marketingas, nukreipimo marketingas ir tiesioginė vartotojų marketingas. Nesvarbu, kaip jūs tai vadinsite, tai yra verslas, kuriame geriausi verslininkai gali pasisekti ir netgi rasti tikrąją savo dovaną.

Kaip veikia tinklo marketingas?

Tinklo marketingo verslą pradėsite užsiregistruodami patikimoje įmonėje – vieni iš populiariausių šiandien yra „Scentsy“, „Younique Cosmetics“ ir „Young Living Essential Oils“. Paprastai gausite „pradžios rinkinį“ su reklamine medžiaga, reikmenimis ir kitais elementais, kurių jums reikės norint pradėti. Iš pradžių dirbsi po rėmėju, kuris gali parodyti tau virves, suteikti išsilavinimą ir patarti apie industriją. Kai žinosite viską apie savo produktą, būsite pasirengę pradėti pardavinėti.

Dauguma tinklo marketingo versle vyksta akis į akį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai kalbėtis su žmonėmis! Tegul jūsų aistra spindi ir naudokite savo bendravimo įgūdžius kurti ryšį ir paskatinti žmones domėtis jūsų produktu. Štai kur atsiranda tinklo dalis: kai ką nors užregistruojate, jie tampa jūsų komandos dalimi. Uždirbate komisinius už jų pardavimą ir visų žmonių pardavimą jie užsiregistruoti – ir taip toliau. Kuo daugiau aistringų žmonių galite rasti, tuo geriau.

Tinklo marketingo privalumai ir trūkumai

Vienas iš geriausių tinklo marketingo pranašumų yra tas, kad jausitės savo viršininku – neprisiimdami atsakomybės už savo įmonės steigimą. Paprastai galėsite dirbti ne savo namuose ir laisvai praleisti laiką, suteikdami jums lankstumą, kurį mėgsta daugelis verslininkų, nerizikuodami. Kitas privalumas yra tai, kad įgysite įgūdžių, kuriuos galėsite panaudoti bet kokiose ateityje kuriant momentinius ryšius su kitais, įtikinamai pristatydami pranešimus, ugdydami komandą ir jai vadovaudami bei veiksmingai stebėdami.

Tinklo marketingo trūkumai yra panašūs į bet kurio pardavimo verslo trūkumus: tam prireiks laiko kurti savo versląir daugelis žmonių jums pasakys „ne“, prieš pradėdami girdėti „taip“. Konkurencija gali būti nuožmi, todėl visada turite žengti žingsnį į priekį. Niekada nepamiršk, kad esi vis dar verslininkas, nors esate tinklo marketingo verslo dalis. Privalote stiprinti atsparumą, kurti savo prekės ženklą, rinktis save ir diegti naujoves – taip pat, kaip darytumėte, jei pradėtumėte tradicinį verslą.

Kaip pasisekti tinklo rinkodaroje

Dabar, kai žinote, kas yra marketingas tinkle, laikas pradėti. Sėkmingas tinklo marketingo verslas neturi būti daug laiko reikalaujantis ar sudėtingas. Tu gali sukurti proveržį atlikdami kelis paprastus veiksmus – pakeiskite savo istoriją, pakeiskite strategiją ir visa kita bus atlikta.

1 žingsnis. Suraskite savo aistrą

Pasak Tony, tinklo marketingas yra „tinkamos įmonės pasirinkimas ir supratimas, kad esate vertės kūrėjas. Ką jums labiausiai patinka, jūs darysite daugiausiai “.

Jūsų meilė ir aistra produktui ar paslaugai skatina jus tinkamai pasakok jos istorijąir taip kuriate vertę. Apsvarstykite, kokie produktai praeityje pagerino jūsų gyvenimą ir apie ką norite sužinoti daugiau. Ar tai papildai? Namų dekoras? Kosmetika? Kai pasirinksite tai, kuo labai domitės, ta aistra sužibės.

Pasirinkus ką nors, kas jums patinka, yra dar viena nauda: daugiau pardavimų. Šiandieninis vartotojas yra bombarduojamas marketingas, prekės ženklu ir reklama. Jie yra labai budrūs ir žino, kada yra „parduodami“. Jei tai darote tik dėl pinigų, jie tai iškart pajus ir atitinkamai reaguos. Geriausi tinklo marketingo verslininkai sugalvoja, kaip sujungti savo tikrąją aistrą su sugebėjimu užsidirbti pinigų. Kas yra sėkmingiausia tinklo marketingas? Tai jūsų galimybė padaryti skirtumą pasaulyje – ir užsidirbk pinigų, kai tuo užsiimi.

žmonių tinklo marketingas

2 žingsnis: Pasirinkite tinkamą įmonę

Aistra yra pats svarbiausias sėkmingos marketingo tinkle elementas – taip pat svarbu pasirinkti tinkamą jūsų aistrą atitinkančią įmonę. Turėsite atidžiai ištirti, kur rasite verslą, kurio žinutė, istorija ir produktai ar paslaugos užfiksuoja jūsų įvaizdį ir sukelia norą prisijungti prie jų gretų. Jūsų pasirinktas tinklo marketingo verslas taip pat turi turėti šiuos bruožus:

Veikia mažiausiai penkerius metus:

Penkiasdešimt procentų įmonių žlunga per pirmuosius metus, o 80% žlunga per penkerius metus. Užsiregistruoti versle, kurio durys nebuvo atidarytos bent jau tiek laiko, yra papildoma rizika.

Nuolatinis pinigų srautas:

Tinklo marketingo įmonės, neturinčios ko slėpti, atskleidžia savo finansines ataskaitas. Skirkite laiko perskaityti pareiškimus ir įsitikinkite, kad verslas yra gerai kapitalizuotas.

tekėti

klientų bazę

Profesinis tobulėjimas:

Įsitikinkite, kad verslas teikia jums reikalingą instruktavimą, technologijas ir palaikymą bei nusiųs jus į visas konferencijas ir susitikimus, reikalingus jūsų mokymui tobulinti.

Įkurta klientų bazė:

Prisijunkite prie jau įsteigtos įmonės siautėjantis gerbėjų klientus. Esama klientų bazė leidžia tinklo marketingo verslui prireikus perjungti pavaras.

3 žingsnis. Įdėkite savo išteklius į darbą

Tinklo marketingo sėkmė labai priklauso nuo to, kiek išteklių galite išnaudoti. Pradėkite atrasti, kaip galite svertas dalykai, kuriuos jau turite – ryšiai, išsilavinimas ir pasiekimai – į verslo sėkmę. Galbūt jau turite dešimtis santykių, kuriuos galite išnaudoti, kad išplėtotumėte savo tinklą.

Svarstydami galimybę kreiptis į šiuos žmones, nepamirškite, kad savo produktu ar paslauga norite suteikti daugiau vertės jų gyvenimui. Neskambinkite visiems savo telefonų knygoje tik todėl, kad galite. Atminkite, kad gyvenimo paslaptis yra dovanojimas. Tie, kurie klesti tinklo rinkodaroje, supranta, kad tai nėra susiję su pardavimu, o naudojimusi galimybe ugdyti gausos mąstyseną ir pagerinti kitų gyvenimą.

pelno dalijimosi planas

4 žingsnis: valdykite savo mąstyseną

Tinklo rinkodaroje jūsų mintys apie save yra daug svarbesnės nei taktika. Galbūt turite daug strategijų, kurias galite pritaikyti, bet jei nesate teisingo mąstymo, negalėsite vykdyti …

Parašykite komentarą