Turinio valdymo sistemos

Svarstote, kokią TVS platformą naudoti svetainei kurti?

TVS (turinio valdymo sistema) platforma leidžia lengvai sukurti svetainę nesuprantant jokio kodo (bent jau daugumoje jų). Yra daugybė TVS galimybių, todėl jums gali būti sunku išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią TVS.

Šiame straipsnyje paaiškinsime, kodėl taip svarbu pasirinkti tinkamą TVS platformą savo svetainei. Taip pat pasidalysime geriausių TVS platformų pasirinkimais ir pateiksime jų palyginimą.

Kas yra TVS platforma?

TVS platforma (turinio valdymo sistemos platforma) – tai programinė įranga, leidžianti lengvai valdyti turinį ir kurti svetainę.

Paprastai tinklalapiai rašomi HTML, JavaScript ir CSS programavimo kalbomis. Jei svetainę kurtumėte be TVS platformos, tektų mokytis šių kalbų ir rašyti daug kodo.

TVS platformos išsprendžia šią problemą, nes leidžia kurti svetainę nerašant kodo ir nemokant programavimo.

Žinoma, nebent ieškote programuotojams patogios TVS, o tai reiškia, kad jau mokate programuoti.

TVS

Turinio valdymo sistema (TVS) – tai programa, naudojama žiniatinklio turiniui valdyti, leidžianti keliems dalyviams kurti, redaguoti ir skelbti. Turinys TVS paprastai saugomas duomenų bazėje ir rodomas pateikimo sluoksnyje pagal šablonų rinkinį.

Word turinio kurimas

Padėkite žymeklį ten, kur norite pridėti turinio lentelę. Eikite į Nuorodos > Turinys. ir pasirinkite automatinį stilių. Jei dokumente padarysite pakeitimų, kurie turi įtakos turiniui, atnaujinkite turinį dešiniuoju pelės klavišu spustelėdami turinį ir pasirinkdami Atnaujinti lauką.

Blogo kurimas

Šį žiniatinklio kūrimo tinklaraštį tvarko programuotojų bendruomenė, pasiryžusi sukaupti nemokamo turinio biblioteką, kuri padėtų programuotojams visame pasaulyje. Jų reguliariai atnaujinamame tinklaraštyje pateikiama daugybė straipsnių apie „JavaScript”, HTML ir CSS.

Kaip pasirinkti geriausią TVS platformą savo svetainei

Yra daugybė skirtingų TVS platformų, tad kurią turėtumėte pasirinkti? Prieš pereidami prie mūsų TVS platformų palyginimo, štai ko turėtumėte ieškoti geroje TVS.

Naudojimo paprastumas

Norite tokios TVS, kurioje būtų lengva kurti ir redaguoti turinį. Dažnai tai reiškia, kad ji turi „drag and drop” sąsają, todėl puslapiuose galite pridėti įvairių elementų.

Turėtų būti paprasta ir greita atlikti svetainės turinio pakeitimus jį paskelbus.

Dizaino parinktys

TVS programinė įranga turėtų pasiūlyti daugybę svetainių dizaino šablonų, iš kurių galėtumėte rinktis. Ji taip pat turėtų leisti lengvai pritaikyti šiuos dizainus pagal savo poreikius (geriausia – nerašant kodo).

Duomenų perkeliamumas

Puikioje TVS platformoje turėtų būti įrankių, kad galėtumėte lengvai eksportuoti duomenis ir perkelti juos kitur.

Pavyzdžiui, vėliau galite nuspręsti pasirinkti kitą platformą arba kitą prieglobos bendrovę. Duomenų perkeliamumas leidžia jums lengviau ir laisviau persikelti.

Praplėtimai ir priedai

Ne visos svetainės yra vienodos. Todėl neįmanoma, kad bet kurioje TVS platformoje būtų įdiegtos visos funkcijos, kurios atitiktų kiekvienos svetainės reikalavimus.

Šią problemą išsprendžia plėtiniai ir priedai. Tai atskira programinė įranga, kurią galite tiesiog įdiegti į savo TVS programinę įrangą, kad prireikus išplėstumėte jos funkcijas ir pridėtumėte naujų. Galvokite apie juos kaip apie TVS platformos programas.

Pagalbos ir palaikymo galimybės

Nors TVS platformų tikslas – kuo paprasčiau sukurti svetainę, vis tiek gali kilti klausimų. Sužinokite, kokią pagalbą ir palaikymą galima gauti, jei užstrigtumėte.

Kai kurie TVS paslaugų teikėjai turi tik keletą dažniausiai užduodamų klausimų ir klientų aptarnavimo komandą, kuri reaguoja labai lėtai. Kitos turės didelę palaikančią bendruomenę, kuri gali jums padėti bet kuriuo paros metu.

Kiek tai kainuoja?

Kai kurios TVS platformos yra visiškai nemokamos. Kitos ima mėnesinį mokestį. Net ir nemokamose TVS platformose dažnai reikės mokėti už trečiųjų šalių plėtinius, dizainą ir (arba) prieglobos paslaugas.

Prieš pasirinkdami TVS pasistenkite kuo daugiau sužinoti apie kainas, kad nepatirtumėte nemalonių staigmenų.

 

Similar Posts

Parašykite komentarą