Kas mes esame

Mes teikiame SEO paslaugas. Mes norime padėti jums pasiekti savo tikslus ir patenkinti jūsų, kaip įmonės, poreikius. tapti SERP Reitinge Nr. 1 norime užmegzti santykius su jumis ir pritaikyti mūsų paslaugas, kad jos atitiktų jūsų verslą. Reikia mūsų pagalbos rašykite į kontaktus.

Mūsų SEO sprendimai padės pagerinti jūsų svetainės reitingą, patraukti potencialių klientų dėmesį ir savo ruožtu padidinti pardavimus. Dabar šis procesas gali skambėti paprastai, tačiau jis yra sudėtingesnis nei atrodo.

Apie mūsų SEO komandą

Mūsų komandą sudaro ekspertai, turintys didelę patirtį ir kvalifikaciją. Mes kruopščiai pasirinkome kiekvieną savo komandos narį ir subūrėme išmanančią, galingą komandą, turinčią aukščiausius įgūdžių rinkinius, reikalingus mūsų SEO paslaugų sprendimams įgyvendinti.

Mes turime ekspertų:

 • Skelbimų kampanijos
 • Skaitmeninis Marketingas
 • Turinio kūrimas
 • Nuorodų kūrimas

Kas yra optimizavimas paieškos sistemoms?

XXI amžiuje, kai žmonės ieško informacijos savo kasdieniame gyvenime, jie linkę ieškoti šios informacijos internete. Pavyzdžiui, kiekvieną dieną sistemoje „Google“ atliekama ir apdorojama daugiau nei 3 milijardai paieškų. Kai žmonės atlieka šias paieškas, jie paprastai nenuklysta pro pirmąjį rezultatų puslapį. Toje populiacijoje dauguma žiūrės tik į keletą pirmųjų išvardytų rezultatų. Jei esate įmonė, norinti pritraukti klientus, kurie ieško su jūsų verslu susijusios informacijos, kaip galite įsitikinti, kad jie jūsų svetainę randa pirmajame paieškos rezultatų puslapyje? Būtent čia reikia atlikti paieškos sistemų optimizavimą (SEO).

Mūsų SEO paslaugos reitinge Nr. 1 siekia pagerinti jūsų svetainės ir verslo matomumą. Matomumas internete lemia didesnį srautą į jūsų svetainę, o tai skatina pardavimą ar susidomėjimą. Štai kaip mūsų SEO paslaugos gali pagerinti jūsų verslą. Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kad mūsų paieškos sistemų optimizavimo paslaugos yra skirtos ilgalaikiam ir tvariam augimui. Daugelis kitų SEO paslaugų bendrovių naudos sparčiuosius klavišus čia ir ten, kad patektumėte į pirmą paieškos rezultatų puslapį, kad tas reitingas išnyktų taip pat greitai, kaip ir gavus „Google“ baudą. Mūsų SEO agentūra  palaipsniui siekia, kad jūsų įmonė ilgą laiką būtų aukštuose reitinguose.

Mūsų SEO paslaugos pagerins santykius su klientais ir padidins pelningumą.

Mūsų SEO paslaugos

Čia yra tik keletas skirtingų paslaugų ir metodų:

SEO interneto dizainas

Savo komandoje turime keletą asmenų, mokytų kurti interneto svetaines ir kurti svetaines. Mūsų SEO interneto dizaino paslaugomis siekiama sukurti patogias, greitas, mobiliesiems ir malonias peržiūrėti svetaines. Atminkite, kad jūsų svetainė dažnai yra pirmas dalykas, kurį mato klientas, tad kodėl gi nepabandžius didybės?

Apie web svetainės greitį, skaityti čia.

Optimizavimas vietoje

Mes įvertinsime jūsų svetainę atlikdami auditą. Iš šių rezultatų galėsime nustatyti geriausius metodus, reikalingus bet kokioms problemoms išspręsti. Mes padėsime jums pasirinkti naudingiausius raktinius žodžius – atliksime raktažodžių analizę, kurie  pritrauks naujų lankytojų.

Štai kelios papildomos taktikos, kurias naudojame optimizuodami svetainę:

 • SEO tekstų rašymas
 • Dizaino pakeitimas
 • Svetainės architektūra
 • Prekės ženklo stiprinimas
 • Meta žymėjimo tvarkymas
 • Išorinis SEO

Vienas iš didžiausių mūsų išorinio optimizavimo ne svetainėje komponentų yra tai, kas vadinama nuorodų kūrimu. Galite galvoti apie tokias nuorodas kaip keliai, kuriuos paieškos varikliai naudoja teikdami turinį ir atsakydami į paieškas. Paieškos sistemos tai daro naudodamos įvairius pažangius metodus, tokius kaip analizės ir algoritmai.

Šie metodai leidžia paieškos sistemoms išsiaiškinti, kaip skirtingi turinio elementai yra susiję vienas su kitu. Pateikdami svetaines su susietomis ir susijusiomis nuorodomis, galime padėti padidinti jūsų svetainės reitingą rezultatų puslapyje. Būdami kasyraSEO.lt  atsižvelgiame į jūsų nuorodų kūrimo procesus pagal jūsų specifinius poreikius.

Keletas kitų būdų, kaip naudojame optimizavimą ne svetainėje:

 • Socialinės žiniasklaidos rinkodara
 • Įtraukti infografinio pobūdžio dizainai
 • Nuorodos straipsniuose

Kaip ir viskas, kas nuolat keičiasi ir atnaujinama, paieškos sistemų optimizavimas yra nuolatinis procesas. Kadangi jis paprastai būna sklandus, labai svarbu išlaikyti ir netgi pritaikyti paieškos sistemos optimizavimą. Tai dar viena mūsų siūloma paslauga.

SEO agentūros sėkmės strategijos

Mes suprantame, kad norint išgyventi verslo pasaulyje; reikia turėti tvirtą žaidimą planą.Jūs turite mokėti išsiskirti iš konkurentų ir įgyti pranašumą prieš konkurentus.  mes naudojame įvairius strateginius metodus ir metodus, kad įsitikintume, jog jums pasiseks. Štai keletas mūsų strategijų:

Dėmesys detalėms

Mes esame įmonė, kuri viską daro tikslingai ir rūpestingai. Mūsų SEO ekspertų komanda didžiuojasi savo darbu ir niekada nepasitenkins neatsargumu ar aplaidžiu darbu.

Konkretumas yra pagrindinis

Specifika yra svarbu. Kai norite daryti įtaką kaip įmonė, turite turėti konkrečius tikslus ir uždavinius. Jei kažkas yra per daug bendro ir plataus pobūdžio, tai gali suklaidinti ar atgrasyti tikslinę auditoriją.

Mes tiriame savo klientus ir jų rinką; mes kuriame sprendimus, kurie atitiks jūsų individualius poreikius.

Privalumai dirbant su mumis

Ilgalaikės reklaminės paslaugos ir internetinė rinkodara

Stengsimės kurti ir reklamuoti jūsų verslą, jo idealus ir reputaciją. Pradėję dirbti su mumis, bėgant laikui matysite savo įmonės augimą.

Įperkamumas

Tai bene didžiausias klausimas, su kuriuo susiduria dilemos, kai verslo savininkai nusprendžia ieškoti būdų, kaip patobulėti. Kiek tai kainuos? Gerai, jūsų laimei, siūlome  keletą pigiausių SEO paslaugų paketų rinkoje.

Klientų išlaikymas

Turime aukštą klientų išlaikymo lygį. Klientai, kurie anksčiau dirbo su mumis, kartkartėmis vėl grįžta į mus.

Kaip SEO agentūra veikia, kad atitiktų jūsų poreikius

Bendravimas

Mes padėsime jums pagerinti jūsų svetainę ir jos reitingą, o tai padarysime bendraudami su jumis. Kurdami sprendimus jums, mes kartu su jumis susisieksime su ataskaitomis, kuriose pateikiami įvertinimai ir naujienos apie projekto būseną.

Reikia pagalbos kreipkis į kontaktus

arba skambink

telefonas:+37067022892