SEO WordPress svetainėms

Standartinis vidinis SEO mažom internetinėms svetainėm siūlomas paketas, sukūrtom ant WordPress modelio.

SEO Paketo Planas

1. Raktinių žodžių analizė
2. Konkurentų analizė
3. H1 žymų (pagrindinių puslapių antraščių) sutvarkymas;
4. Vidinių nuorodų struktūros sutvarkymas;
5. Nuotraukų ALT tekstų sutvarkymas;
6. Robots.txt patikra ir sutvarkymas
7. Google Search Console įdiegimas
8. „Svetainės medžio” Sitemap atnaujinimas ir pateikimas Google Webmaster
Tools
9. 404 statuso klaidų tvarkymas;
10. 505 klaidų patikrinimas ir tvarkymas
11. Broken Link – neveikiančių nuorodų patikra ir sutvarkymas
12. Svetainės užsikrovimo greičio optimizavimas.
13. Schema.org sutvarkymas visų svetainės puslapių.
14.Google Analytics instaliavimas
15. Meta Title (puslapių pavadinimai) sutvarkymas – 5 vnt
16. Meta Description (puslapių aprašymai) suvedimas kategorijoms  5 vnt

SEO paketas Detaliau

1. Raktinių žodžių analizė

Raktinių žodžių analizė atliekama su Ahrefs, Semrush ir Google search console.

Nauda:

Ištyrę ir pasirinkę tinkamiausius tikslinius raktažodžius, sukursite galimybę gerai įsitvirtinti paieškos sistemose pagal konkrečią temą. Aukštos pozicijos paieškos sistemose skatina lankytojų srautą į jūsų svetainę, o tai savo ruožtu leidžia reklamuoti savo produktus ir (arba) paslaugas internete.

2. H1 žymų (pagrindinių puslapių antraščių) patikra ir sutvarkymas

Nauda:

H1 žymos yra svarbi SEO optimizavimo dalis. Visi svarbūs jūsų svetainės puslapiai turėtų turėti H1 žymas, kad pritrauktų skaitytoją ir aiškiai nurodytų puslapio turinį. Kai turite puikias H1 žymas, ypač kai jas suderinate su antraštinėmis žymomis, tai gali labai pakeisti SEO rezultatus.

3. Vidinių nuorodų struktūros sutvarkymas

Dažnas atvejis eshop parduotuvėje būna

https://www.shop.lt/product-category/sunims/sunu-maistas/

https://www.shop.lt/product-category/sunims/sunu-maistas/

URL adresai, sukurti taip, kad atitiktų naudotojų ir ieškotojų poreikius. SEO optimizuoti URL adresai paprastai būna trumpi ir papildyti raktažodžių.

Nauda:

Geresnis Google indeksavimas, geresnės pozicijos.

4. Nuotraukų ALT tekstų sutvarkymas

Sutvarkomi pagrindinio puslapio ALT tekstai

Nauda:

Alt žyma suteikia informacijos apie tai, kas rodoma paveikslėlyje, informuodama paieškos sistemų naršykles ir leisdama joms teisingai indeksuoti paveikslėlį.

5. Robots.txt sutvarkymas

Patikrinama ar teisingai veikia robots.txt failas jei veikia neteisingai gali blokuoti svetainę paieškos robotams kaip Google.lt ir svetainė nebus indeksuojama.

Nauda:

Ją galite naudoti norėdami neleisti paieškos sistemoms naršyti tam tikrų jūsų svetainės dalių ir pateikti paieškos sistemoms naudingų patarimų, kaip geriausiai naršyti jūsų svetainę. Robots. txt failas vaidina svarbų vaidmenį SEO, visada svarbu patikrinti ar veikia robots.txt , nes jei blogai sukonfiguruotas gali svetainės tiesiog neindeksuoti.

6. Google Search Console įdiegimas

Įrašymas klaidų patikrinimas

Nauda:

Naudodami „Search Console” galite lengvai stebėti ir kai kuriais atvejais išspręsti serverio klaidas, svetainės apkrovos problemas ir saugumo problemas, pvz., įsilaužimo ir kenkėjiškų programų. Be to, ją galite naudoti norėdami užtikrinti, kad bet kokia svetainės priežiūra ar koregavimas, kurį atliekate, vyktų sklandžiai, atsižvelgiant į paieškos našumą.

7. „Svetainės medžio” Sitemap atnaujinimas ir pateikimas Google Webmaster
Tools

Svetainės medžio patikra / sukūrimas ir pridėjimas prie Google webmaster

Nauda:

Svetainės žemėlapyje išvardyti svarbiausi svetainės puslapiai, todėl paieškos sistemos gali juos rasti ir nuskaityti. Svetainės žemėlapiai taip pat padeda suprasti svetainės struktūrą, todėl lengviau naršyti svetainėje.

8. 404 statuso klaidų tvarkymas

Klaidų patikrinimas ir jei yra klaidų pagrindinių puslapių nukreipimas ir sutvarkymas

Nauda:

Nuorodos 404 puslapiuose yra labai svarbios, nes suteikia naudotojams galimybę išeiti iš klaidos puslapio. Užuot uždaręs langą ar nukeliavęs iš svetainės, naudotojas gali rasti naudingų ir galimai svarbių išteklių kitame puslapyje.

9. Svetainės užsikrovimo greičio optimizavimas.

Optimizavimas apima:

  • GZip suspaudimo įjungimas
  • Puslapių spartinančioji atmintinė
  • Pagrindinio puslapio optimizavimas, kad jis būtų greitai įkeliamas
  • WordPress duomenų bazės optimizavimas
  • Sumažinti CSS, „JavaScript” ir HTML
  • „Google” šriftų išjungimas
  • CDN sąranka
  • Nereikalingų pluginų šalinimas

Nauda:

„Kuo greičiau įkeliama svetainė, tuo mažesnis atmetimo rodiklis t.y vartotojas ilgiau praleidžia laiko svetainėje, vartotojai nemėgsta ilgai kraunančių svetainių. Jei jūsų svetainė yra greita, turite daugiau šansų užimti geresnę vietą „Google”, palyginti su lėtomis svetainėmis, kurios lemia aukštą atmetimo rodiklį.” Visa tai reiškia, kad gerai optimizuotas puslapis gali sumažinti jūsų atmetimo rodiklį, nes mažiau žmonių paliks jūsų svetainę iš nekantrumo.

10. Schema.org sutvarkymas visų svetainės puslapių.

Kodo instaliavimas, sudėjimas visuose puslapiuose ir pasirinktinai jei yra Kontaktai ir Apie mus skiltis sukuriama atskira Schema

Nauda:

Schema žymėjimas tiksliai informuoja paieškos sistemą apie tai, ką jūsų turinys bando perteikti jūsų tinklalapyje. Ji nestruktūrizuotus duomenis paverčia struktūrizuotais duomenimis. Schemos įtraukimas padės paieškos sistemai geriau nuskaityti informaciją ir pakels svetainių reitingą, kartu atsižvelgiant į kitas geriausias SEO praktikas.

11-12. Meta Title (puslapių pavadinimai) sutvarkymas

Pagal raktinių žodžių analizę

Nauda:

Geras meta aprašymas gali padidinti organinės paieškos rezultatų paspaudimų skaičių. Tai reiškia, kad daugiau paieškos rezultatuose jūsų puslapį pamačiusių žmonių iš tikrųjų spustelės ir pateks į jūsų svetainę. Tai reiškia, kad turėsite daugiau lankytojų srauto, net jei jūsų reitingas išliks toks pat!

13. Rezultatų Stebėjimas

Stebima SEO rezultatai 5+ mėnesiai

Nauda:

SEO raktažodžių sekimas yra toks svarbus norint suprasti savo svetainės rangą, kad SERP rangų sekimo įrankiai istoriškai apsiribojo raktažodžių rinkiniu. Šiame rinkinyje galite stebėti savo svetainės rangą, raktažodžių poziciją ir organinį svetainės rangą.

14. Išorinis SEO

Nauda:

Nors paieškos algoritmai ir reitingavimo veiksniai nuolat keičiasi, SEO bendruomenė bendrai sutaria, kad svetainės aktualumas, patikimumas ir autoritetas, kurį suteikia veiksmingas ne puslapių SEO, vis dar vaidina svarbų vaidmenį, kad puslapis būtų reitinguojamas.

5 Atgalinės SEO nuorodos

Similar Posts

Parašykite komentarą