+250 % Organinio Srauto Augimas – 1000+ lankytojų iš Google kas dieną!

Ilgalaikis SEO projektas yra gera investicija į jūsų verslą. Tai reikalauja daug pastangų ir kantrybės, bet atlikus tinkamą darbą, galite pamatyti didžiulius lankomumo augimo rezultatus.

Mūsų SEO projektas buvo pradėtas su mažais lankytojų srautais iš Google – tik apie 300-400 per mėnesį. Tačiau, po 6 mėnesių pastangų, mes pamatėme, kad lankomumas pradeda augti, o tai buvo tikrai puikus ženklas, kad mūsų strategija veikia. Dabar, po 12 mėnesių nuolatinių pastangų ir tobulinimo, mūsų lankomumas išaugo net 2,5 karto! Mes dabar gauname daugiau nei 1000+ lankytojų iš Google kiekvieną dieną.

Tai rodo, kad ilgalaikis SEO projektas gali būti labai naudingas jūsų verslui. Tai gali būti lėtas procesas, bet jūsų pastangos gali atsipirkti didžiuliais lankomumo ir pardavimų augimo rodikliais. Jei ieškote ilgalaikės strategijos, kuri padės jūsų verslui augti, tai SEO yra puikus pasirinkimas.

 

Atlikti darbai:

  • SEO auditas
  • Vidinis SEO
  • Išorinis SEO

E-Shop užima Top 1-3 vietas Google sistemoje pagal daugiau nei 80 raktinių žodžių ir dominuoja Grožio srities rinkoje Google paieškoje.

 

Similar Posts

Parašykite komentarą