nr1

Kas yra SEO atgalinės nuorodos – Geriausia kaina

Kas yra atgalinės nuorodos SEO ir kokie yra atgalinių nuorodų pranašumai?

Atgalinė nuoroda yra vienas iš dažniausiai naudojamų žodžių paieškos sistemų optimizavimo (SEO) pasaulyje.

Užsisakyti Atgalines nuorodas

Daugelis tinklaraštininkų, kurie neseniai sukūrė tinklaraštį ar svetainę, dažnai stengiasi suprasti, ką reiškia terminas „atgalinė nuoroda“dar šis terminas kartais vadinimas SEO nuorodomis.

Šiame straipsnyje tikiuosi pasiūlyti suprasti, kas yra atgalinės nuorodos, kodėl jos yra būtinos SEO ir kodėl jos yra svarbios jūsų sėkmei internete. Taip pat sužinosite, kaip analizuoti konkurentų atgalines nuorodas ir kaip jas įsigyti savo svetainėje.

Pradėkime…

Atgalinės nuorodos yra gaunamos nuorodos į tinklalapį.

Kai tinklalapis nukreipia į bet kurį kitą puslapį, tai vadinama atgaline nuoroda. Anksčiau atgalinės nuorodos buvo pagrindinė tinklalapio reitingavimo metrika. Puslapis su daugybe atgalinių nuorodų buvo linkęs užimti aukštesnę vietą visose pagrindinėse paieškos sistemose, įskaitant „Google“. Tai vis dar veikia, bet tai yra keli niuansai.

Čia yra bendrų terminų, susijusių su atgalinėmis nuorodomis, žodynas, kurį turėtumėte žinoti:

 • Dofollow nuorodos: kai tinklalapis nukreipia į bet kurį jūsų straipsnį ar jūsų svetainės pagrindinį puslapį, jis perduoda „nuorodų sultis“. Šios nuorodos sultys padeda reitinguoti straipsnį ir pagerina domeno reitingą.
 • Nofollow nuorodos: kai svetainė nukreipia į kitą svetainę, bet nuoroda turi  žymę , kurios negalima sekti , ta nuoroda neperduoda nuorodos sulčių. Nuorodos, nofollow, nėra naudingos reitinguojant puslapį, nes jos nieko nepadeda, kiek dofollow.
 • Žemos kokybės nuorodos:  žemos kokybės nuorodos yra nuorodos, gaunamos iš surinktų svetainių, automatizuotų svetainių, šlamšto svetainių ar net pornografijos svetainių. Tokie ryšiai daro kur kas daugiau žalos nei naudos. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl turėtumėte būti atsargūs pirkdami atgalines nuorodas.
 • Vidinės nuorodos: Nuorodos, einančios iš vieno puslapio į kitą tame pačiame domene, vadinamos vidinėmis nuorodomis. Pats procesas vadinamas  vidiniu susiejimu arba susiejimu.
 • Inkaro tekstas: hipersaitams naudojamas tekstas vadinamas inkaro tekstu. Inkaro teksto atgalinės nuorodos puikiai veikia, kai bandote reitinguoti pagal tam tikrus raktinius žodžius.

Atgalinių nuorodų SEO privalumai:

nr1

Prieš kalbėdamas apie atgalinių nuorodų pranašumus, turite žinoti, kad per pastaruosius porą metų daug kas pasikeitė .

Buvo laikas, kai net nekokybiškos nuorodos padėjo reitinguoti svetainę. Tačiau nuo tada, kai „Google“ išleido savo „Penguin“ algoritmą, pasikeitė visas atgalinių nuorodų vaizdas.

Svarbu turėti atgalinių nuorodų iš kokybiškų svetainių, o šios nuorodos turėtų būti kontekstinės. Pavyzdžiui, jei turite svetainę apie žuvis ir kuriate nuorodas iš kitų nišinių svetainių apie beždžiones, šios nuorodos nebus naudingos. Jūsų tikslas turėtų būti gauti nuorodas iš patikimų ir atitinkamų svetainių pagal nišą, Lietuvoje rinka kiek mažesnė tai gali tekti improvizuoti.

Dabar pažvelkime, kodėl jums svarbu sukurti atgalines nuorodas į savo svetainę:

1. Atgalinės nuorodos pagerina organinį reitingą

Atgalinės nuorodos padeda gerinti paieškos sistemų reitingą.

Svarbi pastaba: „SERP“ reiškia paieškos rezultatų puslapį. Ši ekrano kopija tik atspindi tai, ką žmonės mato „Google“.

Jei jūsų turinys gauna nuorodas iš kitų svetainių, tas turinys natūraliai pradės reitinguoti aukščiau paieškos rezultatuose. Jei taip nėra, turite būti aktyvūs ir juos kurti.

2. Spartesnis indeksavimas

Paieškos sistemos robotai atranda naujus tinklalapius, stebėdami atgalines nuorodas iš esamų tinklalapių. Tik aptikę jūsų svetainę jie gali efektyviai tikrinti jūsų svetainę .

Paieškos sistemų robotams bus sunkiau rasti jūsų svetainę, jei neturite atgalinių nuorodų. Ypač naujoje svetainėje svarbu gauti atgalines nuorodas, nes jos padeda greičiau rasti ir indeksuoti jūsų svetainę.

3. Persiuntimo srautas

Vienas iš pagrindinių atgalinių nuorodų privalumų yra tas, kad jie padeda gauti persiuntimo srautą. Iš esmės asmuo, skaitantis įrašą, gali spustelėti įrašo nuorodas, kad sužinotų daugiau apie nagrinėjamą temą.

Kadangi žmonės savanoriškai spustelėja nuorodas, jie dažniausiai būna tiksliau ir yra mažiau linkę greitai išeiti iš puslapio (taip pat vadinamas mažu atmetimo rodikliu).

Paprastai nukreipimo srautas yra tikslinis ir jo atmetimo rodiklis yra žemas.

Kaip pradėti gauti atgalines nuorodas:

Taigi dabar jūs suprantate, ką reiškia „atgalinė nuoroda“, susijusi su SEO ir kodėl jie yra svarbūs. Sužinokime keletą paprastų naujų atgalinių nuorodų įgijimo būdų:

Vienas svarbus faktas, kurį turite atsiminti apie atgalinės SEO, yra tai, kad svarbu ne atgalinių nuorodų skaičius , o nuorodų kokybė .

Jei naudojate kai kurias mokamas paslaugas norėdami gauti nuorodų į savo svetainę, greičiausiai jus nubaus  „Google Penguin“ algoritmas .

Taigi štai klausimas:

Kokie yra būdai, kaip gauti kokybiškas atgalines nuorodas į savo tinklaraštį?

1. Parašykite straipsnius

content

Jei jūsų turinys yra naudingas ir malonus, žmonės mielai jį susies.

Kaip sukurti straipsnį?

Štai keli patarimai, kaip pradėti:

 • Išspręsti problemą. Daugelis žmonių skaito turinį, nes ieško sprendimo. Įsitikinkite, kad tiksliai suformulavote problemą ir išmokykite jas išspręsti.
 • Padarykite savo turinį lengvai skaitomą. Parašykite jį trumpais, paprastais sakiniais. Kad straipsnis atrodytų mažiau stambus, pridedant formatavimą, antraštes, atvaizdus.
 • Šiandien internete yra tiek daug turinio. Kuo išsiskirs jūsų straipsnis?
 •  Žmonės nori mokytis iš žmonių, turinčių autoritetą ta tema,visada galite apklausti ir cituoti ekspertus.

Daugiau informacijos kaip parašyti gerą straipsnį čia.

Jei norite optimizuotį turinį galite paskaityti apie seo tekstus.

2. Pradėkite rašyti svečių dienoraščius

Svečių dienoraščiai yra strategija, kai rašote įrašą kitų žmonių tinklaraščiams, o ne savo.

Kaip tai veikia nuorodų kūrimo požiūriu?

Trumpai tariant: mainais į nemokamą straipsnį tinklaraščio savininkas paprastai įraše leidžia 1-2 nuorodas į jūsų svetainę.

Vienas iš didelių iššūkių, susijusių su svečių dienoraščių rašymu, yra svetainių suradimas svečių dienoraščiams. Norėdami padidinti savo priėmimo tikimybę, galite ieškoti svetainių, kurios jau priima svečių įrašus.

Kai kuriose iš šių svetainių gali nebūti akivaizdaus puslapio „Rašykite mums“. Nepaisant to, dauguma tinklaraščių priims svečių įrašą, jei jūsų tonas ar tema yra pakankamai geri.

Vienas iš būdų surasti gerų temų – atkreipti dėmesį į bendras temas ar temas, kurios jau yra populiarios jų tinklaraštyje.

3. Pakartokite konkurentų atgalines nuorodas

Jūsų svetainė gali būti nauja, bet jūsų konkurentai – ne. Tai reiškia du dalykus:

 • Jie greičiausiai gavo daug atgalinių nuorodų

Tai galite panaudoti savo naudai. Sužinokite, kaip jie įgijo savo nuorodas, ir pakartokite jas.

Norėdami tai padaryti, turite naudoti „SEMRush“ įrankį arba „ahrefs” nemokama versiją.

4. Pateikite savo svetainę katalogams

Tinklaraščio pateikimas žiniatinklio katalogams yra dar vienas paprastas būdas gauti atgalines nuorodas.

Be to, šiais laikais šis metodas nėra labai populiarus, nes rasti legalų interneto katalogą nėra lengva. Ypač turite vengti tų žiniatinklio katalogų, kurie prašo sukurti atgalinę nuorodą į jų svetainę, kad jūsų svetainė patektų į jų katalogą.

Tikiuosi, kad šis straipsnis padės suprasti SEO atgalinių nuorodų pagrindus ir kodėl turėtumėte pradėti ieškoti savo tinklaraščio atgalinių nuorodų.

 

Nuorodos naujai svetainei

Kai svetainė bus pastatyta, tegul ji būna neliečiama 2-3 mėnesius. Tai suteikia laiko, kol turinys bus indeksuojamas Google ir visi raktiniai žodžiai pasirodys serp. Palaukę 2–3 mėnesius, be jokių atgalinių nuorodų, galite pamatyti, kur raktiniai žodžiai sėdi natūraliai.

Po šio laiko galite pradėti kurti atgalines nuorodas.

Sutelkite dėmesį į šių tipų atgalines nuorodas

 • „Web 2.0s“ ir pakopinės nuorodos – Stenkitės išlaikyti „web 2.0“ kiek įmanoma kokybiškesnius; daug turinio, vaizdų – keli puslapiai. Tai gali veikti kaip ilgalaikės T1 nuorodos į jūsų svetainę, kurią jūs visiškai kontroliuojate, ir galite siųsti žemesnės kokybės nuorodas, kad jas valdytumėte. Pagalvokite apie tai kaip apie savo mini PBN.
 • Svečių įrašai – galite kurti svečių įrašus, nukreipiančius į savo svetainę, tai yra labai aukštos kokybės nuorodos. Ieškokite svečių įrašų galimybių ir (arba) paslaugų teikėjų, kurie siūlo lankytojų įrašus su srautu – tai labai svarbu. Taip pat galite sustiprinti savo svečių įrašus naudodamiesi atgalinėmis nuorodomis, tačiau elkitės su tais svečių įrašais kaip su savo pagrindine svetaine ir siųskite jiems tik tinkamas nuorodas, turėdami omenyje kokybę, o ne kiekį.
 • Nuorodų (Links drops) – tai panašūs į svečių įrašus, nes jie skelbiami teisėtose svetainėse, tačiau, skirtingai nei svečių įrašai, šios nuorodos įterpiamos į esamą senesnį turinį.
 • PBN nuorodos – galite susikurti savo PBN ir naudoti nuorodas iš jų, arba ieškoti pas paslaugų teikėjus
 • Forumai ir klausimų ir atsakymų svetainės – tai puikios nuorodos, suteikiančios įvairovės jūsų atgalinės nuorodos profiliui. Vėlgi, šios nuorodos ieško, ar jos yra kontekstinės, apsuptos turinio, susijusio su jūsų niša, ir svetainėse, kuriose yra didelis srautas.

 

 

 

Similar Posts

Parašykite komentarą